А вие делите ли си сметките/разходите?

  • 60 769
  • 1 760
# 1 620
Какво значение има дали мелиш лежерно или лаеш злобно? Ако е едно и също като развален грамофон, кел файда, че си спокоен. Принципно е добре да виждаш по-далече от носа си, още повече, щом си уверен в своя собствен избор.
Виж целия пост
# 1 621
Всъщност бг мама й плаща на Сирената да поддържа огъня
Виж целия пост
# 1 622
Всъщност бг мама й плаща на Сирената да поддържа огъня

1000%! Което обяснява всъщност всичките ѝ теории тук.
Виж целия пост
# 1 623
Цитат
... каквато и тема да излезе, я обсебва и ние като овце тръгваме подире ѝ
Обсебва я благодарение на вас, не защото вие тръгвате подире й, а защото се втурвате срещу нея Simple Smile
Не разбирам защо просто не оставите дискусията да си продължи напред. Тя е само едно мнение по въпроса. НЕ! Веднага дотичват 10на определени жени, които се чувстват длъжни да я опровергаят, разкритикуват, анализират - нея, децата, семейството, родата, мъжа, къщата... Задължително зпочва едно пресмятане на апартамента им, скъп ли бил или евтин, парите на мъжа, къде ходели/неходели на почивка, къде си води децата на разходка, как ги храни...
Като я видя в някоя тема и гледам да не влизам там известно време, защото е ясно, че страници наред ще има другарски съд.
Какво ви бърка толкова в здравето тази жена?
Виж целия пост
# 1 624
Прица, значи и на теб ти е ясно, какво ще преповтаря тя ... през мнение Simple Smile
Виж целия пост
# 1 625
Само не разбирам защо удовлетворения от живота си човек, изпитва неистова нужда да си натрапва битието на непознати квачки в публичен форум и неистово да ги убеждава, че това е идеалния вариант на живуркане.



А, защо ние се ловим на въдицата ѝ и неистово се опитваме да я опровергаем, обяснявайки ѝ че нейния вариант не е идеален за нея? newsm78
И това, тема след тема- за каквото и да се отнася, щом се появи Сирената, ни завърта около себе си. Simple Smile
Виж целия пост
# 1 626
Скрит текст:
Цитат
... каквато и тема да излезе, я обсебва и ние като овце тръгваме подире ѝ
Обсебва я благодарение на вас, не защото вие тръгвате подире й, а защото се втурвате срещу нея Simple Smile
Не разбирам защо просто не оставите дискусията да си продължи напред. Тя е само едно мнение по въпроса. НЕ! Веднага дотичват 10на определени жени, които се чувстват длъжни да я опровергаят, разкритикуват, анализират - нея, децата, семейството, родата, мъжа, къщата... Задължително зпочва едно пресмятане на апартамента им, скъп ли бил или евтин, парите на мъжа, къде ходели/неходели на почивка, къде си води децата на разходка, как ги храни...
Като я видя в някоя тема и гледам да не влизам там известно време, защото е ясно, че страници наред ще има другарски съд.
Какво ви бърка толкова в здравето тази жена?
Явно все пак ги бърка, че лежи на дивана по цял ден, вместо да е част от "офисния планктон"  hahaha И въпреки това да е обгрижена и финансово обезпечена.  Mr. Green
Виж целия пост
# 1 627
Не може ли човек да не е съгласен с нечия тези (натрапвана през пост) и просто да си казва мнението.
Виж целия пост
# 1 628
Не може ли човек да не е съгласен с нечия тези (натрапвана през пост) и просто да си казва мнението.
Несъгласието с някой означавало, че му завиждаш Simple Smile
Дообре Simple Smile
Виж целия пост
# 1 629
Само не разбирам защо удовлетворения от живота си човек, изпитва неистова нужда да си натрапва битието на непознати квачки в публичен форум и неистово да ги убеждава, че това е идеалния вариант на живуркане.



А, защо ние се ловим на въдицата ѝ и неистово се опитваме да я опровергаем, обяснявайки ѝ че нейния вариант не е идеален за нея? newsm
Аз същото забелязвам, поне за тази тема, нямам наблюдения над други. Намирам за забавни почти ожесточените коментари на някои дами. Grinning
Виж целия пост
# 1 630
Аз пък забелязвам, че всеки забелязва това, което му оттърва в момента!
Виж целия пост
# 1 631
И това е така, и е част от забавата.
Виж целия пост
# 1 632
Ха, на бъз и коприва я правели!? Не съм сигурна кой кого Simple Smile
Тя философства по принцип или говори за себе си, те й ровят в душата, портмонето и под юргана.
Да, да, тя философства за себе си по принцип Stuck Out Tongue Winking Eye
Ще й ровят, да не съм й простряла аз тук бельото и чаршафите?


Не й пукало, друг път... Иначе щеше ли да защитава неистово личната си кутийка година след година?
Е, леко се модифицира според броя на децата и дохода на провайдера Rolling EyesGrinning
Виж целия пост
# 1 633
Отърва е с едно т. Бабо, не го приемай лично, дразни ме, че е масова грешка.
Виж целия пост
# 1 634
Прица, значи и на теб ти е ясно, какво ще преповтаря тя ... през мнение Simple Smile
Не, на мен ми е ясно какво ще преповтаряте ВИЕ през мнение.
Напр., не мога да разбера как от невинното заявление, че не държи да ходи по почивки с малки деца, защото го намира за уморително, досадно и без особена полза за деца и родители, се стига до обвинения в мързел, безотговорност, неглижиране на децата, нужда от професионална помощ за нея (грижовниците ми те Simple Smile) и накрая завършва задължително с напомняне за евтиния апартамент в скапан квартал и прикритото безпаричие... Това е задължително!!!
"Кажи сега колко платихте за апартамента, кажи си!... А, няма да са повече от 40 -50 000!... А, дала е спестяванията си на мъжа си, и сега няма нищо зад гърба си... Еее, то пък, колко ли е имала..."

Какво лошо има в това, че един човек да живее и се чувства добре. Права или не, тя е в мир със себе си, с мъжа си, с децата си. Но и дори да не е така, на вас какво ви пука?Защо непременно трябва да я убедите, че всъщност не е така, какво удоволствие ви доставя непрекъснато да ровите и тровите. И защо искате да живее по вашите разбирания. Тя не е дошла в къщата ви да налага своите! Тя и във форума не ги налага. Тя споделя нещо, после просто започва да се обяснява с някои особено напористи дами. И капка по капка става вир, накрая - язовир Sunglasses

Имам чувството, че някои съфорумки при влизането във форума сутрин не започват с новите отговори, а с профила й, за да видят къде е писала и да цъфнат там с размахан пръст!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия