Утре на мен ще са ми нужни мъничко ваши палци, не е по здравословни причини.
Борянка, гордея се с теб! Истински! Я не се прибеднявай така, недей да скромничиш. Що не съм до теб...

. И аз мисля така късо да се оформя, но като дойде времето за подстрижка, ще решавам тогава. Теб определено те харесвам с къса коса, а я ТОНИ какви коси е развяла. Поздрави я от мен.
. Да ти се получи това, което искаш!
! Хващай писалката и раздавай автографи. И да знаеш-това не е като да кОпаш. Като идваш в София да донесеш алманаха, да го видим. Ето и ти си отразена подобаващо
. нЕ'ам време за повече.
. И аз мисля така късо да се оформя, но като дойде времето за подстрижка, ще решавам тогава. Теб определено те харесвам с къса коса, а я ТОНИ какви коси е развяла. Поздрави я от мен.
. Да ти се получи това, което искаш!
! Хващай писалката и раздавай автографи. И да знаеш-това не е като да кОпаш. Като идваш в София да донесеш алманаха, да го видим. Ето и ти си отразена подобаващо
. нЕ'ам време за повече.
Харесваш ми с късата коса. Не бях влизала от два-три дни, щото хайманосвах из Смолянско. Времето беше с нас, топло, слънчево, красива пъстра есенна природа. Не ми се прибираше. 


. И аз мисля така късо да се оформя, но като дойде времето за подстрижка, ще решавам тогава. Теб определено те харесвам с къса коса, а я ТОНИ какви коси е развяла. Поздрави я от мен.
. Да ти се получи това, което искаш!
! Хващай писалката и раздавай автографи. И да знаеш-това не е като да кОпаш. Като идваш в София да донесеш алманаха, да го видим. Ето и ти си отразена подобаващо
. нЕ'ам време за повече.


Добрутро! 
- хихи, тоз емотикон пък го турнали 2х, щото бил много позитивен и градивен, хихих/ 





. Като му дойде времето ще викам HELP!!! 
Имам тел. на сина й, ще се обадя след обяд.
Препоръчани теми