Семейни драми: "Майка", "Дъщеря ми", "Детето", "Великите Селджуци" и актьорският екип след това...

  • 63 552
  • 742
# 450
Ето го и фрагмана за еп. 6 Nature Zap



В мрежата задават много въпроси:

Как се намериха Сенджер и Йоргос?
Защо са в това непознато и далечно място, където има  и скали?
Защо Сенджер е сам ?? Къде е екипът му?
Защо  Турна като че ли е затворена? Защо е толкова отчаяна?

Един красив момент в този интригуващ фрагман- кърпата на Турна е вързана на меча на Сенджер. Heart







Виж целия пост
# 451
Здравейте! Великолепен е нашият сериал - гледайки епизодите с превод, за пореден път се убеждавам колко смислени диалози има, колко добре изпипано е всичко. А актьорите ни са уникални - хем красиви, хем талантливи. Heart Heart Heart Надявам се скоро да пуснат превода и на 5-ти епизод ... Hands Pray Hands Pray Hands Pray Трейлъра към епизод 6 е много интересен - той си е изцяло за Сенджер, Турна и Йоргус - наистина е интересно къде са се намерили двамата. Thinking Голяма битка ще има - дано Сенджер не пострада лошо. Има доста въпроси без отговор, но ще ни се изяснят в новия епизод. HugTwo HeartsAnimal Racehorse Излязоха и снимките от епизод 6 - ето някои от тях. Страхотни са всички ... Flowers Four Leaf CloverKissing HeartPurple Heart















Онче, Нина, Юле - благодаря ви за хубавите постове, снимки и за цялата информация! HugHugHug Тези дни нямах никакво време и не успях да пиша - снощи минах само да честитя рождения ден на Лейля Лидия/ Елчин. Но сега съм тук. Wink След като никой не е против да се коментират неща преди превода на епизода - значи може да не пускаме коментарите в скрит текст. Blue Heart Но много ще се радвам, когато изгледаме и бг превода да си коментираме епизодите подробно както до сега - защото с бг превода се изясняват неща, които иначе няма как да разберем. Stuck Out Tongue Winking Eye



Онче - благодаря ти за разказа и впечатленията около 6-ти епизод, който си успяла да изгледаш с руски субтитри! Hug HugHug Прочеох те с удоволствие. Аз си чакам българския превод - Дано скоро го пуснат ... Hands PrayHands PrayHands Pray Не знам дали тези от другия сериал са копирали нашия, но знам едно - каквото и да правят нашите са недостижими. Те не играят, а сякаш изживяват всеки един момент, всяка една сцена - така са се потопили в образите си, че мога да кажа само уауууу ... Sparkling HeartSparkling HeartSparkling HeartHands ClapAnimal Horse



По отношение на майката на Сенджер и това дали тя е майка и на Тапар - аз все още съм скептична, предполагам обаче, че това ще се изясни с течение на времето. Thinking Определено имам съмнения, че може да е така - но нямаме и нещо категорично с което да го потвърдим. Трябва пак да погледна епизодите. Stuck Out Tongue Winking Eye Рускините понякога си правят такива съчинения, че няма на къде. И това не е само за този, ами и за други сериали - та не мога да им се доверя особено много. Sunglasses А откъм историята - за щастие тук доста неща са променени. Ще видим какво са ни подготвили сценаристите за напред - досега всичко е изключително. Hands ClapHands ClapHands Clap Надявам се, че ни очакват още по-хубави и вълнуващи моменти с нашите любими герои ... Hands PrayHands PrayHands Pray

Нинче - съгласна съм с теб! Нашата тема не само, че е най-хубавата, но и всички пишещи са много интелигентни и коректни. Благодаря ви момичета ... Heart Revolving HeartsAnimal Heart Eyes Cat

Виж целия пост
# 452
Писали сме едновременно, Рокси Blush Изтривам снимките, ще оставя само коментара си. Grinning

Султанът очевидно е все по-доволен от своя разузнавач Сенджер и все повече го обича. Heart
Явно планът на Сенджер за съобщение до Турна, оттам до везира е успял и ученият Газали е спасен.
Двамата млади влюбени се срещат щастливи.Sparkling Heart Колко ли е горд Сенджер със своята любима. Heart Eyes
А Турна гледа тъжно на тази снимка пред нещо, което прилича на надгробен камък, вероятно на майка и. Heart



Елчин разузнава нещо или следи някого. Много вероятно оня гадняр, кандидата. Satisfied. Кога ли ще си го получи от нея той, очаквам го. Grinning
Крайно време е султанът да направи отряд със специално предназначение и в него да участват везирът, Сенджер и двете бойни дами Елчин и Турна. Sunglasses
Мисля си за отношението на всички около Меликшах, когато се разбере, че Сенджер му е син. При никого няма да е еднозначно, но за Елчин съм сигурна, че ще го приеме безрезервно  и ще станат приятели и бойни другари със Сенджер. Тя ще е на негова страна, убедена съм.
 На една от снимките се вижда Тапар с хората на Сенджер. Има предположения в мрежата, че тичат него да спасят, но като гледам натъркаляните около тях повече приличат на батанити, а не на византийци Иначе хубаво би било братът да спаси брат си, но кой знае...  А как ще оцелее Сенджер  при падането от скалата наистина съм любопитна да разбера. Вярно, че везирът го е научил на много неща, необходими за оцеляване, сигурно нещо такова ще му помогне.

Момичета, значи как се разбираме- ще коментираме след като излезе серията на български? Няма проблеми, ако предпочитате така, ще се въздържа да коментирам преди това, ще изчаквам Blush  

Малко естетическо удоволствие- прекрасният саундтрак на сериала на фона на красивите кадри на младежката любов. Blush  Музиката на Сенджер и Турна. Heart

Виж целия пост
# 453
Излезе нов постер - този път на Сенджер и Йоргус - явно битката между тях ще е епична! Страхотни са ... HeartHands ClapAnimal Racehorse То и на самото промо се вижда, че ни очаква нещо грандиозно ... Hands ClapHorse RacingDart



Онче - ще продължаваме да си коментираме епизодите като ги изгледаме на турски или на руски - няма проблем. HugHugHug Аз имах в предвид, че въпреки че ще ги коментираме така - ще се радвам, когато ги изгледаме и на български пак да си ги коментираме WinkTwo HeartsSign Clapper Не всеки гледа на турски или руски - затова може спокойно да си изкаже мнението като изгледа даден епизод на български. Kissing HeartKissing HeartKissing Heart  А и ние като гледаме с превод ще ни се язясняват неща, които иначе няма как да разберем, та ще коментираме пак ... Stuck Out Tongue Winking EyeTwo HeartsFlowers Hibiscus Но коментирането на епизодите след като сме ги гледали на турски или руски си остава - всеки е свободен да коментира всичко, каквото го вълнува. BlushBlushBlush Няма нужда да чакаш или да се въздържаш - дори няма смисъл да пускаме нещата в скрит текст, понеже момичетата, които пишат тук казаха че не им пречи. Ако има друг против - да казва. Hands PrayFlowers Four Leaf CloverAnimal Horse

Крайно време е султанът да направи отряд със специално предназначение и в него да участват везирът, Сенджер и двете бойни дами Елчин и Турна. Sunglasses
Мисля си за отношението на всички около Меликшах, когато се разбере, че Сенджер му е син. При никого няма да е еднозначно, но за Елчин съм сигурна, че ще го приеме безрезервно  и ще станат приятели и бойни другари със Сенджер. Тя ще е на негова страна, убедена съм.
 
Скрит текст:
На една от снимките се вижда Тапар с хората на Сенджер. Има предположения в мрежата, че тичат него да спасят, но като гледам натъркаляните около тях повече приличат на батанити, а не на византийци Иначе хубаво би било братът да спаси брат си, но кой знае...  А как ще оцелее Сенджер  при падането от скалата наистина съм любопитна да разбера. Вярно, че везирът го е научил на много неща, необходими за оцеляване, сигурно нещо такова ще му помогне.

Момичета, значи как се разбираме- ще коментираме след като излезе серията на български? Няма проблеми, ако предпочитате така, ще се въздържа да коментирам преди това, ще изчаквам Blush  

Малко естетическо удоволствие- прекрасният саундтрак на сериала на фона на красивите кадри на младежката любов. Blush  Музиката на Сенджер и Турна. Heart


Прекрасно видео със Сенджер и Турна си ни донесла! Много ти благодаря ... HeartHeartHeart Всичките им моменти са толкова хубави - двамата са много сладки. KissHugSparkling Heart



Това за отряда много ми хареса. Би било чудесно Меликшах да направи специален таен отряд, където да включи и себе си заедно с Елчин, Сенджер, Турна и Хаджи. Няма да има кой да ги бутне. HeartStuck Out Tongue Winking Eye Hands PrayAnimal Racehorse И аз смятам, че когато се разбере, че Сенджер е син на Меликшах ще има доста резнопосочни реакции - някои като Теркен няма да са никак доволни - вероятно и Тъпар хич няма да е доволен, но дано в последствие се разбира с брат си. Thinking Но Турна и Елчин смятам, че ще се зарадват искрено и ще подкрепят бащата и сина. Two Hearts Heart EyesHands Pray

Виж целия пост
# 454

Йоргос да внимава в картинката, че ако го пипна  Sunglasses Smirk

Момичета предния превод чак в Понеделник ли го получихме, преди новия епизод?
Май ще прибягвам и аз до руските буквички...., проблема е, че там доста си съчинявам Stuck Out Tongue Closed Eyes , а нямам време да го гледам и така и с бг превод....
Голяма дилема Smirk

Хубав уикенд ви желая Hug Аз днес поработвам за съжаление...
Надявах се да отдъхвам със епизода с превод, но каквото такова, благодарна съм и на това, никак не е малко Simple Smile
Виж целия пост
# 455
Здравейте! Излязоха още нови невероятни постери - този път на Султан Меликшах/ Буура - страхотен е! HeartHeartHeart Много ми харесват всички постери свързани със сериала и актьорите. Hands Clap Hands Clap Hands Clap Този, който ги прави и отговаря за това се справя блестящо. Човек може само да ахне и да се възхити ... Sparkling Heart Heart EyesAnimal Racehorse



Юле - Да - бг  превода на епизод 4 излезе в понеделник. Hug Не знам какво да ти кажа. Ти ще си прецениш как да гледаш сериала. Ако смяташ, че ще го разбереш на руски - опитай така, но най-добрия вариант лично за мен си остава бг превода. Purple HeartHorse RacingFlowers Hibiscus Аз първо гледам онлайн на турски, после по коментари на фенове и цитати за разни сцени на английски и испански схващам някои неща, както и благодарение на Онче и нейните прекрасни разкази. KissYumSparkling Heart При мен дилемата за руски превод липсва, понеже хич ме няма в руския ... Stuck Out Tongue Winking Eye Щеше ми се още днес да ви зарадвам с линк за 5-ти епизод с превод, но не зависи от мен. Sunglasses Знаете, че има много групи превеждащи турски сериали, но всички те са екип от няколко човека, които заедно превеждат даден сериал. Затова и превода идва по-бързо. Wink А нашият преводач е само един - заел се е с превода на Селджуците съвсем сам, за което му се възхищавам и искрено му благодаря. HugTwo Hearts Flowers Four Leaf Clover Затова не искам да му давам зор, за да не вземе да се откаже. Все пак прави всичко съвсем безплатно и доброволно. Hands PrayHands PrayHands Pray Знам, че вие също оценявате това и му благодарите. Kissing HeartNature StarHug Аз си чакам търпеливо 5-ти епизод с бг превод. Пусне ли го - веднага ще споделя линка тук. Kissing HeartTwo HeartsAnimal Horse А вие ако искате пускайте тук и линка с руски субтитри, та ако някой разбира езика и иска да гледа така. Wink

Аз ви нося една уникална за мен снимка на Сенджер и коня му - само какъв контраст! Както каза Сенджер коня му е като негов брат. Струи такава хармония ... HeartHeartHeart

Виж целия пост
# 456
Здравейте, момичета! Hug
Разбира се, че ще сме търпеливи за българските буквички, няма да спра да му благодаря на това момче! Hands Clap Пък както можем, ще си разказваме основното от серията до превода, както успеем да намерим информация- в социалните мрежи, на руски, на английски, на други езици. Между другото, очаквам  и испански фенове да се задействат, ако вече не са, така че ако някой владее езика на Сервантес- да се включва. Smiley

Рокси, наистина са големи майстори хората, които правят постерите.

Ето и на Тапар колко е хубав.



Че и на Хасан Сабах Satisfied





А сега, за да потренирате малко руския Smirk , пускам един много хубав текст и колаж от една от руските групи. Вдъхновяват се вече момичетата и текстове да пишат, браво! Hands Clap И да не мислите, че аз кой знае колко хубаво го зная руския, но упорствам Smiley

Ето го това, което примъкнах от вдъхновените от сериала рускини Heart Decoration :

Сердца трёх.⚔🌸⚔

Турна🌸
Здравствуй моя родная!Мы снова встретились,если бы ты только знала,как мне тебя не хватает,не хватает твоего тепла,аромата твоих волос,твоих прикосновений и объятий.Прошло уже столько лет и казалось никто не сможет облегчить мое состояние и найти лекарство от тоски...
....но я встретила...его...
Как только я увидела его глаза,мне показалось я знаю этого человек уже давно...у него был твой взгляд,мамочка.Такой же нежный и родной...понимающий взгляд.
Сенджер-искренний,мужественный,настоящий.
Даже мысли о нем согревают все мое скучающее по тебе сердце...его слова в сочетании с голосом проникают прямо в душу и окрыляют меня,добавляют солнечные лучи в мои будни...На затянувшихся ранах моей души цветут цветы и льётся необъяснимое таинственное чувство...любовь...и это теперь наша тайна.

Сенджер🦅
-Вы когда нибудь летали?Вот бы и у нас были крылья!-мечтал я когда был маленьким,наблюдая за орлом на голубом небе.И сейчас сбылась моя мечта....я лечу,лечу словно орёл,расправляя крылья,ощущая эту свободу и лёгкость полёта,руками обнимая небеса пронзительной синевы...небо...оно настолько глубокое,что кажется бездонным и кажется что ты тонешь в глубине.Как я этого раньше не замечал?Бесконечное небо...
-Сенджеееер!Сеенджееер!-слышится чей то голос.Это наверно Мама зовёт меня...
-Сенджееер!Я не позволю завять цветку, который ты мне подарииил!-повторяет эхо.
Дочь Эмира!Слова, которые ты произносишь от всего сердца, словно целебная вода для меня.
Вода...повсюду волны ...но какая то сила тянет меня словно паруса...Турнаааа....вышитая голубая ткань выпадает из рук и я снова лечу обнимая море...

Йоргос🔥
Ты знаешь брат,когда я первый раз взглянул на неё,в далекой,забытой части моего жестокого сердца впервые за несколько лет появилось тепло.Как будто кто то выстрелил мне в сердце...стрела...она кажется тоже говорила об этом...но я не мог не смотреть на нее...хотя нет...скорее огонь мести,который разжигал меня извнутри разделилась на части и одна из искр попало в эту точку.Ее взгляд,ее храбрый,оценивающий и с упреком взгляд...разве мог так задеть меня?Я впервые встречал такую девушку ...она была словно ангел...хотя и пыталась казаться ангелом смерти ...но за ее один только взгляд я мог умереть и воскреснуть снова...
-Парень,да что же с тобой такое...разве сейчас время для девушек из вражеской стороны????-сказал бы ты мне.Ты прав...Сейчас время для мести...



Много ми хареса, затова реших да го споделя с вас. Heart Eyes

И още нещо хубаво- Канал ТРТ1 пусна саундтрака на сериала, днес вече добри хора са го качили и в Youtube. Красивата музика на Сенджер и Турна в един мой предишен пост е от саундтрака, мисля че се казва "Ask"
 С голямо удоволствие ще публикувам  музиката на сериала, великолепна е. Ето, започвам с една красота. И всичко е топло- топло, от днес. Blush Notes

Виж целия пост
# 457
Здравейте! Нося ви новини относно превода на 5-ти епизод на "Великите Селджуци". Hug Днес писах отново и благодарих на преводача ни, че превежда сериала, както и че очакваме с нетърпение превода на новия епизод. Wink Модератора на групата Нерон ми отговори, че нашия преводач Елиханчо1981 живее във Франция и е бил 5 дни в болница със съмнения за Корона вирус. Сега той си е у дома и си почива. Disappointed Нека всички му пожелаем скорошно оздравяване. Hands PrayHugFlowers Four Leaf Clover И аз му пожелавам бързо възстановяване. Надявам се скоро да е напълно здрав - това е най-важното. Hands PrayHands PrayHands Pray Въпреки това модератора ме увери, че вече работят по превода на епизода на "Великите Селджуци" - Благодаря им от сърце! Когато го пуснат веднага ще го споделя тук. HeartTwo HeartsAnimal Racehorse

А вижте какви невероятни красоти са направили латино феновете на Буура и Лейля Лидия/ Меликшах и Елчин - уникални постери са се получили ... Sparkling HeartSparkling HeartSparkling Heart



Намерих и едно невероятно видео с моменти между Сенджер и Турна - много ми хареса и реших да го споделя тук. HeartRevolving HeartsHands Clap Песента, която са използвали също е страхотна - а моментите им прекрасни. Animal RacehorseTadaKissing Heart



https://www.youtube.com/watch?v=eSKVwHmMbJw&ab_channel=LeydiR%C3%BCm

Онче - благодаря ти за прекрасната песен! Hug Hug Hug Много се радвам, че от TRT1 са решили официално да пуснат всички песни от сериала. Hands ClapHands ClapHands Clap И аз попаднах на линк за песните, но не ми се отвориха - страхотно е, че тези добри хора са ги качили в ютуб, за да можем и ние да им се насладим. HeartTwo HeartsHands Pray Когато можеш пускай по някоя песен тук - нашият сериал е изключителен и откъм сюжет и откъм актьори и откъм музика! Purple HeartKissing HeartAnimal Racehorse Постера на Тапар е супер - благодаря ти, че го сподели. BlushTadaHeart А ето и един завладяващ поглед от Сенджер - Екин Коч се справя блестящо. Sparkling HeartYumHorse Racing



Аз преди време писах, че сериала "Дъщеря ми" с участиено на Буура Гюлсой и Лейля Лидия Туутлу се превърна в тотален хит в цяла Латинска Америка - редица държави като Мексико, Колумбия, Еквадор, Аржентина, Чили, Перу и много други са очаровани от сериала и актьорите. Heart HeartHeart А феновете на Буура и Лейля се множът всекидневно - всички те бяха безкрайно щастливи, като разбраха че двамата ще си партнират отново заедно в "Пробуждане - Великите Селджуци" Revolving HeartsRevolving HeartsRevolving Hearts И сега всички следят историята около Меликшах и Елчин - така, че нашият сериал го превеждат и на испански. Hands ClapHands ClapHands Clap  Латино феновете на "Великите Селджуци" са много запалени - и от тях понякога разбирам някои неща, защото пускат разни цитати или преводи на моменти. Не че съм перфектна в испанския, но някои неща ги разбирам Stuck Out Tongue Winking Eye.TadaHeart

Ето едно видео от тях на бойните сцени с Меликшах и Елчин от епизод 5 на Селджуците. Великолепни са - мога само да си представя какво би станало ако се сражават заедно ... Sparkling HeartNature FireAnimal Racehorse



https://www.instagram.com/p/CG9pdAzpTVV/
Виж целия пост
# 458

Ох беее Heart Eyes
Рокси, благодаря за хубавите постери и информацията относно превода. Желая бързо оздравяване на Елиханчо.
Ние не бързаме за никъде, когато го преведат, тогава ще го гледаме Simple Smile
Виж целия пост
# 459
Привет, девойки Hug
Бързо оздравяване на Елиханчо! Flowers Four Leaf Clover

Много хубави постери и клипове, Рокси! Hug

Интересно, че не пуснаха втори фрагман. Държат интригата. Пуснаха едно видео с част от актьорите- подкрепа за Измир.
https://twitter.com/UyanisSelcuklu/status/1322976273027780609?s=20



Има и нови постери с текст. Ето ги:

"Тази любов е трудна любов"




"Слабостта на храбреца е любовта. Ти също ще пострадаш заради любовта си, Сенджер."



Засега само тази нишка ни подсказват за следващата серия- Сенджер-Турна- везирът, както и Йоргос.
Държат интригата за другите неща, а едновременно засилват интереса дали везирът ще накара Сенджер да се откаже от любовта, както и какво ще стане след падането от скалата.

Днес Екин сподели снимка зад кадър.




И да пуснем музика.Blush Продължаваме с прекрасния ни саундтрак Notes

Виж целия пост
# 460
Здравейте! Преди малко пуснаха 2-ро промо за предстоящия 6-ти епизод на Селджуците, който ще се излъчи тази вечер в Турция! HeartTadaAnimal Racehorse Ще бъде супер интересен епизод - нямам търпение ... Revolving HeartsRevolving HeartsRevolving Hearts Този път ни показват и Меликшах и Елчин - не разбрах какво говорят в трейлъра, но ще бъде много вълнуващо. Ще има и доста битки. Animal HorseTwo HeartsHug Да припомня, че по новото време епизода ще започне всеки момент - около 19.50 - 20 часа наше време Flowers Four Leaf CloverHands PrayPurple Heart



https://www.youtube.com/watch?v=DK1HA8tCpRA&ab_channel=Uyan% … %BCkSel%C3%A7uklu

Още един нов постер на Меликшах!!! HeartAnimal Heart Eyes CatNature Star



Ето и един колаж на Буура и Лейля Лидия/ Меликшах и Елчин - страхотни са Heart Heart Heart



И един на Екин и Севда/ Сенджер и Турна - супер са ... Sparkling Heart Sparkling Heart Sparkling Heart

Виж целия пост
# 461

Ауу, зловещ Smile

Момичета пожелавам ви приятно гледане, аз ще си чакам превода на предния епизод, за да не стане каша в главата ми Sweat Smile
Чудесни сте с цялата информация, която носите Hug
Виж целия пост
# 462
Здравейте, момичета Hug
Този път не разбрах много от клиповете в социалните мрежи. Аз не гледам онлайн, чакам да пуснат нещо там и да разбера. Имало е много битки в сериала, Турна и Сенджер се разделят, знаете, везирът каза разни неща на Сенджер. Елчин нещо замисля, не разбрах какво.
Много хубави сцени е имало на Меликшах и Сенджер, с учения Газали  също. Но май този гадняр Хасан му подпали трудовете.
Серията завърши с това, което ни показаха в трейлъра- падането от скалата на Сенджер и сълзите на Турна.

Това, което много ме ядоса тази сутрин- чаках рейтингите, пак падаме. Просто не мога да ги разбера тези комшии! Какво не им харесва! Не че има опасност да го закрият, но ако върви така, ще изкара един сезон- вярно, че е на държавната телевизия, но историческите проекти са доста скъпи.  Вече не знам коя поред серия рейтингът пада, много ми е криво. Искаше ми се повече да ги гледаме, историята на Селджуците, Меликшах, Сенджер, борбите за наследството му са толкова интересни. Sweat



Виж целия пост
# 463
Здравейте! Hug Аз изгледах епизода онлайн и съм очарована Kiss Мога да кажа, че е повече от фантастичен - наистина епичен! Hands ClapHands ClapHands Clap Човек задължително трябва да гледа този сериал - с всеки епизод става все по-интересно и вълнуващо. Sparkling HeartSparkling HeartSparkling Heart Решила съм да ви разкажа на дълго и на широко това, което разбрах от различни цитати на английски и испански. Kissing HeartTwo HeartsHug Този път мога да кажа, че разбрах по-голямата част от нещата. Така, че ще ги разделя на части според героите и ще ви ги разказвам. Надявам се, че нямате против. Hug Колкото до рейтинга - наистина леко се е понижил, но за щастие отново сме на първо място в две от групите, само в едната изоставаме съвсем малко - но вярвам, че скоро и това ще се промени. Hands PrayHands PrayHands Pray Нашият сериал е номер 1 - не случайно е най-скъпоплатената продукция в Турция за този сезон! Revolving HeartsRevolving HeartsRevolving Hearts



Този път се забавиха с промото за епизода, а и случващото се в Измир по някакъв начин също оказва влияние - всички се молят за хората там, както и да се намерят още оцелели. Това е най-важното. Hands Pray Hands Pray Hands Pray Актьорите от нашия сериал са много съпричастни със случващото се там и видеото с част от актьорите в подкрепа на Измир го доказва. В началото на епизод 6 също написаха и обърнаха специално внимание на подкрепата си към Измир. Показват, че са невероятни хора ... Hands ClapFlowers Four Leaf CloverHands Pray

Вижте какъв интересен колаж намерих - сравняват тази визия на Сенджер с Джак Спароу! Супер са и двамата ... Stuck Out Tongue Winking EyeYumHeart



Малко красота със Сенджер и Турна!!! HeartHeartHeart



Ето и още един нов постер - този път на Сенджер и неговите верни и страхотни приятели! Sparkling HeartRevolving HeartsAnimal Racehorse



Приятели написах една част от разказа ми за епизода, но е доста дълга така, че ако някой ми покрие поста и пише след мен ще я пусна в нов пост за по-нагледно. Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 464
Веднага ти покривам поста,  Рокси. Grinning
Не съм изгледала и на руски епизода, та затова само с картинки те покривам. Blush

Първо с тъжен  колаж. Раздялата на Сенджер и Турна Broken Heart
Болка, отчаяние, топлота и нежност- всичко това го има в погледа на Сенджер. Heart И много болка, наранена гордост и разбита душа  в очите на Турна.Pensive

Една двойка, която разкъсва сърцата... Sleepy



Една двойка, в която все още се изучават един друг, ако и искрата вече да я има Relaxed



И една двойка, която си има своите планове...




Завършвам  с топъл и  обагрен с хубави емоции колаж. Меликшах и Сенджер. Blue Heart Двойката баща и син, в които любовта още не е намерила точния си израз, но свети в душите им.

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия