Център за асистирана репродукция (ЦАР) - тема 31

  • 70 350
  • 757
# 600
Плащаш си всичко над определения лимит от фонда от твоя джоб,често стимулацията излиза повече.
Виж целия пост
# 601
Здравейте момичета Hug как си получихте входящия номер и колко време след това и излезе решението  ?
Виж целия пост
# 602
Здравейте момичета Hug как си получихте входящия номер и колко време след това и излезе решението  ?
Здравейте. Входящият номер получих на място в ЦАР след като си подадох документите. Решението излезе след около месец и половина. Точно след три месеца е връчване на заповедта.
Виж целия пост
# 603
Благодаря Blush
Виж целия пост
# 604
43990 поканена за 20.02 Wink
Виж целия пост
# 605
А по колко молби преглеждат на месец Blush
Виж целия пост
# 606
И от къде мога да следя как вървят номерата
Виж целия пост
# 607
И от къде мога да следя как вървят номерата
В тази тема споделят доста момичета, получили обаждане, като пишат и за коя дата ги викат.
Виж целия пост
# 608
Благодаря Hug ще следя тук
Виж целия пост
# 609
Здравейте,
някой знае ли дали клиника Адела имат вече договор с фонда?
Виж целия пост
# 610
Казаха,че до края на тази седмица ще подпишат.
Виж целия пост
# 611
Казаха,че до края на тази седмица ще подпишат.
Благодаря,
а от кога Ви е информацията?
Виж целия пост
# 612
Моля..от 01.02.
Виж целия пост
# 613
Здравейте дами!
Проверих сегха в сайта на ЦАР - стотута ми е  - одобрена.
Номера ни е 44511 от 27.12.2018, дали някой знае кога ще се обадят за заповедта?
Виж целия пост
# 614
Здравейте дами!
Проверих сегха в сайта на ЦАР - стотута ми е  - одобрена.
Номера ни е 44511 от 27.12.2018, дали някой знае кога ще се обадят за заповедта?
Около две седмици след мен си. Аз съм се настроила за втората половина на март. Така че може би последната седмица на март, първата на април при теб...
Дано не те подлъгвам.
Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия