КГБ = Клуб на Готините Баби - 191.

  • 51 788
  • 734
# 390
Честит рожден ден,КАГ! Уверена си и упорита, имаш смелостта  да променяш, надграждаш и помагаш.Човешкото  съзнание успява да запази добрите ни черти в нишки от спомени и лъчи от надежда.Те са  път  на достойнството, и ти пожелавам да следваш този свой път с любов към живота!
Виж целия пост
# 391
И аз се сетих за Хармонично ,ние си говорихме тези дни,но и сега стискам палци и пожелавам леко да мине.
Здравчо ,специално за теб ,това с емотките още се оправя ,последно са оставили  да променят и  се надяваме на по-хубави,точно това каре с писането правят  и тогава  ще се минава изцяло на новата версия.Та ще си имаш пак емотки за проучване, дано по красиви и  големи като за очилати баби.
Виж целия пост
# 392
Добро утро!
Яне-тенкю за кафето.
Моето го пия на пресекулки.
Сложих ядене да се готви,че днес ММ има работници, а гладна мечка хоро не играе😁

Мила КАГ,
Честит рожден ден!
Здраве и спокойствие ти пожелавам!Да си обичана, да си все такава упорита в постигане на целите си!


Борянчице , успех ти пожелавам от сърце!😍😍

Станам да си дооправя нещата,че мама ме чака чесън да сеем.
А аз така се зарадвах,че градината е  изорана и няма да има работа😁😀
И малко спанак ще ръсна.Ако стане-стане.

Хайде до после😍

Приятен и спокоен да е денят ни!

Това е част от красотите на есента.
Вече понамаляха.Това е от миналата седмица😎




Виж целия пост
# 393


За Хармонично - за успешна операция и бързо възстановяване  fingerscrossed


КАГ, честита да си!
Всеки нов ден да ти носи повече радост и щастие!



Янче, тенкю за кафето  Hug

Днес ми е градинарски ден  Joy Joy ще садя луковици лалета и зюмбюли

Виж целия пост
# 394
КАГ честит рожден ден!
 Да си жива и здрава,  радвай се на деца и  внуци! Бъди щастлива!

Виж целия пост
# 395
КАГ, честита  да си.Бъди здрава, пътувай по мечтани места, радвай се на деца и внуци, бъди винаги заобиколена от любимите ти хора!
Има ли новини от Хармонично?
Борянка, успех!
На градинарките от всякакъв вид- урожай
На всички хубава вечер🍀
Виж целия пост
# 396
ЧРД, КАГ! Бъди здрава и щастието да те спохожда всеки ден!

Виж целия пост
# 397
КАГ, честит рожден ден!

Виж целия пост
# 398
Добър вечер, дами!Мина много добре ,говор на един човек е ок за мен ,само накрая едно момче пя та малко трудно беше за мен.Да не ме мислите.
Виж целия пост
# 399
Приятели, благодаря от сърце за всички пожелания! Те са прекрасни, защото вие сте прекрасни!
БЛАГОДАРЯ!!! БЛАГОДАРЯ!!!БЛАГОДАРЯ!!!


 
Виж целия пост
# 400

Добра вечер!

Малко късно, ама от сърце поздрав за Грети:

ЧЕСТИТА ДА СИ, МИЛА ГРЕТИ! ЗДРАВЕ, ОБИЧ И ВЪЛНУВАЩИ ПЪТЕШЕСТВИЯ ТИ ЖЕЛАЯ!




Борянка-сладуранка, не съм се съмнявала в теб нито за миг! Прегръдка!

И аз чакам новини от Хармонично.

Тази вечер за вас избрах










Със здраве и лека нощ!
Виж целия пост
# 401
И от мен ЧРД на КАГ! Жива и здрава, много обичана и щастлива! Наздраве!
Виж целия пост
# 402
]Още един път благодаря на всички за милите поздрави! Вярвам, че пожеланията ще се сбъднат! 

Партито мина в тесен семеен кръг. През деня получих много обаждания по телефона, поздравления в нашата тема и във фейсбук също . Усещането, че  толкова много хора са   отделили минутка, за да изпратят честитка, е прекрасно!

До утре, мили приятелки!  
Виж целия пост
# 403
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА НАРОДНИТЕ БУДИТЕЛИ!  БЪДЕТЕ БУДНИ И ПАЗЕТЕ СПОМЕНА ЗА ОНЕЗИ, КОИТО СА БУДИЛИ БЪЛГАРИТЕ В ГОДИНИТЕ НАЗАД! ЗАДА Я ИМА БЪЛГАРИЯ!

Добро утро  и честит ноември! Дано дните ноемврийски да са благосклонни към нас и да ни дарят със слънце.


Нека днес денят ви е хубав и усмихнат!

Със здраве!
Виж целия пост
# 404

           

 ЧЕСТИТ НОВ МЕСЕЦ!
Борянке, браво!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия