Семейни драми: "Майка", "Дъщеря ми", "Детето", "Великите Селджуци" и актьорският екип след това...

  • 63 553
  • 742
# 435
Ехааа, най-накрая излезе превода на 4-ти епизод на "Пробуждане - Великите Селджуци" - супер щастлива съм!!! HeartHeartHeart Очаквах с нетърпение да го гледам на български ... Hug Hug Hug Искам да изкажа моите най-искрени благодарности към нашия преводач Elihancho1981, за труда който полага. Той превежда сериала съвсем сам, а това никак не е лесно. Hands PrayHands ClapFlowers Four Leaf Clover Наистина оценявам всичко, което прави за нас феновете на този невероятен и супер качествен исторически сериал. Sparkling HeartBlushAnimal Racehorse



"Пробуждане - Великите Селджуци" / Империята на Селджуците, Епизод 4 с Бг Субтитри   Hands PrayHeart EyesSparkling Heart

https://ok.ru/video/1821309667897

Благодаря от сърце на Сериали и Филми с Превод - Neron Online Video - Elihancho1981 HugHugHug
Виж целия пост
# 436
Ураааа, благодаря за хубавата новина, Рокси! Hug
Огромни благодарности на нашия преводач! Hug

Очакваме и нови кадри от серията днес.
Дотогава- едно намигване от мен Grinning
Тази сцена ми беше много забавна, Сенджер така се наклони като видя Турна, щеше да падне от коня. Joy

Виж целия пост
# 437
Привет, момичета!
Рокси, подобри ми настроението на милион!
 Една  голяма критикарка и пишеща в друга тема ме ядоса снощи, но сега всичко е прекрасно.
 Хилади, хиляди благодарност и поздрави на великолепния преводач.
Ето го и Бурра, който за мен е  неповторим Меликшах.  Някога се възхищавах на английските школа - пресъздаване на чувствата  с очите, сега това го виждам и при "селджуците"

Хубав ден и до скоро.
Виж целия пост
# 438
От Екин, днес.
"Double" trouble Satisfied



И приятелската линия много хубаво я представят в сериала.

Днес излизат промо снимки и колажи, както е всеки път в деня на излъчването. Пускам някои, може после ако излязат още и ми остане време да допълвам поста.

Ето ги-  "Brothers in arms" Hands Punch




Следващият колаж е много съдържателен. Hands Clap Това е едно от нещата, което се опитвах да обясня на негледащите сериала за селджуците. Който иска, разбира.Simple Smile

Текстът към колажа, мой превод през туитърския. Blush:"Лоши са тези учени, които посещават султаните. Добри са тези султани, които посещават учените". Hands Clap




Този Убавец Wink  Ебул Касим го публикувам, защото прочетох историческа справка, че Меликшах омъжва дъщеря си за него!! Hushed Дано се разминат с историята в този случай, хич не ми харесва този герой, а и искам за нея хубава любовна история! Hands Pray
Пък и Елчин му е бясна. Satisfied

Виж целия пост
# 439
Здравейте! Идвам да ви напомня, че в момента сме с 1 час назад от Турция - ако някой гледа епизода на Селджуците онлайн трябва да го има в предвид. Hug Hug Hug Излъчването на епизода при тях стартира в 19 часа наше време - при тях беше 20 часа. Wink Обикновено първите 50-тина минути дават най-важното от предната серия. В момента също дават озета - така, че новия епизод ще си започне около 20 часа наше време или 21 часа тяхно време. Heart Eyes Нина - съгласна съм с теб по отношение на актьорите и отличната им игра с очи! Ето един пример с Буура и Лейля Лидия като Султан Меликшах и Елчин Хатун! HeartHeartHeart



Другият пример за великолепна игра с очи това са Екин и Севда като Сенджер и Турна! Всичките им сцени са страхотни, а тази е направо уаууу ... Sparkling HeartSparkling HeartSparkling Heart



Онче, Нина - пуснали сте прекрасни неща! Много ви благодаря. HugKissing HeartRevolving Hearts Аз напълно разбрах какво имате в предвид. За съжаление подобни критикари винаги ще има - но в повечето случаи те дори не са си направили труда да изгледат и един пълен епизод, на сериала, който критикуват - или предварително са се настроили срещу определен актьор, актриса или тип сериал - в случая исторически. Angry Много мразя така - но такива хора не заслужават да им обръщаме внимание. Stuck Out Tongue Winking Eye Ние тук сме се събрали супер компания и си следим с интерес нашия сериал. HugHugHug Ние ясно виждаме, че "Великите Селджуци" е изключително стойностен и хубав исторически сериал, носещ ни много поуки - тук не са само битки, има истинска любов, има истинско приятелство, показват ни и стойността на образованието и науката. Hands ClapHands ClapHands Clap Актьорите играят великолепно - косюмите им са страхотни. Всичко е изпипано до съвършенство. Освен това самата история е много завладяваща. Animal RacehorseFlowers Four Leaf CloverPurple Heart Разбира се, че има и битки, но това е нормално за тази епоха. Blush

Ето още една сюжетна линия, която обожавам - тази на баща-син в изпълнение на Буура и Екин като Меликшах и Сенджер! Очаквам с нетърпение развитието на отношенията им. HeartKissAnimal Horse

Виж целия пост
# 440
Момичета, здравейте Hug
Малко ми е напрегнато с времето, снощи успях само някои скринове и клипчета в туитър да видя от новата серия.
Тъй като може да не ви е интересно после, слагам това, което разбрах в скрит текст. Може някой да реши да не чете, затова така правя. Smiley Аз лично нямам търпение за развитието на историята, затова пиша за тези, които са като мен, нетърпеливи. Grinning Пък другите да не четат.Smiley
Скрит текст:
Султанът рани нарочно Сенджер, за да затвърди "легендата" му пред батанитите. Broken Heart 



Сенджер загуби съзнание насред площада. Турна го лекува за кратко и пак имаше много съдържателна  сцена.



С много красиви думи почти се обясниха в любов. Heart



  Елчин  хукна да търси писмото заедно със своя "екип". Правилно сме преценили, че тя се бие.Hands Facepunch



Нашето симпатично момченце е ученик, запозна се със султана и той май му обеща да отмъщава за баща му.



Имаше битки, естествено.
Накрая Сенджер трябваше да улучи със стрела учения по нареждане на батанитите. Това е финалът. Как са нагласили нещата, дали свръхумният везир успя да заблуди враговете ще видим. Разбира се, очаквам да не е смъртоносно ранен ученият, той има още много дела.



Доколкото разбрах, Турна, която напразно чакаше Сенджер за среща, трябва да намери някакво негово послание и да предупреди нашите хора за нещо. Но не се разбра дали е успяла, очаква се в следващата серия да има флашбек.




О,  има две неприятни нови развития, ама какво да се прави, трябва да има объркани неща, че да се наредят после. Satisfied Андреас взе, че хареса Турна.Scream А оня, дето Елчин го мрази- Абу ал Касим, Теркен го сватосва с нея! Dizzy Face Само се представете реакцията и на двете бойни дами, ако ги накарат да се женят за когото не искат. Trollface Предстои да видим екшън. Satisfied
Толкова разбрах от превеждащите клипчета в мрежата. Всички казват, че серията е била страхотна.
Обаче ме е  яд на рейтингите. Да, не са ниски, но поредна седмица падат. Frowning Не че има опасност за сериала, ама ми се иска да не е така. Е, ако мислим позитивно- хубаво е, че са по-високи при по-претенциозната аудитория. То вярно, че жанрът на сериала не е за всеки. За пореден път се уверявам- това не е само исторически сериал, това изклѝчително интересна смесица между история, разузнаване, политически трилър, драма и т.н. Много ясно, че "нашите" ще побеждават, това е естествено за такъв тип проекти. Примери кокото щеш. На първо четене се сещам за "Смело сърце". Ако пък ние бяхме направили сериал за Симеон например, нали щеше да е същото. Ама не правим...
Виж целия пост
# 441
Здравейте, момичет!
Снощи гледах селджуците на картинки, но мисля, че сериалът отива към още по завладяващи истории и събития. Аз непрекъснато се възхищавам и зарибих  и мъжът ми. Снощи цяла нощ е гледал първи епизод и също много е впечатлен.
Ончее, сега видях, че и ти си гледала снощи и си разбрала доста неща. Само да допълня, че  много ме зарадва появяването на  Метехан/ не разбрах как се казва в сериала/, който искаше да отмъсти за убития си баща, но Меликшах, му заяви, че отмъщението е негова задача, а момчето трябва да учи. Наистина дадоха насядали деца като в училище, а също там ги и хранят.  Била съм в Кония - столицата на селджуците и там в джамията където е погребан Мевляна Реми са пресъздадени сепарета със сцени от учещи деца. Дадоха и дервишите. Ще чакам превода за да се ориентирам в събитията.
Ето го прекрасния Метехан - малък селджук:

Хубав ден и до скоро
Виж целия пост
# 442
Нинка, гледах, ама не онлайн, а като натъркалях гостите да спят- клипове в Туитър Smiley Та каквото разбрах със смешния туитърски преводач и от добрите души, които превеждат на други езици. Grinning После и рускините качиха някои колажи с обяснения.
Онлайн съм гледала- "Ти си моята Родина", но тогава в две руски групи превеждаха онлайн. Досега съм им благодарна на тези момичета, това хич не е лесна работа. Е, не всичко, основните неща, но серията спокойно се разбира.
Сега реших, че ще карам на клипчета в мрежата, докато се появи превод на някакъв разбираем език.

Забавиха трейлъра, нарочно сигурно, да подгряват интереса.

Момичета, Тапар ме дразни. Satisfied Не е толкова умен както се очаква от нормален Мелик. Sunglasses
Може пък нещо артиста да не е много подходящ, не знам.

Виж целия пост
# 443
Здравейте момичета!
Вие вече сте на вълна нов епизод, а аз току що успях да изгледам този от миналия Понеделник.
Имам въпрос Sunglasses
Тапар и Сенджер от една майка ли са?
Останах с впечатление, че Сенджер е единствено дете на майка си, но в един от предните епизоди тя в разговор с него спомена, че е оставила един син в двореца..., или нещо такова...
Тогава реших, че превода не е много точен. Но в този епизод тя ясно говореше на Сенджер, че иска един ден да види Меликшах с Тапар от едната и Сенджер от другата страна. Говореше с обич за Тапар...

От този епизод стана ясно, и че другият брат на Тапар е жив, но е някъде...от другата страна, каквото и да значи това... Сигурно скоро ще се запознаем и с него.

Изглежда, че съм подценила Тапар Smirk, оказа се че има солидни бойни умения, след като за малко да отреже главата на Сенджер Smile Хубав бой си спретнаха двамата.

Друго всичко е изкоментирано за този епизод и аз няма да ви връщам в него Simple Smile
Чакам превода на следващия, този път ще се опитам да го изгледам веднага Hands V
Виж целия пост
# 444
Здравейте! Нина, Онче - благодаря ви за всички прекрасни неща, които сте пуснали, както и за изчерпателните и хубави коментари. Прочетох ви с удоволствие ... Sparkling Heart Sparkling Heart Sparkling Heart Аз също гледах епизода онлайн и мога да кажа, че е страхотен. С нетърпение очаквам бг превода, за да ми се изяснят всички неща. HugHugHug Отново сме на първо място по рейтинг и това много ме радва - само в тотала изоставаме и сме втори, но разликата с първия е съвсем минимална! Wink В АВ и АВ1 водим доста убедително. Да рейтинга е малко по-нисък, но важното е че сме начело в класациите в понеделник вечер. Сериала е невероятен - гледам всеки епизод с огромно удоволствие. HeartFlowers Four Leaf CloverAnimal Racehorse



Онче - много ми хареса всичко, което си написала, а скрития текст е просто уаууу -  такива красиви колажи си пуснала, чак ме е яд, че са скрити! Sunglasses Мислех, че пишещите тук нямаме против ако някой предварително нахвърли основното от епизодите напред. Thinking Поне аз с такова впечатление останах. Ако има някой който е против да каже и наистина ще ги пускаме в скрит текст, иначе няма смисъл. Мисля че към момента никой не е възразил. Stuck Out Tongue Winking Eye Пък и всеки сам ще прецени дали да чете даден пост или не - аз нямам нищо против. Дори ми е много приятно като си обсъждаме така. HeartHugTwo Hearts

Разбира се очаквам и кометарите ви, след като изгледате епизодите с бг превод - въобще не се колебайте да изкажете мнението си, както в началото! И пак ще обсъждаме заедно HugHugHug

Юле - благодаря ти за коментара относно епизод 4 на Селджуците! Kissing Heart Kissing Heart Kissing Heart Въобще не се притеснявай да ни връщаш към него и към който епизод и момент се сетиш и те вълнува. Hug Нали сме за това - да си коментираме заедно. Heart И аз се замислих за Тапар и за думите на майката на Сенджер, но не мисля, че тя е майка на Тапар, макар че в един момент така ми прозвуча и на мен. Thinking Ако тя беше майка му - нямаше да се налага после да крият Сенджер от хората в двореца. Нали казаха, че Башулу - майката на Сенджер е от някакъв род, който не приемат - затова Меликшах е имал тайна връзка с нея. И затова скри сина си и го даде на Хаджи. Wink Освен това се страхуваше враговете му да не убият сина му ако разберат. Hug Не се сещам точно в кой епизод е споменала това, че е оставила син в двореца, но може би е имала в предвид друго, което не сме разбрали заради превода. Или е искала да каже, че Сенджер е трябвало да е в двореца, но не е там заради нея. Thinking А относно втория разговор точно в епизод 4 - сигурно Башулу иска Сенджер да заеме мястото си в двореца като син на Меликшах и като брат на Тъпар да са заедно яздейки от двете страни на баща си. Hug Flowers Four Leaf CloverAnimal Racehorse Ако тя беше майка на Тапар не мисля, че би стояла така без дори да направи опит да го види, а и Тапар нали разказа на Сенджер, че е загубил майка си когато е бил малък. Значи все пак я е познавал и не е възможно това да е майката на Сенджер. Мисля, че другия трети син на Меликшах, за който споменаха и Тапар са от една майка, а Сенджер е от Башулу. За дъщерята не съм сигурна - може би е от Теркен - че все ходи след нея и я нарича майко, но пък може и да го прави от уважение и защото я обича понеже я е отгледала. Не знам - предполагам тези неща ще се изяснят в последствие. Sparkling HeartYumAnimal Horse

Относно вчерашния 5-ти епизод в Турция и аз да кажа, че беше страхотен! Само ми липсваше някоя хубава сцена между Султан Меликшах и Елчин - накрая ги показаха двамата заедно с останалите на вечерята, но аз си ги искам сами. Stuck Out Tongue Winking EyeRevolving HeartsHeart Ясно ми е, че не всеки път ще е възможно - все пак сега имаха много по-важни неща за вършене - видяхме Елчин като страхотен войн, как само натупа хората на Теркен и си взе документа - невероятна е. Hands ClapHands ClapHands Clap Тази сцена ми е една от любимите. Animal Horse Видяхме и Меликшах и Сенджер в страхотни бойни сцени. Hands ClapSunglassesAnimal Racehorse







Освен и аз ще сложа другата част от коментара ми за епизода в скрит текст, да не развалям удоволствието на тези, които не са го гледали. Wink Но ако наистина не е проблем за вас можем да ги пускаме и без скрит текст - както кажете! HugTwo HeartsHeart

Скрит текст:
Срещата между баща и син за пореден път беше много вълнуваща! Sparkling Heart Sparkling Heart Sparkling Heart Радвам се, че Меликшах знае, че Сенджер е под прикритие - сцената, когато нарочно го прободе със стрелата за заблуда беше много силна. Flowers HibiscusHands ClapKissing Heart



А Сенджер отново се видя с Турна - прекрасна сцена имаха! Тя пак се погрижи за раните му. Много са сладки. HeartHeartHeart Какво ли не прави Сенджер - дори в бърлогата на врага влезе. Според мен накрая той е предупредил Хаджи и са сложили нещо на гърдите на младия учен, за да не умре - а Сенджер го прободе със стрелата и така ще затвърди доверието на батините. Ще е интересно. Thinking



Онче - до колкото видях Йоргос хареса Турна и започна да се върти около нея. И баща й колко хубаво си говори с него. Angry На Турна хич не й стана приятно. А пък за Теркен и нейните машинации нямам думи - сега накара онзи противен Абу ал Касим да иска Елчин за съпруга - седнал на масата и най-нагло го каза на Меликшах. Първо се беше насочил към дъщерята на Меликшах, но сега заради Теркен към Елчин, за да се отърве от нея. Аман от подлите й номера. Това, че загуби детето си е много тъжно, но Елчин не й е виновна - сама си е виновна заради пъклените си планове. Angry Интересна беше физиономията на Меликшах като чу, че предложението не е за дъщеря му, а за Елчин - и тя също така изгледа, че заслужава да скочи и да му разбие физиономията на онзи. И без това го мрази. Ще видим какво ще стане. Simple Smile

Нина - браво на теб, че си зарибила и съпруга си да гледа сериала! Много се радвам, че и на теб ти харесва толкова много, както и на нас. HugHugHug С удоволствие чета всеки твой коментар и съм много щастлива, че отново можем да коментираме любимците си в друг техен общ сериал. Revolving HeartsRevolving HeartsRevolving Hearts А Селджуците определено си струват - прекрасен сериал с великолепни актьори. Всички са повече от невероятни Hands ClapHands ClapHands Clap А това, че си била в столицата на Селджуците - Кония е уникално. Със сигурност чувството е прекрасно. И това още повече ще подсили добрите усещания докато гледаш сериала. Blush Revolving HeartsPurple Heart

Много се радвам, че тук ни показаха отново силата на образованието. Меликшах много държи на това - радвам се и на появата на малкия сладур. Hands ClapHeart EyesHeart
Виж целия пост
# 445
Момичета, аз от гледането, четенето  и коментарите по социалните мрежи и рускините разбрах, че Башолу е майка и на Сенджер, и на Тапар.
Само че е родила Тапар преди да низвергнат рода и и да я изпратят в изгнание. Затова Тапар се брои за законен син- все пак е роден преди изгнанието и е от династията.
Докато при Сенджер е друго-  когато жените са от прокуден род, изгнанички- децата им се считат за  нещо като незаконнородени.
Продължава да не ми е ясно защо е чак такава заплаха Сенджер за държавата, но вероятно точно в това е причината- син на изгнаничка, незаконнороден. Пък и пореден престолонаследник...
Най-големият брат, който и в историята ще наследи трона, в момента е някъде далече, пази държавата като пратеник на баща си. По време на тази династия Селджукската империя е огромна,  затова султанът слага верни хора по краищата и. За него обаче не знам дали е син на Башолу.
Според историческите факти Меликшах е наследен първо от сина на Теркен, после големият брат, в момента не си спомням името му, че е дълго, ще го проверя. След това е Тапар и последен и най-дълго управлявал след баща си е Ахмед Сенджер.

Малко от великолепната музика на сериала.



И една прясна снимка на Екин Коч от нощен сет.

Виж целия пост
# 446
Момичета, благодаря за отговорите Hug
Значи съмненията, че Тапар и Сенджер са братя от една майка и баща може да са верни.
Онче, след твоя пост вече съм сигурна, че е точно така Hands Plus1
Пишете си спокойно за новите епизоди, ако питате мен не слагайте в спойлери. Изобщо не ми пречи.
Виж целия пост
# 447
SmileyBlushЗдравейте, момичета Hug
В очакване на трейлъра за новата серия- обещаха го днес, първо да поздравим Лейла Лидия с рождения ден. Birthday Все така енергична, позитивна и нека има много успехи и късмет занапред! Flowers Four Leaf Clover



Помня аз, че е моята зодия и рождения и ден съвпада с рождения ден на Турската република.
На 29.10.1923 г  Мустафа  Кемал Ататюрк обявава създаването на Република Турция. Честит празник  на всички прогресивни комшии, които не са забравили заветите на Ататюрк и пазят републиката! Hands V Че е в опасност...

И сега нещо друго да ви кажа. Като вървях по хаштага на сериала в Туитър, чакайки новия фрагман, видях едни неща, публикувани от явно чуждестранни фенове на сериала ни. Т.е. пишещи на друг език и донякъде обективни. Sunglasses
Според тях има кражба на идеи. От нашия сериал черпят идеи сценаристите на "Осман... " /както там му е цялото име/. И коментират тези фенове, че вероятно затова има много малко снимки зад кадър и затова вече започват  по-късно да пускат фрагманите.
Показаха снимки от сцена, която е копие под индиго на сцената с ножа на Сенджер и Турна. Ето, вижте и вие.
Нашата сцена:


Сцената в "Осман". И там юначна девойка  заплашва с нож на шията  боеца. Satisfied




Имало кражби и в бойните сцени, така пишат в мрежата. Не знам, Осман не го гледам, там май пропагандата е в пъти повече и не ми се гледа. Разбира се, категорично не искам да обидя феновете му, всеки си има предпочитания, просто аз така съм решила.Blush

Не знам доколко са прави коментиращите, специално в сцената с момата и юнака Wink копи-пейста се вижда. Не са приятни тези неща. Не че не са обясними- вече станаха повече историческите сериали и всеки се бори за място под слънцето.

Толкова за вълненията в мрежата. Grinning

Аз пак не издържах и изгледах на руски серията. Изключително интересна! Hands Clap

Няколко момента само ще отбележа. Меликшах загуби сина си. Дълбоко вътрешно го преживя, без много да го показва. За Теркен ми дожаля, този път и актрисата не ме дразнеше толкова, може би заради съчувстието, което изпитвах към героинята.
Много хубав паралел направиха по повод децата в серията. Меликшах загуби своя син, но даде шанс на детето на загиналия си боен другар /в изпълнение на малкия сладур Метехан/. Единственият оцелял от специалния отряд бе убит, което се очакваше, от предателя Хасан. Султанът и Тапар посетиха жената и детето на съратника си и там султанът насърчи детето да учи, че сега за него е важно учението, а той лично ще отмъсти за баща му. Сцената бе много хубава, ще ви хареса.
Детето не случайно се казва Селджук. Мисля, че в бъдеще ще има своето място и ще играе важна роля в империята. Трябва да проверя какво казва историята, но засега не съм намерила информация, ще търся.




 И Тапар го видях в друга светлина, когато става въпрос за бойните му другари. Но и друго забелязах, в друга сцена- едва доловимото му облекчение, когато разбра, че детето на Теркен е мъртво. Съчувстваше, но имаше едва забележимо чувство на задоволство. Поне аз така видях, и вие кажете после, може да съм преднамерена. Blush

За красотата на сцената и любовното обяснение между Турна и Сенджер няма да пиша, ще го видите и ще се порадвате. Heartpulse




И съм сигурна, че ще дадат флашбек в следващата серия и че Турна в последния момент е видяла средновековния "месидж" Wink на Сенджер. Да, тя бе с разбито сърце, очаквайки го на среща край реката /на която той я покани, поразника Satisfied /. Но после, когато разбере, че му е помогнала, ще бъде голяма емоция. Nature Fire Не случайно Сенджер каза, когато пускаше по водата шишенцето от мазилото с парчето от нейната кърпа, че тя е единствената му надежда. Hands Pray Нямам търпение да видя как са го измислили това- как ще види шишенцето с кърпата, как ще каже на везира, изобщо- супер интересно!
Нама начин да не е успяла- везирът сложи ръката си на мястото на тялото на Газали, точно където после попадна стрелата на Сенджер. Везирът знаеше, даде знак на Сенджер къде да стреля, кой знае каква средновековна бронежилетка са измислили. Smiley
Само да кажа за негледалите серията, че вероятно не е  ясно- асасаините накараха Сенджер да застреля Газали. Затвориха го преди това- да се пречистел, затова той не само не можа да отиде на срещата с  Турна, но се наложи да измисли съобщението до нея по реката.









Много красиво ги развиват Сунджер и Турна- не само безумно се влюбват, но стават истински съратници. Hands V
Виж целия пост
# 448
Мили момичета, здравейте!
Ончее, благодаря, че ни напомни за рождения ден на Леля Лидия. Аз също я поздравявам с най-красивите пожелания.
                                                                               
                                                                                       
Момичета, бях писала, че това е най-хубавата тема, а сега допълвам най-интелигентната и тема на умни момичета. Много ви благодаря за изчерпателните анализи и обобщения. След тези разяснения за мен е удоволствие да гледам преведения епизод. Не мисля, че разясненията за бъдещи събития следва да се слагат в скрит текст.
Ончее, аз много се радвам от срещата ни с прекрасния Метехан. Дано има още епизоди с него. Любимец ми е!
Знаеш ли снимката на юначната мома с ножа от сериала за Осмен е Серай Кая - проклетата Ширин от "Жена". Аз не гледам този сериал, може и той да си заслужава, но видях снимки на снахата на Осман /жена на брат му/ и се оказа, че това е също познато момиче.
В очакване на превода, ви желая всичко най-добро и до скоро.
Виж целия пост
# 449
Честит рождният ден на моята любимка Лейля Лидия. Нашата прекрасна Джандан от "Дъщеря ми" и Елчин от "Пробуждане - Великите Селджуци" HeartHeartHeart Пожелавам й всичко най-хубаво - много здраве, щастие, любов и успехи. Hands PrayRevolving HeartsWear Crown Да продължава да ни радва с невероятния си образ на Елчин и дано скоро видим развитие на отношенията между Султан Меликшах и Елчин и една много силна и красива любов между тях! Hands PrayHands PrayHands PrayAnimal Heart Eyes CatAnimal Racehorse









Днес по повод рождения си ден Лейля Лидия е получила цветя - вероятно от екипа на сериала HugFlowers BouquetSparkling Heart А нейната колежка, която изпълнява ролята на помощница на Елчин я е посрещнала на сета с торта - ето видеото. Hands ClapHands ClapHands Clap

 

https://www.instagram.com/p/CG7gXfTJ5_E/

Отново нещо интересно са забелязали феновете относно стайлинга на Меликшах и Елчин - а именно, че и в дегизировката им имат подобни елементи! Stuck Out Tongue Winking EyeTwo HeartsHeart



Редактирам се, за да допълня, че преди малко Лейля Лидия/ Елчин пусна нова невероятна снимка от днес, с която благодари на всички за хубавите пожелания, за съобщенията, обажданията и т.н. Само 2 минути след това Буура/ Меликшах й писа под публикацията изпращайки сърчица и фоерверки! HeartHeartHeart Той вероятно я е поздравил и лично - може и на сета да е имало малко тържество - жалко само, че не ни пуснаха снимки, но нищо. Stuck Out Tongue Winking Eye Аз много се зарадвах, че Буура коментира и снимката на Лейля ... Hands ClapRevolving HeartsAnimal Racehorse

Скрит текст:



Лейля Лидия: Добре дошла нова възраст Hug (въпреки, че не разбрахме нищо от 2020 - заради вируса). Благодаря на всички, които се обадиха и писаха ... Благодаря ви за милите пожелания, радвам се, че ви имам Heart

Буура: HeartTadaHeart
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия