Кой ли догодина ЮНСКО бебенце ще има :)

  • 34 895
  • 752
# 375
Здравейте! Пуснах си ЧХГ след трансфер на 3 петдневни ембриона.
на 12 ден - 307
на 14 ден -775
на 18 ден - 4850
На 29-ти съм на първи преглед и ми е притеснено, че в момента липсват всякакви симптоми като изключа натежели и болезнени гърди. До преди два дни имах  леки болки и чуствително обоняние.
Нормално ли?
Виж целия пост
# 376
Здравейте! Пуснах си ЧХГ след трансфер на 3 петдневни ембриона.
на 12 ден - 307
на 14 ден -775
на 18 ден - 4850
На 29-ти съм на първи преглед и ми е притеснено, че в момента липсват всякакви симптоми като изключа натежели и болезнени гърди. До преди два дни имах  леки болки и чуствително обоняние.
Нормално ли?

Не е задължително да имаш симптоми, при мен също само гърдите ми са подути, не се притеснявай.
Виж целия пост
# 377
Здравейте! Пуснах си ЧХГ след трансфер на 3 петдневни ембриона.
на 12 ден - 307
на 14 ден -775
на 18 ден - 4850
На 29-ти съм на първи преглед и ми е притеснено, че в момента липсват всякакви симптоми като изключа натежели и болезнени гърди. До преди два дни имах  леки болки и чуствително обоняние.
Нормално ли?
.


За мен да с първата си бременност,нямах никакви симптоми и така до края на на 9 месец
Виж целия пост
# 378
Здравейте! Пуснах си ЧХГ след трансфер на 3 петдневни ембриона.
на 12 ден - 307
на 14 ден -775
на 18 ден - 4850
На 29-ти съм на първи преглед и ми е притеснено, че в момента липсват всякакви симптоми като изключа натежели и болезнени гърди. До преди два дни имах  леки болки и чуствително обоняние.
Нормално ли?
И аз нямам кой знае какви симптоми, леееко подути и болезнени гърди (преди няколко дни почти спряха да ме болят). Когато трябваше да ми идва ме боля корема, главата, като преди цикъл, сега обаче нищо не ме боли. И аз понякога се шашкам, правя по едно тестче, виждам ярката линия и малко се успокоявам. С първата бременност не помня, не беше тежка, но мисля повече ме опъваше корема по това време. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 379
Здравейте! Пуснах си ЧХГ след трансфер на 3 петдневни ембриона.
на 12 ден - 307
на 14 ден -775
на 18 ден - 4850
На 29-ти съм на първи преглед и ми е притеснено, че в момента липсват всякакви симптоми като изключа натежели и болезнени гърди. До преди два дни имах  леки болки и чуствително обоняние.
Нормално ли?

Здравей, първо честито. 😊
Няма от какво да ти е притеснено. И при мен беше така. Моя трансфер беше на 17.09 на 5 дневни ембриони. Бях на първи преглед на 13.10 и не се видя кой знае какво. Само енда мъничка точица с вагинален ехограф. Тази събота пак съм на преглед за сърчице.
Виж целия пост
# 380
Как се справяте с неприятния вкус в устата?
Виж целия пост
# 381
Като съпоставя първата и втората бременност, различно протичат при мен при вас как е?
Виж целия пост
# 382
Честно казано до момента ми е еднакво. Гади ми се точно толкова, колкото и преди ..с тази разлика, че преди го понасях по-леко. Причината е, че ходех на работа и бях седнала без да мърдам цял ден и фокусирайки се върху работата ми минаваше по-бързо времето. Освен това, вечер се прибирах да си почивам. Сега синът ми е на година и седем месеца, страшен дивак с постоянна жажда за движение и внимание. Изключително злояд и не спящ добре. И просто едва смогвам да намеря НЕЩО, което да яде, НЕЩО, с което да се занимаваме цял ден. Не се храня никак пълноценно, просто нямам време, а мъжа ми горкия съм го зарязала тотално. Добре, че той се грижи за мен поне като се върне от работа ме отменя с малкия. Живи и здрави да са и родителите ми, че успяват чат пат и те да се включат. Честно казано бях забравила колко е гадно да ми се гади постоянно. Обаче не исках да чакам да порастне. Готова съм да изтърпя всичко, но държа децата ми да имат малка разлика, заради моя личен опит.
Е пооплаках се аз хаха ама то, ако не тук къде да си помрънкам. Вече съм в 8 седмица и гаденето се засили, не ми се мисли до 12, а ако продължи до 15 както с миналата бременност ...Joy
Виж целия пост
# 383
При мен пък нещо гаденето изчезна... Не знам дали да се притеснявам 😢 За момента имам само леки болки в гърдите и невероятна умора и сънливост 😔
Виж целия пост
# 384
Гаденето ми изчезна миналата седмица за два дни. После се завърна с пълна сила. Изчезването на гаденето не е повод за притеснение, а само за радост.
Виж целия пост
# 385
Записвам се и аз с термин 4 юни.Имаме момченце на 3 години.За разлика от предишната бременност,тази много повръщам, постоянно ми е лошо а килограми не свалям.За повръщането съм на деган,тъй като е почти целодневно.Моля да ме добавите към фейсбук групата ако има такава.
Виж целия пост
# 386
Момичета, имам един леко малоумен въпрос, към някой, който разбира как точно се изчислява термина. Grinning Нали бях писала, че последната ми М е на 30.08, но тъй като имам дълъг цикъл попринцип, явно съм имала по-късна овулация и сега бебчо върви с 2 седмици по-малък. В понеделник докторът каза, че съм в 6 г.с. и ми обясни, че е трябвало да съм в 8 г.с., но като се има предвид по-дългия ми цикъл, било разбираемо. Говорехме си разни други неща и съвсем забравихме и аз, и той, явно, да ми каже кога е ще е терминът. Бях го смятала в един калкулатор, че трябва да е на 06.06, но сега като се има предвид, че сме с 2 седмици назад, на 20.06 ли трябва да е?
Виж целия пост
# 387
Като съпоставя първата и втората бременност, различно протичат при мен при вас как е?

При мен си протичат към момента напълно еднакво, просто не мога да си почина, да се наспя, да си полежа и ей такива Simple Smile
Виж целия пост
# 388
Момичета, имам един леко малоумен въпрос, към някой, който разбира как точно се изчислява термина. Grinning Нали бях писала, че последната ми М е на 30.08, но тъй като имам дълъг цикъл попринцип, явно съм имала по-късна овулация и сега бебчо върви с 2 седмици по-малък. В понеделник докторът каза, че съм в 6 г.с. и ми обясни, че е трябвало да съм в 8 г.с., но като се има предвид по-дългия ми цикъл, било разбираемо. Говорехме си разни други неща и съвсем забравихме и аз, и той, явно, да ми каже кога е ще е терминът. Бях го смятала в един калкулатор, че трябва да е на 06.06, но сега като се има предвид, че сме с 2 седмици назад, на 20.06 ли трябва да е?

Нашия бебо върви със седмица назад. Моя лекар каза буквално че приемаме последна менструация за 05.09 вместо 29.08, което ме въвежда на мисълта че се смята точно така както го мислиш и можеш да считаш последна менструация за 13.09 и от там да си изчисляваш термин и седмица в момента. Някой да ме поправи ако греша
Виж целия пост
# 389
Момичета, имам един леко малоумен въпрос, към някой, който разбира как точно се изчислява термина. Grinning Нали бях писала, че последната ми М е на 30.08, но тъй като имам дълъг цикъл попринцип, явно съм имала по-късна овулация и сега бебчо върви с 2 седмици по-малък. В понеделник докторът каза, че съм в 6 г.с. и ми обясни, че е трябвало да съм в 8 г.с., но като се има предвид по-дългия ми цикъл, било разбираемо. Говорехме си разни други неща и съвсем забравихме и аз, и той, явно, да ми каже кога е ще е терминът. Бях го смятала в един калкулатор, че трябва да е на 06.06, но сега като се има предвид, че сме с 2 седмици назад, на 20.06 ли трябва да е?

Нашия бебо върви със седмица назад. Моя лекар каза буквално че приемаме последна менструация за 05.09 вместо 29.08, което ме въвежда на мисълта че се смята точно така както го мислиш и можеш да считаш последна менструация за 13.09 и от там да си изчисляваш термин и седмица в момента. Някой да ме поправи ако греша

Хм, ако е така, значи моят термин е 21.06.2019
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия