Център за асистирана репродукция (ЦАР) - тема 31

  • 70 354
  • 757
# 300
Кой номер си ?изчакай до 3 ти декември да видиш кои номера ще сменат и ще ти стане ясно дали декемврийския месец ще ти дадът заповед
Виж целия пост
# 301
43661 ми е номера
Виж целия пост
# 302
Според мен ще си в януари, повече от 450 номера май не са раздавали на месец. Но изчакай да обновят информацията в понеделник.
Виж целия пост
# 303
Здравейте,
Предстои ми да подавам за втори път документи с мъжки фактор, може ли да ми кажете трябва ли да ги подаваме заедно с партньора или може да отида сама?
Благодаря Ви!
Виж целия пост
# 304
Януари ще си ,даже и така както говорят да раздадат 650 заповеди,пак не влиза номера ти ,но все пак провери началото на месеца може пък да са решили да направят месец за два ,не се знае Simple Smile
Виж целия пост
# 305
Здравейте,
Предстои ми да подавам за втори път документи с мъжки фактор, може ли да ми кажете трябва ли да ги подаваме заедно с партньора или може да отида сама?
Благодаря Ви!
Може само ти да ги входираш.
Виж целия пост
# 306
Здравейте,
Предстои ми да подавам за втори път документи с мъжки фактор, може ли да ми кажете трябва ли да ги подаваме заедно с партньора или може да отида сама?
Благодаря Ви!
Може само ти да ги входираш.
Благодаря ти!
Виж целия пост
# 307
43245 от 26.09 отива на заповед за 13.12, но аз уговорих да я вземем на 19.12
Виж целия пост
# 308
Момичета някой знае ли колко трансфера покрива здравната каса ?
Виж целия пост
# 309
Здравейте, извинявам се ако е скоро е коментирано, но искам помощ. Извика ме за заповедта, но ще изпратя човек с пълномощно, в същото време сменям и клиника- изисква ли се допълнителен текст в нотариалното пълномощно за това и нещо друго като изисквания дали има?
Виж целия пост
# 310
Момичета някой знае ли колко трансфера покрива здравната каса ?
Една заповед покрива един свеж и един замразен.
Виж целия пост
# 311
Здравейте,
Предстои ми да подавам за втори път документи с мъжки фактор, може ли да ми кажете трябва ли да ги подаваме заедно с партньора или може да отида сама?
Благодаря Ви!

Ние днес подадохме документи, има бланки, на които се подписва и партньора, но ако преди това сте ги попълнили, не е необходимо.
Виж целия пост
# 312
В пълномощното опишете всичко....опълномощения има право да получава заповеди от ЦАР( дано не се случи,но може да се наложи нов опит),да сменя клиниката,да подписва документи свързани с фонда.
Аз имах такова пълномощно и нямах проблем със смяна на клиниката и вземане на заповедта.

Здравейте, извинявам се ако е скоро е коментирано, но искам помощ. Извика ме за заповедта, но ще изпратя човек с пълномощно, в същото време сменям и клиника- изисква ли се допълнителен текст в нотариалното пълномощно за това и нещо друго като изисквания дали има?
Виж целия пост
# 313
43245 от 26.09 отива на заповед за 13.12, но аз уговорих да я вземем на 19.12
Ха, и ние така.
43252
Виж целия пост
# 314
Успех!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия