Семейни драми: "Майка", "Дъщеря ми", "Детето", "Великите Селджуци" и актьорският екип след това...

  • 63 550
  • 742
# 480
Момичета може ли да ме улесните с линк към руските букви. Благодаря предварително Hug
Сайт turkru.tv
Виж целия пост
# 481
Момичета може ли да ме улесните с линк към руските букви. Благодаря предварително Hug
С руски субтитри гледам тук:
http://1plus1tv.ru/series/tureckie_serialy_na_russkom_jazyke/206 … motret-onlayn-tur
Пробуждение: Великие Сельджуки / Uyanis Buyuk Selcuklu Все серии (2020)  - са на 3-та страница.
Виж целия пост
# 482
Момичета, пуснаха втори откъс от новата серия.



Прилича на  сън на Турна. Broken Heart
Обаче възниква въпроса откъде Турна знае, че Сенджер е вързал кърпата и към меча си, че да  го сънува... Thinking








Юле, намери ли руските сайтове?
На нашия преводач желая бързо оздравяване! Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 483
Здравейте отново момичета Hug
Благодаря ви за инфото за сайтовете, от които да гледам Flowers Hibiscus
Успях да "изям" и 5- ти и 6- ти епизод Stuck Out Tongue, нямах насита SmirkМисля, че всичко разбрах, гледала съм и други филми с руски букви, просто не ги предпочитам Smirk Ако нещо объркам все пак разчитам, че вие ще сте ми коректив Smirk

Страхотно сериалче! Не мога да повярвам, че рейтинга пада всяка седмица Rolling Eyes Аз лично не искам и да си помислям да ми го спират Hands Thumbsdown


След тези два епизода основното ми съмнение е свързано с това, че Меликшах вече подозира истинската самоличност на Сенджер Thinking Разбира се неговата бащина загриженост може да е плод на неговото възхищение от смелостта на този младеж, примесена с огромна благодарност, за това че е толкова отдаден на делото. Още от първи епизод Меликшах бе спечелен от Сенджер, но мисля, че Султана не е толкова глупав или разсеян, за да не забележи привързаността и загрижеността на Хаджи към същия този младеж... А, Меликшах знае, че Хаджи закриля сина му и до днес... Мисля, че може да направи връзката.
Също така мисля, че не беше случаен интересът му към семейството на Сенджер, а после в домът на Омар Хаям в компанията на Хаджи, Сенджер и Гази, когато намекна, че Омар Хаям знае най- дълбоките тайни на империята, а Хаям каза, че ще ги занесе в гроба, начинът по който Меликшах гледаше Сенджер в този момент ми се стори странен Smirk  Може и да се филмирам, но мисля, че той ясно разбра, че ако настоява за информация за сина си ще загуби везира и цялата мъдрост, разум и баланс, които той носи на цялата империя. За това смятам, че дори и да се усъмни сега ще сии трае и ще си разузнава сам.

Във всеки случай сцените между Меликшах и Сенджер са ми много въздействащи Heart Безкрайна топлота от очите и на двамата, когато разговарят едиин с друг примесени с копнеж и възхищение Heart Свалям шапка на актьорите Hands V

Като съм почнала с Меликшах, да го довърша Smile Ядоса се, когато Елчин му каза, че сърцето и е заето. Аз си мисля, че тя изобщо не визираше любим, а по- скоро дълг, на който е отдадена, но Султана естествено я разбра по този начин и му светнаха от яд очите Smirk Не съм сигурна, дали той осъзна реакцията си въобще... Сякаш и тя искаше да му изясни нещо, за миг се поколеба, а след това се отказа и си тръгна...
Сега, както и самата Елчин Хатун предположи, ще има шанса да види истинското лице на Меликшах, след като я хвана в крачка. Представям си, колко разочарована ще е Теркен, ако мъжът и не я обезглави на момента Satisfied
Трябва да призная, че малко ми дожаля за кандидат жениха Smirk Първо гледаше в дъщерята на султана, после му пробутаха Хатун, която не го понася, а накрая си тръгна с празни ръце, но пълно сърце от уверението на Меликшах, че го цени високо и му има доверие, само за да се изправи срещу Тапар, който го го сдъвка и изплю накрая Flushed Така и не разбрах добре мотивите на Тапар, поведението му беше изненада за мен...

Като споменах Тапар, та и за него две думи Smiley
Има лоша жена това момче Smiling Imp Имам чувството, че тя го настройва и му пълни главата с глупости. Още след първи епизод писах, че проблема му идва от това,, че се поддава на чуждо влияние Worried
Жалко, защото изглежда доста смел. Хвърля се без да се замисля, много иска да се докаже на баща си, което по принцип не е толкова лошо, но проблемът е, че го прави със задни мисли, които се въртят само около престола. Той не го прави с вяра в делото, каузата..., а от личен интерес и от тук вече образът му за мен олеква. Само направете сравнение със Сенджер, който рискува живота си, любовта си..., всичко в името на родината и нейното благополучие, а дори не е сигурен, че няма да умре просто като смелият главен пазач Simple Smile без никой да разбере кой е всъщност...

В първите сцени на 5- ти епизод имаше един мини спор между Тапар и Сенджер- момента, в който Тапар си мислеше, че Сенджер е предател, а Хаджи му обясни, че той е таен агент Smirk Тогава всички умуваха, как да процедират с батините и реликвите. Тапар предложи да подменят реликвите, но Сенджер апострофира, че онези ще се усетят, и че трябва да се изпратят истинските. Меликшах се съгласи със Сенджер, не и без експертното мнение на Хаджи, но за мен беше очевидно, че на Тапар не му стана приятно, че е победен в този спор. Подозирам, че привързаността на Меликшах към Сенджер ще расте правопропорционално на завистта на Тапар към същият, както и неудовлетвореността от самия него. А у дома ще го чака жена, която вечно ще му набива канчето да не свежда глава. Получава се взривоопасна комбинация Smiley

Хасан Сабах- много силен, защото владее информацията от двете страни. Видя се как я ползва като разменна монета за да си купи благоразположение. Реално той отряза главата на Теодор Smiley и Меликшах беше доволен, а това му спаси за момента позициите в двореца.
Понякога имам чувството, че той е лоялен само към собствената си изгода и би предал както едната, така и другата страна, ако това ще му донесе дивиденти. Смятам, че е от хората които се въртят като палачинка според ситуацията и оцеляват до края, дори и след това Smirk Не мисля, че под сериозен натиск от страна на селджуците той ще остане верен на батините....

За още един паралел ми се иска да напиша. Меликшах, неговото управление, култа към знанието, перото, религията. Възхищението и респекта който демонстрира към мъдрите, учените, вярващите хора, как ги пази и воюва за техния живот. Как насърчава децата да учат и да трупат знания, а след това да хващат меча... Това прави силни Селджуците! Както и Гази му каза-  властта, управлението на Султана е на второ място по важност,на първо е вярата, религията, Господ, и колкото повече се укрепва и насърчава първото, толкова по- мощно става второто Simple Smile
За сравнение Андреас не си пада много мислител Sweat Smile, той организира зрелищни боеве, които надъхват неговите войни към повече кръвожадност, което му е напълно достатъчно Sweat Smile
Такъв владетел, ниикога не може да е силен и успешен. Къде е тръгнал да мери сили с Меликшах.
И той и Йоргус са пълни психопати Sunglasses Изобщо не ми хареса, как Йоргус се вгледа на Турна. Много нахално и безочливо беше- отгоре до долу Smiling Imp
Бащата на Турна е ясно, че ще се замеси с тях, защото обича парите човека, а и е малко обиден на Хаджи и Меликшах, но не ми се мисли, ако онова психо поиска Турна или пък не дай Боже вдене, че неин любим е Сенджер....
Сенджер и Турна няма да ги коментирам сега, защото прекалих с писането, нали гледах два епизода Joy Те си остават моята глътка свеж въздух в този хаос. Надявам се скоро тъгата им да приключи, въпреки, че и тя е красива, точно като любовта им:heart:HeartHeart
Виж целия пост
# 484
Приятели, нося ви неделен подарък изненада! Пуснаха превода на 5-ти епизод на "Пробуждане - Великите Селджуци" - супер щастлива съм!!! HeartHeartHeart Очаквах с нетърпение да го гледам на български ... Hug Hug Hug Искам да изкажа моите най-искрени благодарности към нашия преводач Elihancho1981, който въпреки всичко не спира да ни радва. Благодарности и на модератора Neron. Hands PrayRevolving HeartsTada Труда, който полагат и това, което правят за да може този изключителен сериал да достигне до нас с превод е безценнно. Благодаря от сърце Sparkling HeartBlushAnimal Racehorse



"Пробуждане - Великите Селджуци" / Империята на Селджуците, Епизод 5 с Бг Субтитри   Hands PrayHeart EyesSparkling Heart

https://ok.ru/video/1851681671737

Благодаря от сърце на Любими Филми и Сериали с Превод - Сериали и Филми с Превод - Neron Online Video - Elihancho1981 HugHugHug
Виж целия пост
# 485
Привет!
Здравейте, прекрасни момичета!
Рокси, Ончее, Юле, dariVale и всички, които пишете и  следите великолепната тема благодаря ви и ви поздравявам.
Рокси, ти си незаменима и днес отново ме накара да се чувствам щастлива, че пак ще бъда със селджуците и то на български език. Благодаря ти!
Предлагам ви едно прекрасно семейство :


Пожелавам ви хубав ден, великолепен празник и бъдете здрави.
Виж целия пост
# 486
Намразих Гюней, влюбих се в Картал и се възхищавам безкрайно на Меликшах.
Въпреки нормалния си ръст, Буура прави страхотен образ - на човечност, величие и мъдрост.
Много, много, много добър актьор.
Да е здрав и да се радва на сплотено семейство.
Виж целия пост
# 487
Рокси, благодаря за линка.
Започнах да преглеждам някои от моментите с бг превод и установих, че съм прекръстила един от героите Stuck Out Tongue Winking Eye  JoyJoyJoy Не знам защо Андреас съм го нарекла Александър Joy, кой знае за кого съм мислила, докато съм писала Smirk Ама и вие си траете Sweat Smile Ще си го редактирам Simple Smile

Надявам си преводачът да е все по- добре. Това че работи, вече си е добър знак Hands Plus1
Виж целия пост
# 488
Здравейте, мили момичета! Hug
Хубав празник е днес, честит ни  на всички! Нека всеки го пазят неговите ангели и нека доброто, справедливостта и светлината винаги побеждават! Hands V
В скрит текст пускам един музикален поздрав за вас-и за празника, и защото сте много готини и се чувствам великолепно в тази тема. Hug А е в скрит текст, защото няма нищо общо с темата и е от моите музикални предпочитания Smiley
Скрит текст:
Избрала съм финала на една велика композиция, тематично за празника. Nature Sparkles ]

Благодаря за постовете ви, чета ги с голямо удоволствие.Heart Eyes Благодаря много за преведения епизод, Рокси! Hug Елиханчо да е жив и здрав, бързо да се оправя, много поздрави да му пратиш от нас! Hug На админа на групата също!:hugs:

Юле, не се притеснявай за имената, и аз ги бъркам. Grinning Разбрах кого имаш предвид като пишеше за Александър. Grinning
Съгласна съм с наблюденията ти за 5 и 6 епизод. И аз мисля, че Елчин нямаше предвид конкретен човек, а дълг- дали към брат или към род не съм сигурна, но султанът подпали. Satisfied
Не знам дали Меликшах подозира, че Сенджер му е син, но интуитивно много силно усеща нещо. И аз предполагам, че той сам ще започне да разузнава за Сенджер. Привързаността му е очевидна. И, да, Тапар ревнува. На мен и за него ми е жал- при него много силно личи липсата на майчина любов в детството.Flushed А жена му се възползва от това, засега само като фон, но очаквам повече действия от нейна страна.
За кандидат жениха обаче се различавам от тебе, Юле.Grinning Изобщо не ми е мъчно, даже малко го насоли Тапар. Grinning

Малко снимки от сет, стари са, но аз лично не съм ги виждала. Екин, със статисти предполагам.






Nature ZapSign Exclamation Момичата, ето и най-важното, което нося сега- фрагман 2 за новия епизод! Heart Eyes



Като се появи някакъв превод, ще се върна да добавя.

Но всеки ще чуе какво казва Сенджер, когато се събужда! Heart
"Татко!" Heart

Виж целия пост
# 489
Ако доверието е изгубено, вече нищо няма да е както преди!



Ще ми е интересно да проследя развитието на тази ситуация.
Четох при рускините, че жената до Меликшах с най- голям отпечатък в историята е именно Теркен Хатун. Много я считат за единствена негова съпруга, но има и доста историци, които твърдят, че майката на първородния син на Султана е и първата му жена. Интересно ми беше да прочета, че има теория, която твърди, че тя е изменила на Меликшах, за това е изгонена от двореца Thinking
Що се отнася до майката на Ахмед Сенджер, нейното име не е познато на историята, предполага се, че е била пленница или неафиширана любовница на Султана. Името Башулу е плод на въображението на сценаристите.
Надявам се сценарият да намери място и за Елчин в сърцето на Меликшах, за да е по- интересно.

Онче аз се шегувах за жениха Sweat Smile Той ми е противен и дано не омъжат дъщерята на Меликшах за него Unamused, както е истинската история...


Но всеки ще чуе какво казва Сенджер, когато се събужда! Heart
"Татко!" Heart

Милото ми момче HeartHeartHeart
Виж целия пост
# 490
Благодаря на всички ви за прекрасните постове, за клиповете, снимките и хубавите коментари. HeartTadaHands Pray Винаги е удоволствие да пиша и чета в тази тема. Всички сте невероятни. HugHugHug Пуснаха нова снимка на Султан Меликшах и Елчин Хатун от предстоящия 7-ми епизод на Селджуците, който ще бъде излъчен утре в Турция! HeartBlushAnimal Racehorse Сега видях, че Юлето вече я е качила, но ще я пусна и аз. Stuck Out Tongue Winking Eye Ясно е, че капана на Теркен ще доведе до проблеми между Меликшах и Елчин. Но се надявам после нещата между тях да се оправят и да започнат на чисто. Hands PrayHands PrayHands Pray За щастие някои от нещата, които ни показват в сериала са много различни от историята - така, че се надявам Елчин да е жената до Меликшах и да ги видим като двойка. Sparkling HeartHeart EyesHands Pray



Сега да премина към коментари за нещата, които сте пуснали - днес минах набързо да дам линк за преведения епизод и нямаше кога да коментирам друго. Сега ще го направя ... Stuck Out Tongue Winking Eye

Юле - много се радвам, че вече си изгледала епизоди 5 и 6 на руски! Както винаги си направила прекрасен и много интересен анализ. Прочетох те с голямо удоволствие ... Sparkling HeartKissing HeartHands Clap Относно Меликшах и Сенджер - и на мен много ми въздейства всяка тяхна обща сцена. И двамата са блестящи.  HeartHeartHeart Към момента не мисля, че Меликшах е разбрал, че Сенджер му е син - но нещо го тегли към него. Кръвта вода не става и както казваш ти може постепенно да навърже нещата и сам да се сети, преди Хаджи да му каже кой е сина му. Thinking Тъпар определено ревнува, когато Меликшах започне да хвали Сенджер. До тук не мисля, че Тъпар е лош, но жена му определено го подкокоросва и му дава лоши съвети. Под нейно влияние какво ли може да направи мечтаейки за трона. Тя също иска да командва в двореца. Rolling Eyes По същия начин и Теркен на всяка цена искаше да роди син и да се издигне в двореца - тя да командва, на нея да се подчиняват, а не на майката на Меликшах. Само, че в опитите си да се разправя с Елчин, сама пострада и загуби бебето. Но не вярвам да спре до тук - за нейния образ пишеше, че е готова на всичко за да се добере до престола. Ще видим ... Triumph Онче - права си! Вижда се, че на Тъпар му липсва майчина обич. Какво ли би станало когато разбере евентуално, че майка му е жива и че Сенджер му е брат. Със сигурност предстоят интересни събития. Purple Heart Flowers HibiscusAnimal Horse



Като съм почнала с Меликшах, да го довърша Smile Ядоса се, когато Елчин му каза, че сърцето и е заето. Аз си мисля, че тя изобщо не визираше любим, а по- скоро дълг, на който е отдадена, но Султана естествено я разбра по този начин и му светнаха от яд очите Smirk Не съм сигурна, дали той осъзна реакцията си въобще... Сякаш и тя искаше да му изясни нещо, за миг се поколеба, а след това се отказа и си тръгна...
Сега, както и самата Елчин Хатун предположи, ще има шанса да види истинското лице на Меликшах, след като я хвана в крачка. Представям си, колко разочарована ще е Теркен, ако мъжът и не я обезглави на момента Satisfied
Хубав празник е днес, честит ни  на всички! Нека всеки го пазят неговите ангели и нека доброто, справедливостта и светлината винаги побеждават! Hands V
Съгласна съм с наблюденията ти за 5 и 6 епизод. И аз мисля, че Елчин нямаше предвид конкретен човек, а дълг- дали към брат или към род не съм сигурна, но султанът подпали. Satisfied

Хубав празник и от мен момичета! Днес моята прекрасна баба има имен ден. Да ми е жива и здрава още дълги години. Всички да сме живи и здрави ... Hands PrayHands PrayHands Pray Онче - благодаря ти за хубавия поздрав Flowers Bouquet

Относно сцената между Меликшах и Елчин - може би в случая Елчин имаше в предвид обичта си към брат си и намеренията й да го спаси на всяка цена. Определено не мисля, че говори за друг мъж в сърцето си, но Меликшах явно това си помисли. Прави сте, че подпали - светнаха му очите от ярост. Това значи, че смелата и красива Елчин не му е безразлична! Stuck Out Tongue Winking Eye Revolving HeartsHeart На Меликшах много му пролича, че се ядоса - сигурно го гризе вътрешно каква е тайната в сърцето на Елчин! Wink А може и наистина да става дума за мъж и по-конкретно тайната на сърцето на Елчин в крайна сметка да се окаже Меликшах! Heart Eyes Може от толкова игри на доказване и перчене - общо ловуване, общи разговори, закачки и вечери нещо да е припламнало и при нея. Да не забравяме какви погледи си хвърлят двамата всеки път. Animal Heart Eyes CatFlowers Four Leaf CloverAnimal Racehorse И аз забелязах, че тя сякаш искаше да му каже нещо - но се отказа. В този разговор определено му говореше искрено. Hug За образа на Елчин пишеше, че по пътя който ще поеме за да отмъсти за баща си и да спаси брат си ще попадне на кръстопът между сърцето и логиката. Това ми подсказва, че може би тя ще се влюби в Меликшах - а мисля, че и той в нея също, защото преди началото на сериала когато оповестяваха героите - журналистката Бирсен беше написала, че Елчин ще вземе ума на Меликшах т.е. че той ще се заплесне по нея. Heart EyesRevolving HeartsHorse Racing Пишеше също, че идвайки в двореца ще наруши равновението там. Това вече го виждаме. Много ми е интересно как ще се развие историята на Султана и Елчин. HeartLipsHands Pray

Между някои от нещата в сериала и истинската история има доста разлики. Първата и най-голяма е, че Меликшах е починал, когато Сенджер е бил на около 6-7 годинки, а тук вече е голям и помага тайно на баща си. HugHugHug Освен това името на любимата на Сенджер в историята е друго - тук е Турна. В историята няма и жена с име Башолу до Меликшах, а майката на Сенджер я пишат друга. Тук е различно. В историята не говорят много и за Елчин, но в сериала тя е близо до султана. Надявам се, че сценаристите са решили тук да ни покажат една красива любовна история между Меликшах и Елчин - както виждаме и красивата любавна история между Сенджер и Турна! Hands PrayHands PrayHands Pray Sparkling HeartKissing HeartHeart

От думите на Меликшах в промото става ясно, че въпреки, че е разбрал за тайния план на Елчин да спаси брат си я освобождава - няма да я убие. Може би пък това ще й покаже още по-ясно какъв човек е той и може би това по някакъв начин ще отприщи къде що има стопаени чувства. Thinking YumHands Pray

Тези погледи в една от сцените им не ми се виждат само приятелски - има искри! Nature FireNature FireNature Fire



Онче - благодаря ти много за второто промо от епизод 7 на Селджуците! От всичко пуснато до сега мога да кажа, че ни очаква уникален епизод! Hands ClapHands ClapHands Clap Тази седмица определено пуснаха повече неща за да промотират сериала и се надявам това да доведе и до покачване на рейтинга - ние сме първи, но искам цифрите и рейтинга да да не се понижават, а да се качват още и още. Hands PrayHands PrayHands Pray Сериала е великолепен - актьорите са невероятни и заслужават огромен успех. Ние също заслужаваме да им се радваме още дълго време ... Revolving HeartsFlowers Four Leaf CloverHeart И сега да мина към това, което ни показаха до тук за предстоящия епизод. Сцената с Турна и Сенджер си мисля, че е нейн кошмар - освен ако тя не го намери и да викне другите. Но някак на кошмар ми прилича повече. Thinking А във второто промо виждаме, че идват здрави битки - всичко ще направи Меликшах, за да намери и спаси Сенджер! Hands ClapHands ClapHands Clap Много чувствени сцени ни очакват въпреки всичко - първо Башолу ще види Тъпар след години, ще го прегърне и ще му каже сине - а после ранения, болен и спящ Сенджер в бълнуването си ще каже татко - докато Меликшах е при него! Уникално Purple HeartMisc SpeakerNature Fire Все си мисля обаче, че Хаджи пак ще измисли нещо и ще отклони темата ... Wink

Момичета на мен нещо друго ми направи впечатление в новото промо. Забелязахте ли как някой ще спаси Султан Меликшах. Hug Вижда се как той се бие и един от батините е зад него готов да го убие - тогава някой извиква Султане и докато Меликшах се обърне онзи гадняр зад него вече е повален. Thinking Почнах вече да си мисля някакви сценарии в главата. Дали пък отнякъде няма да цъфне Елчин и с лъка си пак да спаси Меликшах този път от батините. Това ще е готино и много ми се иска да стане така ... Hands PrayHeart EyesHeart Другият вариант е Хаджи да му помага, че се вижда човек на бял кон отзад, а той язди такъв - обаче пък ми се струва че нападателя пада без някой да го удря - т.е. вероятно е прободен отдалеч със стрела от лък. Доста са бързи и объркани кадрите - ама аз залагам да ни сюрпризира Елчин - а Дано! YumRevolving HeartsHands Pray Говоря за този момент - вие какво мислите? Кой ще спаси султана? Thinking



На интересен колаж на Сенджер и Турна попаднах! Като на някаква планета са - какво ли не правят феновете ... Stuck Out Tongue Winking EyeRevolving HeartsHeart



Нина, Онче, Юле, dariVale - радвам се, че съм ви зарадвала с епизода! И аз бях много приятно изненадана, когато видях, че е качен! TadaTadaTada Благодаря на нашия преводач. Дано вече се чувства по-добре и скоро да е напълно здрав. Hands PrayHands PrayHands Pray

Нина - много ти благодаря за прекрасния колаж от щастливото семейство на Буура. Невероятни са - пожелавам им винаги да са така щастливи заедно всички ... Hands PrayRevolving HeartsKissing Heart Онче - много хубави снимки на Екин зад кадър си пуснала! Страхотен е ... HeartHeartHeart

dariVale - съгласна съм с теб по отношение на Буура! Hug Той е великолепен актьор - различен и блестящ във всяка своя роля. На мен също ми е сред любимите турски актьори ... Heart Heart Heart Гледала съм почти всичките му проекти. Мога да ти кажа, че ролята му на Демир в "Дъщеря ми" ме остави без думи - там е повече от уникален. А сега като Меликшах също е брилянтен. Сякаш е роден за тази роля - наистина виждаме човечността, величието и мъдростта на Султана. Свалям му шапка - да е жив и здрав Sparkling HeartHands ClapHands Pray

Виж целия пост
# 491
Рокси, не мисля, че ще ти се сбъдне желанието Елчин Хатун да е тази, която ще спаси Султана Smirk
Тя, няма какво да прави на точно това бойно поле Thinking
Изгледах още няколко пъти видеото и установих няколко бели кончета, едното е на Хаджи, другите не ги разпознах, защото са с маски. За мое учудване един и същ герой го видях и на бял и на кафяв кон Joy Явно си ги менкат Joy
Но този въпрос ще остане отворен до утре вечер, трудно е да разгадаем. Аз бих заложила на сигурно- Хаджи  Smirk
Пък да видим...

Представяте ли си Сенджер да започне да бълнува името на майка си пред Меликшах Smiley
Всъщност, майка му промени ли си името, откакто е "мъртва", че не помня...?
Виж целия пост
# 492
И аз не знам, Юле- дали е променила името си майката. Трябва да видим в първа серия, ама сега няма да е.

Рокси- толкова бързо се сменят кадрите в трейлърите,  особено когато има битки, трудно виждам всичко. Не знам защо така са решили да ги правят,  досега не съм виждала такъв тип фрагмани.

И аз изгледах няколко пъти тази част, за която пишеш- човекът, който извика на Меликшах, му викна отстрани, султанът се обърна надясно. А стрелата дойде отзад, но не се вижда кой, умишлено вероятно.  Също се чудя какво би правила Елчин на тази битка, иначе за точността и не се съмнявам. Май бях писала преди- селджуците с това са известни- с умението да стрeлят с лък  точно и надалече, яздейки кон.
И не мога да разбера с кого се бият- с византийците или с батанитите. Може би са различни битки с всички. Не е само търсенето на Сенджер, вероятно са тръгнали да търсят и откраднатите светини.

Пуснаха още промо колажи.

Везирът Низам ал Мулк.



И тази снимка от официалния акаунт- "Заповед на султан Меликшах! Да не се връщат без да са намерили Сенджер!"



А тази красота я пусна продуцента, с краткия текст : 'Ask"Heart

Виж целия пост
# 493
Онче, аз медувременно проверих, че мразя нещо да ме човърка Sunglasses
Башулу си е името и преди и сега Smirk.

Едно видео с Екин и една граблива птица, вероятно и тя е от актьорите Heart

https://twitter.com/ekodemeda/status/1325520575687782403
Виж целия пост
# 494
Уаууу, видеото с Екин и орела е страхотно - много ти благодаря Юле! HeartHeartHeart След малко ще направя и пусна малко снимки от него ... Stuck Out Tongue Winking EyeTwo HeartsAnimal Racehorse Онче - новите снимки са супер, най-вече постера на Сенджер и Турна ... Sparkling HeartSparkling HeartSparkling Heart Horse Racing Много ми харесва и тази на Тъпар и най-вече заповедта, която е издал Меликшах да не се връщат докато не намерят Сенджер ... Hands ClapHands ClapHands Clap

Аз ви нося едни прекрасни снимки зад кадър на Екин/ Сенджер заедно с Буура/ Меликшах и Лейля Лидия/ Елчин зад кадър от подготовката им за сериала ... HeartYumAnimal Horse Тези снимки са правени преди няколко месеца, когато актьорите все още само се обучаваха на езда, фехтовка, боравене с лък и т.н. Kissing HeartFlowers Four Leaf Clover Animal Horse Тук косата на Буура още не беше пораснала ... Stuck Out Tongue Winking Eye







Страхотна снимка и на Али Гьозюширин/ Тъпар докато язди - зад кадър от подготовката му за Селджуците!!! Revolving HeartsHugAnimal Racehorse



Още една снимка на Буура зад кадър от преди няколко седмици! Hug HugHug



И няколко прекрасни снимки зад кадър от миналата седмица - на Буура с коня, на Екин с човек от екипа, както и на актьорите в ролите на Тъпар и Асланташ. Kissing Heart Two HeartsSmile





Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия