Кой ли догодина ЮНСКО бебенце ще има :)

  • 34 894
  • 752
# 390
Последно съм имала от 9.09 до 13.09 цикъл. Демек кога е предполагаемия термин?
Виж целия пост
# 391
Последно съм имала от 9.09 до 13.09 цикъл. Демек кога е предполагаемия термин?

http://9m-bg.com/kalkulator-bremennost/ аз моят тук го смятам, но сега съм супер объркана с тази моя късна овулация... Grinning
Виж целия пост
# 392
Като съпоставя първата и втората бременност, различно протичат при мен при вас как е?
При мен досега всичко е еднакво, като знам каква лека ми беше и безпроблемна първата бременност се надявам да е същата и тази
Виж целия пост
# 393
Здравейте! Някоя от вас боледува ли от циркулиращия вирус/грип? Аз го карам супер тежко, като не взимам никакви лекарства, а само чайове и лимон, мед, джинджифил, гаргара с лайка и т.н. Обаче съм полуумряла. Четох, че никак не е добре в този стадий на бременноста Sad
Виж целия пост
# 394
Здравейте! Някоя от вас боледува ли от циркулиращия вирус/грип? Аз го карам супер тежко, като не взимам никакви лекарства, а само чайове и лимон, мед, джинджифил, гаргара с лайка и т.н. Обаче съм полуумряла. Четох, че никак не е добре в този стадий на бременноста Sad
Аз бях болна 1вата ми неуспешна бременност февруари, доста тежко го изкарах. Сега пак съм бременна и пия Биозин Мама, да чукна на дърво за сега съм здрава, въпреки болните около мен. Освен това, когато усетя симптоми взимам по 1 саше Осцилококцинум и пресичам всичко - хомеопатично е и гинеколога и личната ми казаха, че не вреди с нищо.
Отделно за гърлото можеш да взимаш прополки.
Виж целия пост
# 395
Добро утро момичета, струва ми се, че се разболявам и се притесних много. Исках да ви попитам за Биозин мама, тъй като не съм се консултирала с лекар, а се притеснявам на своя глава да пия каквото и да е.
Виж целия пост
# 396
На мен ми казаха нищо да не пия, което не е натурално. Т.е билково/растително. Защото в първия триместър всяка химия можела да навреди на органогенезата. Има логика между другото. Ако вдигнеш температура обаче трябва бързо да я свалиш с Парацетамол.
Виж целия пост
# 397
На мен ми казаха нищо да не пия, което не е натурално. Т.е билково/растително. Защото в първия триместър всяка химия можела да навреди на органогенезата. Има логика между другото. Ако вдигнеш температура обаче трябва бързо да я свалиш с Парацетамол.
И на мен така ми казаха. С акушерка разговарях и тя ми каза само капки пропилис и витамин ц с калции.
Виж целия пост
# 398
Няма проблем да пиете Биозин Мама, съдържа само и единствено лактоферин, който е изцяло натурална съставка. Аз го почнах от момента, в който разбрах,че съм бременна и няма да го спирам до края. 3 АГ-та съм питала и 3мата казаха до края да го пия.
Виж целия пост
# 399
Направи ще ми се пръсне сърцето,пак прокървях и след малко отивам на доктор.Cold Sweat
Виж целия пост
# 400
Направи ще ми се пръсне сърцето,пак прокървях и след малко отивам на доктор.Cold Sweat
Запази спокойствие (доколкото е възможно).Моля се всичко да е наред Kissing Smiling Eyes
Пиши след прегледа Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 401
Направи ще ми се пръсне сърцето,пак прокървях и след малко отивам на доктор.Cold Sweat
Запази спокойствие (доколкото е възможно).Моля се всичко да е наред Kissing Smiling Eyes
Пиши след прегледа Flowers Four Leaf Clover
Стискаме палци! Всичко ще бъде наред! Очакваме новини
Виж целия пост
# 402
Направи ще ми се пръсне сърцето,пак прокървях и след малко отивам на доктор.Cold Sweat

Изпращам ти подкрепата си! Желая всичко да е наред и ще чакаме информация от теб! ❤
Виж целия пост
# 403
Направи ще ми се пръсне сърцето,пак прокървях и след малко отивам на доктор.Cold Sweat

Надявам се всичко да е наред! Flowers Four Leaf Clover Hearts
Виж целия пост
# 404
Направи ще ми се пръсне сърцето,пак прокървях и след малко отивам на доктор.Cold Sweat
Стискаме палци Heartbeat Всичко ще е наред!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия