Организация за шкафове, гардероби, дрешници - тема № 7

  • 98 346
  • 738
# 585
Страхотно! Завидях ви. Стречфолиото винаги ми е мъчение.
Виж целия пост
# 586
И на мен рязането на фолио ми беше много неприятно (алум и стреч), не толкова как и къде да наредя кутийките им.
Виж целия пост
# 587
Страхотно! Завидях ви. Стречфолиото винаги ми е мъчение.
Ето това помага за фолиото и може да стои на винтовете в шкафа:
https://www.leifheit.bg/produkt/details/foil-cutter-perfect-cut-1.html
Виж целия пост
# 588
Имам подобно от Лидл, но не съмособено доволна. Повечето ролки фолио не пасват, идват къси. Като идея ми харесва много, но не е достатъчно практично. Показанато на Leifheit изглежда по-добре замислено и ще го потърся.

Виж целия пост
# 589
Това на Лидъл наистина не ства. Бях купила едно (дали не бяха две в комплект) и замина на боклука. Това, което показах, е 'друга бира'.
Виж целия пост
# 590
А къде мога да го намеря? Искам да взема, място имам и ще е много удобно.
Виж целия пост
# 591
Моето съм го купувала от Айко, виждала съм и в Еником и Мьомакс. Ето линкове за два модела в Мьомакс:
https://www.moemax.bg/index.php?show=p&sgid=52&pid=75052 … and%5D%5B40%5D=40
https://www.moemax.bg/index.php?show=p&sgid=52&pid=75055 … and%5D%5B40%5D=40
Сега даже са и намалени.
Виж целия пост
# 592
Това на Лидъл наистина не ства. Бях купила едно (дали не бяха две в комплект) и замина на боклука. Това, което показах, е 'друга бира'.
О, така ме зарадва този коментар Stuck Out Tongue Ще го потърся със сигурност, щом е по-добро. Тези от лидъл бяха 2 в комплект, да.
Виж целия пост
# 593
В Немските магазини съм виждала
Виж целия пост
# 594
Привет!
Споделете моля как си подреждате бижутата. Имам доста гердани, обемни обеци, какви ли не дребни нещица и всичко ми е накуп, а ми се иска да са подредени и да имам хубава видимост Blush
Виж целия пост
# 595
Чекмеджето на скрина ми е на кутийки- плитко и разделено. Така си го поръчах и е много удобно.
Виж целия пост
# 596
https://handmadebase.com/bg/storage-ornaments-their-hands-50-ide/ Ползвам такова от 5-6 г. и по спомени то взех от Икеа или Джъмбо. Много съм доволна. Всичко е подредено и нагледно
Виж целия пост
# 597
Аууу, жестоко е това! Не бях виждала такива закачлки. Благодаря!
Виж целия пост
# 598
Аз си ползвам кутия за бижута. Мислех, че ще е поредната прахосъбирачка, но вече повече от 10 години съм с нея и ми е супер удобна
Виж целия пост
# 599
В чекмедже прозрачни кутии от бонбони Фереро съм аз
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия