Черен петък 2018

  • 194 155
  • 2 189
# 495
Ооо много благодаря . Ти какъв чай пиеш - запарка или от торбичка .
  Препоръчай ми такава кана моля

Купувам си насипни чайове и билки.
Френски преси има във всеки магазин за домашни потреби, както и в специализираните магазини за чай. Избираш си на вид и цена, принципът на действие е един и същ.
Виж целия пост
# 496
Важното е да не попадна на на менте . А инак така и не можах да успея да направя читава запарка на зелен чай.
Виж целия пост
# 497

Виж целия пост
# 498
Супер . Не съм я заглеждал защото е за кафе и смятах става нещо ала шварц кафе . Твоята точно каква е
Виж целия пост
# 499
Кафе не съм правила, ползвам я само за чай.
Подобна на тази от клипа е, само дръжката е по-различна.  Laughing
Виж целия пост
# 500
Нали това те питам - сподели твоята марка или каквото е там . Да не си купя някой боклук . Не ми се дават 200 лв за кани .
Виж целия пост
# 501
Имам няколко кани, ползвам ги за кафе. Няма никаква разлика.
Виж целия пост
# 502
Имам няколко кани, ползвам ги за кафе. Няма никаква разлика.
Кафето като шварц ли е на вкус
Виж целия пост
# 503
На прима Виста френска преса от ИКЕА https://www.ikea.bg/search-results/?q=%D1%84%D1%80%D0%B5%D0%BD%D … D0%B5%D1%81%D0%B0
Виж целия пост
# 504
Не са намерени резултати  - изписва
 Инак аз първо някаква в Икеа зяпах. Благодаря
Виж целия пост
# 505
off - темата е Черен петък, не кой как си прави чай / кафе...
Виж целия пост
# 506
На този сайт за домашни любимци пише, че имали хепи уикенд, но не знам дали е реално намаление: https://zoocook.com/index.php?route=product%2Fspecial&utm_so … WoIBmXyNEhPQCA6_g
Виж целия пост
# 507
Магазини АРТ също ще участват в Черния петък.
Виж целия пост
# 508
Здравейте, за самолетни билети дали ще има ? Миналата година някой да е  купувал?
Виж целия пост
# 509
Blue air може би ще имат
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия