Център за асистирана репродукция (ЦАР) - тема 31

  • 70 356
  • 757
# 315
Момичета някой знае ли колко трансфера покрива здравната каса ?
Една заповед покрива един свеж и един замразен.
Много благодаря ,това в рамките на една година нали ?
Виж целия пост
# 316
Момичета някой знае ли колко трансфера покрива здравната каса ?
Една заповед покрива един свеж и един замразен.
Много благодаря ,това в рамките на една година нали ?
Мисля, че до една година трябва да започне стимулацията и после може замразеният трансфер да е след година и два месеца (примерно) май, но нека потвърдят и други.
Виж целия пост
# 317
номер 43291 от 28.09.2018 отива за заповед на 17.12.2018
Виж целия пост
# 318
Номер 43305 поканен за взимане на заповед на 17 декември, отложена за края на февруари, с предварителна уговорка да се звънне 15,16 януари за уточняване на дата за февруари.
Виж целия пост
# 319
Сега ли звънят?
Виж целия пост
# 320
номер 43291 от 28.09.2018 отива за заповед на 17.12.2018
Здравей, и на мен ми се обадиха за 17,12
Виж целия пост
# 321
Да преди да пиша ми звъннаха
Виж целия пост
# 322
Здравейте,бихте ли ми казали как стои въпроса със смяната на клиника тъй като ми наближава номера.Чела съм че трябва да взема документ от новата клиника и да го занеса до фонда за смяна,но това след като ми се обадят вероятно трябва да ги уведомя че ще сменям и тогава от клиниката трябва да взема този документ.
Виж целия пост
# 323
Здравейте,бихте ли ми казали как стои въпроса със смяната на клиника тъй като ми наближава номера.Чела съм че трябва да взема документ от новата клиника и да го занеса до фонда за смяна,но това след като ми се обадят вероятно трябва да ги уведомя че ще сменям и тогава от клиниката трябва да взема този документ.
Мисля, че може когато звъннат за да Ви кажат кога да отидете, да кажете, че сменяте клиниката и когато отидете да вземете заповедта да им занесете документа. Така в самата Ви заповед ще пише новата клиника и няма да ходите допълнително.
Виж целия пост
# 324
номер 43291 от 28.09.2018 отива за заповед на 17.12.2018
Здравей, и на мен ми се обадиха за 17,12
Стела ти с кой номер си ?
Виж целия пост
# 325
Здравейте,бихте ли ми казали как стои въпроса със смяната на клиника тъй като ми наближава номера.Чела съм че трябва да взема документ от новата клиника и да го занеса до фонда за смяна,но това след като ми се обадят вероятно трябва да ги уведомя че ще сменям и тогава от клиниката трябва да взема този документ.

Вземи си документа от новата клиника че те приемат като пациент още преди да ти се обадят за ден за взимане.
Като ти се обадят казваш,че си сменила клиниката и даваш името питат дали имаш документ за нова клиниката без него няма да ти я сменят и ще трябва да си го извадиш и да им звъниш по телефона да ги инфирмираш те много не го вдигат.
Виж целия пост
# 326
Има ли някой одобрен с АМХ точно 1.00?
Виж целия пост
# 327
Моят Амх беше 1,010 и ме одобриха.
Виж целия пост
# 328
Здравейте момичета!
Исках да попитам дали Януари месец раздават заповеди?Аз съм номер 43877 и в момента се разглежда от комисията.
Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 329
Декември ще вземат заповеди до 43400 а моя е 43661 .Така ми се искаше да се случи декември... А сега сигурно ще остане чак за февруари, мисля че януари не дават заповеди
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия