Как осигурявате витамин D3 на вашето бебе през студените месеци?

  • 13 787
  • 106
# 45
Давам Вигантол по препоръка на лекарката и изкарвам като има слънце и е сравнително тихо времето.
Виж целия пост
# 46
Максимало дълго време разходки навън, през зимните месеци давах и капки Витамин Д
Виж целия пост
# 47
Когато навърши 1 месец, педиатърът му изписа "Вигантол" по 2 капки сутрин. Истина е, че няма много разходки и престой на слънце, за което се чувствам и виновна, и безсилна - защото тече ремонт на улици и тротоари,които и иначе са труднопреодолими с детска количка, но сега са абсолютно недостъпни.
Виж целия пост
# 48
моето бебче е напът да се появи този месец, но никога не съм се замислила как ще си набавя витамин D3. Коментара е много полезан за мен и ще се зайнтересувам повече относно въпроса. А ако спечеля и тествам ще бъде от голяма полза за мен и бебчето ми.
Виж целия пост
# 49
Когато бяха малки децата ми съм ползвала капките Вигантол.
Сега, като големи деца също искам да им направя някакво подсилване на организма с витамин Д. Смятам че е много важен.
Виж целия пост
# 50
Витамин Д на капки и повече разходки на слънце!
Виж целия пост
# 51
С капки Вигантол и разходки когато се подава слънцето.
Виж целия пост
# 52
На първото си дете давах капки Вигантол, стараех се и да има достатъчно разходки на слънце.
Сега очаквам зимно бебе, през февруари и се интересувам от най-новите продукти с витамин Д.
Виж целия пост
# 53
Със витамин Д на капки
Виж целия пост
# 54
Давам витамин Д на капки и повечко разходки на вън.
Виж целия пост
# 55
Давам Вигантол.
Виж целия пост
# 56
Докато беше по-малък давах Вигантол. Сега не давам нищо допълнително.
Виж целия пост
# 57
Чрез разходки на слънце и допълнителен прием на витамин Д под формата на капки.
Виж целия пост
# 58
Ще събираме есенно слънце в обедните и следобедните часове с разходки на чист въздух, без предпазни кремове и излишно навличане.
Виж целия пост
# 59
Витамин Д на Джеймисън. Отделно в адаптираното мляко също има малко.
Живеем в топъл град, често е слънчево и разходка сутрин и следобяд за по час са задължителни.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия