Кандидатстване след седми клас с рисуване - част 4

  • 47 946
  • 751
# 390
И аз така мисля, че няма да е днес. Стана вече почти полунощ едва ли ще има някой в училището да качва резултати. Детето одавна спи и на мен ми се спи ама пусто любопитство...
Виж целия пост
# 391
Качиха ги.
Виж целия пост
# 392
https://ngpisvetiluka.com/_notes/Rezultati.pdf
Виж целия пост
# 393
3.25😞Борим се за художествена тъкан. Там са кандидатствали 12 деца по първо желание, а приемат 16.Дали ще я приемат? Като цяло пак са ниски оценките
Виж целия пост
# 394
Михаела е с най-високата оценка - 5.85. Щaстливи сме! Успех и на вас!
Виж целия пост
# 395
Отпадаме за приложното... дано успее за фотографията..
Виж целия пост
# 396
Честито Жана!

Иначе, да, като цяло са ниски оценките!
Честито на успелите! Търпение на тези, които трябва да изчакат второ класиране
Виж целия пост
# 397
Ние сме с 5,55 - направо не мога да повярвам Heart Eyes
Виж целия пост
# 398
4.40 има моето момиче. Доколкото се ориентирах е достатъчно.. Изброих 82 деца с по-висока от нейната оценка. Много са ги рязали...
Честито на успелите! Лека нощ!
Виж целия пост
# 399
Честито Жана!

Иначе, да, като цяло са ниски оценките!
Честито на успелите! Търпение на тези, които трябва да изчакат второ класиране
Мерси, Амели! Едно дете по-малко на изпитите в другите 2 училища! Simple Smile
Виж целия пост
# 400
Леле, много ниски резултати! Моята девойка е приета, но този изпит беше нещо като загрявка Simple Smile
Виж целия пост
# 401
15.88%   2
24.23%   3
38.16%   4
18.38%   5
3.34%   6
100.00%   


Tова е разбора. В рекламната графика са най-високите оценки.

Колко остават в приложното, за да правя коефициенти за художествената?
Шегувам се Simple Smile

Наистина оценките са им ниски. Пожелавам успех на всички деца и родители!
Виж целия пост
# 402
Как стои въпроса с равните оценки?Предполагам влизат всички с еднакъв бал .
Доколкото виждам /сега по нощите /сме вътре.
Омазала е нещо девойката ,но ... здраве да е , ще и стигне Simple Smile))
Списъците на 1.07 мисля излизат и тогава ще е 100% ясно.
Лека нощ на всички и успех
Виж целия пост
# 403
МОЛЯ ДА ИМАТЕ ВПРЕДВИД, ЧЕ ТОВА СА СВОБОДНИ СЪЧИНЕНИЯ И НЯМАТ НИЩО ОБЩИ С ОФИЦИАЛНИТЕ КЛАСИРАНИЯ И СПИСЪЦИ! Просто ми е интересно и си играя с инфото, нетърпеливостта просто ме кара да си разигравам сметки!( тоест не ми вярвайте много)

Според това, което виждам, наистина са ниски оценките ( ех, този скучен цилиндър)
И за мен е интересно как процедират с равните оценки - например в рекламната графика  15. 16. И 17 та позиция са с една оценка. Оттам тръгва и разхождането по второ трето пето желание....
Вярно е, че в модата е най—силната оценка ( честито на нашата Жана), но най-силните специалности си остават пространствения дизайн/ мин оценка на първо класиране-4,90 и рекламна графика.  За модата е 4,60.
Виж целия пост
# 404
Не мога да спя аз .Simple Smile)
Прави ми нещо впечатление..отворих файла на резултатите от миналата година и  резултатите са завършващи на каквото се сетите 3.39 , 3.86 ,3.54...
А я вижте нашите на 0 или на 5 .. 5.55 , 4.05 , 5.00 ...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия