А вие делите ли си сметките/разходите?

  • 60 769
  • 1 760
# 1 605
Темата уж беше дали си делите разходите, пък тя станала Мамасита и нейното житие и битие? Thinking
Какво значение има дали тя или която и да е жена си е намерила кой да я издържа, докато тя стои с лаптопа на дивана и драска в бг мамата 'фърляйки по едно око на децата, щом на самата жена й харесва? Има и такива жени, както има и такива, които се чувстват полезни само ако и те работят нещо и доприянасят някак в бюджета, а в свободното си време са активни с хобита, екскурзии и подобни.
Виж целия пост
# 1 606
Пак стигнахме до същото- според адептките на професионалното развитие, Сирената има нужда от специализирана помощ, защото си седи вкъщи и не ще да бачка.
Според Сирената- най- правилното е да си седиш вкъщи и да си гледаш децата, щом не можеш да си свободна от всякакви ангажименти, че да се съсредоточиш върху откриване на хапче срещу рака. Mr. Green

Признавам ѝ го- върти форума на пръста си без усилие.......


Виж целия пост
# 1 607
Абе, върти на пръста си...
Акъл за 5 стотинки няма тя, да изпляска тук толкова лична информация и да я правят на бъз и коприва всеки път Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1 608
Без усилие, ама с денонощна активност
Виж целия пост
# 1 609
С по 90 мнения на ден при над 8-часова (каквато е на нещастната кариеристка) заетост във форума, по-скоро нещо друго я върти нея.
Виж целия пост
# 1 610
Ха, на бъз и коприва я правели!? Не съм сигурна кой кого Simple Smile
Тя философства по принцип или говори за себе си, те й ровят в душата, портмонето и под юргана.
Виж целия пост
# 1 611
Прадядо ми не е давал на прабаба ми да ходи на работа дълго време. Но накрая тя се налага и тръгва на работа. Но тогаа времената са били трудни, нямало е перални, миялни, детски градини, готова храна. Дрехи са си шиели, хляб са си месили. Явно като баба ми и сестра й са тръгнали на училище, прабаба ми вече е тръгнала на работа.
Виж целия пост
# 1 612
Ха, на бъз и коприва я правели!? Не съм сигурна кой кого Simple Smile
Тя философства по принцип или говори за себе си, те й ровят в душата, портмонето и под юргана.

А защо никой не рови в моите, например? Simple Smile
Трябва да умееш да слагаш граница, най-малко.
Виж целия пост
# 1 613
Не бе, всичко е точно. Нормално е всичко да е на мъжа. По-патриархално е така.

А се чудя сега при Серената кой кого е прецакал:

А) тя него: той работи от сутрин до вечер; натиска педала; тя мързелува, излъчва женственост от дивана и допълва списъка с нещата, които не трябва да прави

Б) той нея: той си живее разнообразен и пълноценен живот; работа, предизвикателства, развитие; че и апартамент на негово име; тя стои затворена вкъщи в блатото, гледа децата и чака светлото бъдеще, когата ще прави и нещо интересно.

В) некъф баланс

А да ти е хрумвало,че може и двамата да са доволни от ролите и позициите които заемат?
Уф,ма кви ги говоря,тва е невъзможно,понеже говорим за Сирената,а за нея просто е недопустимо да мислим така...Simple Smile
Виж целия пост
# 1 614
Ами, на нея не ѝ пука, дами, защо да слага граници?
Постига си нейното- каквато и тема да излезе, я обсебва и ние като овце тръгваме подире ѝ. Mr. Green
Виж целия пост
# 1 615
Ами, на нея не ѝ пука, дами, защо да слага граници?
Постига си нейното- каквато и тема да излезе, я обсебва и ние като овце тръгваме подире ѝ. Mr. Green
О, виждам повече забавляващи се, отколкото овце Simple Smile
С на мен пък ми пука за личния живот и не си го простирам пред непознати. Освен това, други неща са ми интересни пред това да въртя тема около персоната си.
Усещаш разликата, мисля.
Виж целия пост
# 1 616
Само не разбирам защо удовлетворения от живота си човек, изпитва неистова нужда да си натрапва битието на непознати квачки в публичен форум и неистово да ги убеждава, че това е идеалния вариант на живуркане.

Виж целия пост
# 1 617
Аз пък се притеснявам за нея, днес я няма. Дали всичко е наред? Добре ли е? Надявам се скоро да се включи, че да се успокоя.
Виж целия пост
# 1 618
Само не разбирам защо удовлетворения от живота си човек, изпитва неистова нужда да си натрапва битието на непознати квачки в публичен форум и неистово да ги убеждава, че това е идеалния вариант на живуркане.


Това се наблюдава от всеки ревностен участник в тази и подобни дискусии. Да беше само мамасита, с мед да я намажеш. Даже всъщност тя най-лежерно и принципно описва нещата. Други скачат и джафкат като обезумели пинчери.
Виж целия пост
# 1 619
Е, това е форум, половината неща може да не са вярни... Майтап да става.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия