Лидл 120 - Октомври

  • 145 616
  • 1 837
# 1 425
Някой да е купувал от пуйката на промоция? Как е?
да не бъркаш с патица?
Виж целия пост
# 1 426
Брошура за откриването на новия магазин в Люлин

Скрит текст:








Ядките са много добри!! От тукашното откриване май месец още не са ги намаляли.
 Бих отскочил и за стъклочистачка.

Днес минах за ел. каната и везната от четвъртък, но нямаше нищо... има ли гадна пластмаса отвътре (и на капака)?
Виж целия пост
# 1 427
Детските пижами са много сладки и светят страхотно, голям е кеф Grinning Май на мен ми е по-забавно...
Виж целия пост
# 1 428
Как са конвектори те ? Искам да взема на майката на миУото ,преди да скове студ и да пали печката на дърва.
Виж целия пост
# 1 429
Как са конвектори те ? Искам да взема на майката на миУото ,преди да скове студ и да пали печката на дърва.
Не са нещо уау, нито и като икономия.
Виж целия пост
# 1 430
От понеделник 29.10.2018 година, ж.к. Люлин в София ще има втори магазин на ЛИДЛ във втора част срещу пощата.
Виж целия пост
# 1 431
От понеделник 29.10.2018 година, ж.к. Люлин в София ще има втори магазин на ЛИДЛ във втора част срещу пощата.
Говори се , че ще е най големия в София Thinking
Виж целия пост
# 1 432
От понеделник 29.10.2018 година, ж.к. Люлин в София ще има втори магазин на ЛИДЛ във втора част срещу пощата.
Видя ли брошурата, в понеделник ще е мармалад там. Ще го преслушам по към края на седмицата.
Интересно, с какво ли толкова ще го напълнят. В Драма влязох в такъв огромен, но асортимента е с по десет вида отгоре на нашите - и шоколади, и козметика, и каквото се сети човек. 
Виж целия пост
# 1 433
От понеделник 29.10.2018 година, ж.к. Люлин в София ще има втори магазин на ЛИДЛ във втора част срещу пощата.
Говори се , че ще е най големия в София Thinking

Ами като ида да го видя в края на другата седмица ще пиша. Щото нямам намерение да се бутам в навалицата при откриването.
Виж целия пост
# 1 434
Аз мисля във вторник да го посетя , но с този трафик там..... нямам идея как ще се излезе с колата Simple Smile
Виж целия пост
# 1 435
От понеделник 29.10.2018 година, ж.к. Люлин в София ще има втори магазин на ЛИДЛ във втора част срещу пощата.
Видя ли брошурата, в понеделник ще е мармалад там. Ще го преслушам по към края на седмицата.
Интересно, с какво ли толкова ще го напълнят. В Драма влязох в такъв огромен, но асортимента е с по десет вида отгоре на нашите - и шоколади, и козметика, и каквото се сети човек. 
Какви визирате под "огромен" ? Не знаех че имат разлики.
Виж целия пост
# 1 436
Доста добри оферти са подготвили за новия Лидл Simple Smile
Виж целия пост
# 1 437
Доста добри оферти са подготвили за новия Лидл Simple Smile
Къде ги виждаш ?
Виж целия пост
# 1 438
Доста добри оферти са подготвили за новия Лидл Simple Smile
Къде ги виждаш ?

По напред в темата бяха пуснати фотоси.
Виж целия пост
# 1 439
Малко по-назад са в скрит текст, може би на предната страница. Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия