Открийте новите бебешки бисквити "Боровец"

  • 19 339
  • 280
# 180
Хипопотамчето Борко
Виж целия пост
# 181
"Ямиии". Така казва дъщеря ми, когато нещо ѝ е вкусно.
Виж целия пост
# 182
Бобо Simple Smile Лесно е за запомняне от децата, няма трудни за произнасяне букви.
Хипо или Хипчо от предните предложения биха създали асоциация с друга известна марка за детски храни, съответно не ми се струва удачно...
Виж целия пост
# 183
Том
Виж целия пост
# 184
Хипо-тамо!
Виж целия пост
# 185
Хипопотамчето Бори!
Виж целия пост
# 186
Хапи Хипо (Happy Hippo) 😊
Виж целия пост
# 187
Дени от името на фирмата Ден и нощ. Simple Smile
Виж целия пост
# 188
Мечето Борец
Виж целия пост
# 189
Хрумва ми Млечко(галено на Млекоборец) Simple Smile
Виж целия пост
# 190
Билбо  baby boo  
Виж целия пост
# 191
Хипо
Виж целия пост
# 192
Бебоно
Виж целия пост
# 193
Бори
Много се радвам за бисквитите, надявам се да ги има вече в магазините, още този следобед ще ги потърся!
Виж целия пост
# 194
Бебо
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия