Център за асистирана репродукция (ЦАР) - тема 31

  • 70 354
  • 757
# 570
43800 отива на 12.02 за получаване на заповед😊☺🎉
Виж целия пост
# 571
Момичета,  сега ми се обадиха 43819 отива за заповед на 12.02.19г. Smile Успех на всички!!!
Виж целия пост
# 572
И на мен ми се обадиха преди малко Simple Smile
Номер 43828/09.11.2018 г. отивам за заповед на 12.02.2019 г.
Пожелавам успех и търпение на всички! Simple Smile
Виж целия пост
# 573
Номер 43 858/13.11.2018 отива за заповед на 14.02
Виж целия пост
# 574
Номер 43868/14.11.2018, получих обаждане преди малко за получаване на заповед на 14.02.2019.
Виж целия пост
# 575
Мацки аз ще взема заповедта на 11.02, и какво следва? Ще я отнеса при Щерев и какво следва? Въобще не съм наясно ?
Виж целия пост
# 576
Мацки аз ще взема заповедта на 11.02, и какво следва? Ще я отнеса при Щерев и какво следва? Въобще не съм наясно ?
Може да ви назначат противозачатъчни за месец(не е задължително) и стартирате стимулацията от 21 ден на цикъла или 2 ден ако е къс протокол. Инжекции сутрин и вечер и прегледи през 1-2 дни до около 12 ден след това инжекция за таймиране на овулацията и след около 2 дни пункция. Успех!
Виж целия пост
# 577
Някой може ли да ми помогне, какви хормони назначават за изследване при първия преглед след взимането на заповедта, защото моето взимане на заповед съвпада с втория ден на цикъла ми и знам че тогава се правят някакви изследвания, но незнам точно на кой хормони.
Виж целия пост
# 578
При мен изследването беше 4 дни след старта на стимулацията - пълна кръвна картина, а от хормоните LH, Естрадиол и прогестерон, а също и вирусология и микробиология (цитонамазка, онкоцитонамазка). Но това ще го уточните на прегледа Simple Smile
Виж целия пост
# 579
43 804 от 09.11 2018 отива за заповед на 12.02. Момичета имам въпрос..това ли е адреса (бул. "Акад. Иван Гешов" 15, ет. 11)?
Виж целия пост
# 580
Да, това е адреса:)
Виж целия пост
# 581
Здравейте,

номер 43890 отива за заповед на 18,02,2019г.Успех на всички
Виж целия пост
# 582
Номер 43933 отива на 19.02.2019 успех на всички🙂🙂🙂
Виж целия пост
# 583
Номер 43877 отива на 19.02.2019
Виж целия пост
# 584
Здравейте момичета, имам един въпрос. Правилно ли съм разбрала че при Антимюлеров хормон под 1 нямаш право да подаваш документи към фонда? Моят е 0,94 и съм на 31 години? Имам една заповед от фонда, която е по старият правилник когато се подаваха документи със изследвания само на FSH. Ако подам сега документи няма да бъда одобрена защото искат AMH моля поправете ме ако не е така. Благодаря и успех на всички!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия