Пациентки на ЦРЗ "Надежда" - тема 70

  • 66 244
  • 725
# 630
Здравейте, в момента съм в стимулация със Летрозол ( Фемара) .Днес в 16:00 си сложих Цитротид ,а в 21:00 ще си сложа Хориомон.Проблема е че не знам тази вечер преди Хориомон  дали да взема  от Летрозолът .Пункцията е в четвъртък.Със  спешният  следобяд не можах да се свържа.По принцип в манипулационна пишат на бележка подробно на една бележка. Този път ми звъннаха по телефона за да ми кажат кога да си сложа Цитротид и Хориомон ,защото не беше ясно кога ще е пункцията и аз забравих да попитам кога да спра хапчетата.Ако някой е бил в стимулация с таблетки да помага.
Виж целия пост
# 631
Фемарата не ти ли е за 5 дни, аз бях с фемара, но 1-2 дни преди инжекциите съм я изпила. От кога я пиеш и за колко дни
Виж целия пост
# 632
Някой да знае колко се чака за резултат от цитонамазка и вижда ли се в мобилното приложение или само на място го дават?
Моята излиза в приложението и мисля,че излезе след около 1 месец,но може и да те подведа ,не съм сигурна за времето.
Виж целия пост
# 633
От 04.12. съм със Летрозол(Фемара) включително и днес.В 21:00 си сложих Хориомон .И сега незнам дали да я пия тази вечер.
Фемарата не ти ли е за 5 дни, аз бях с фемара, но 1-2 дни преди инжекциите съм я изпила. От кога я пиеш и за колко дни
link=topic=1065980.msg37866610#msg37866610 date=1544556802]
Фемарата не ти ли е за 5 дни, аз бях с фемара, но 1-2 дни преди инжекциите съм я изпила. От кога я пиеш и за колко дни
[/quote]
Виж целия пост
# 634
Някой да знае колко се чака за резултат от цитонамазка и вижда ли се в мобилното приложение или само на място го дават?
Моята излиза в приложението и мисля,че излезе след около 1 месец,но може и да те подведа ,не съм сигурна за времето.
Моята я пуснахме на 9 и на 13 беше готова. Излиза в мобилното приложение.
Виж целия пост
# 635
Момичета,
Днес е 9-ти ден след свеж трансфер на 3 ембриона на 5ти ден и чхг е кръгла 0 😰😓😭
Няма смисъл да правя повече тестове,нали? А медрола как се спира?
На телефона на инвитро центъра ли да звъня или директно на Персенска?
Виж целия пост
# 636
Здравейте, в момента съм в стимулация със Летрозол ( Фемара) .Днес в 16:00 си сложих Цитротид ,а в 21:00 ще си сложа Хориомон.Проблема е че не знам тази вечер преди Хориомон  дали да взема  от Летрозолът .Пункцията е в четвъртък.Със  спешният  следобяд не можах да се свържа.По принцип в манипулационна пишат на бележка подробно на една бележка. Този път ми звъннаха по телефона за да ми кажат кога да си сложа Цитротид и Хориомон ,защото не беше ясно кога ще е пункцията и аз забравих да попитам кога да спра хапчетата.Ако някой е бил в стимулация с таблетки да помага.
Здравейте,
Аз съм пила Фемара много пъти и винаги са ми я давали за 5 дни. По принцип дори в аптеката винаги ми дават само едно блистерче. Ако си пазите рецептата от доктора там трябва да пише. А за капки Ка-вит казаха ли Ви (на бележките ги пишат по 10 капки, двата дни преди пункцията)? Пожелавам Ви успешна пункция и бъдете спокойна!
Виж целия пост
# 637
Момичета, правили ли сте вирусология на друго място и искат ли печат на резултатите...става дума за ММ, тъй като нв може да отиде преди пункцията , а има вариант тя да е в неделя. Акушерката каза, че в неделя не може да се пусне вирусология или аз не я разбрах правилно?!
Виж целия пост
# 638
Няма значение къде ще ги пусне, но на резултата трябва да има печат задължително.
Виж целия пост
# 639
Няма значение къде ще ги пусне, но на резултата трябва да има печат задължително.
Ууфф лошо! Ако сте пускали вирусология в неделя- моля споеделете Blush
Виж целия пост
# 640
Виж не трябва да е в неделя пуснете си я сега, но влез в нета и си купи ваучер ще ти излезне под половината цена. Резултата важи 3 мес. На нас с ваучер ни излезна 33лв, но за 6 неща+ 2 вида хламиди бонус, а в б-цата е 80лв за 4 неща.
Виж целия пост
# 641
pepita, напомни ми моля те какво трябва да включва вирусологията?
Виж целия пост
# 642
Подкрепям написаното от Пепита. С изследване в неделя не трябва да се рискува, особено в лабораториите. Най-често в неделя само взимат кръв, дори в централата да отидеш, а правят самото изследване в понеделник.

Виж целия пост
# 643
Точно така, ако някой не ги разбира на латински то на български са спин, хепатит б, хепатит ц и сифилис.
Момичета искам да Ви, помогна за да не си давате парите на вятъра ето ЛИНКА  за ваучера полови болести стават за мъже и жени.
https://www.ofertomat.bg/Paket-Polovo-predavani-bolesti-za-33-lv … -Ramus-p4973.html
 
тези лаборатории ги има в цялата страна, разгледайте и другите оферти има страхотни за всичко.

Дано Ви е от полза, успех Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 644
Благодаря ви, момичета!
А сега да питам нещо друго - някой пускал ли е скоро ФСХ в клиниката и направило ли му е впечатление, че референтните стойности не са като едно време. Примерно, до преди 3 години нормата беше някъде до 12, а сега е до 113. Нов метод, нов апарат ...и аз вече не знам как да се изразя, ли имат?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия