Черен петък 2018

  • 194 155
  • 2 189
# 510
Върнах се да чета назад и нищо не открих за Емаг. Някой знае ли , на коя дата ще са намаленията?
Виж целия пост
# 511
От Рено пращат ли с право на преглед? Поръчах 2 сервиза за хранене + други чупливи неща и ми се иска да мога да ги видя преди да платя.
Виж целия пост
# 512
В Емаг черният петък винаги съвпада с Американския. Някой знае ли, дали някой магазин продаващ бои/блажни бои ще прави черен петък?
Виж целия пост
# 513
20 % намаление на дървени играчки, но само на определена марка

https://mousetoys.eu/category/161/20-otstapka-za-vsichki-produkt … lassic-world.html
Виж целия пост
# 514
Магазини АРТ също ще участват в Черния петък.

Дали ще може да поръчаме от сайта, кога се очаква Черният петък? По спомен сайтът им не беше много хубав, сега ще се разровя.
Виж целия пост
# 515
Момичета, поръчката ми в комсед стои приета, непотвърдена, от петък сутринта.
Има ли и други, или да им пиша?
Виж целия пост
# 516
Момичета, поръчката ми в комсед стои приета, непотвърдена, от петък сутринта.
Има ли и други, или да им пиша?

Сега погледнах, че и моята е така.
Виж целия пост
# 517
Златна Рибка има намаление от вчера (17.11) до 23.11.2018г.- от 20 до 50%.
Виж целия пост
# 518
Момичета, поръчката ми в комсед стои приета, непотвърдена, от петък сутринта.
Има ли и други, или да им пиша?

Ще я потвърдят в понеделник. Чакат да приключи акцията и тогава.
Моята миналата година я потвърдиха така 😀
Виж целия пост
# 519
Момичета, поръчката ми в комсед стои приета, непотвърдена, от петък сутринта.
Има ли и други, или да им пиша?

Ще я потвърдят в понеделник. Чакат да приключи акцията и тогава.
Моята миналата година я потвърдиха така 😀
Благодаря, но някои във ФБ писаха, че са получили имейл че са потвърдени. За това се притесних. Миналата година пазарувах във Хиполенд, за първи път пускам голяма поръчка от комсед.
Виж целия пост
# 520
От Рено пращат ли с право на преглед? Поръчах 2 сервиза за хранене + други чупливи неща и ми се иска да мога да ги видя преди да платя.

Попитай куриера има ли преглед, ако няма след като платиш го помоли да остане - отвори пратката и ако нещо е счупено той ще напише протокол.

Така съм процедирала с техномаркет хоум, и са ми изпращали повторно счупен артикул. Simple Smile 
Виж целия пост
# 521
В Емаг черният петък винаги съвпада с Американския. Някой знае ли, дали някой магазин продаващ бои/блажни бои ще прави черен петък?

А той кога е 😂
Виж целия пост
# 522
😃😃 Следващия петък - 23-ти Ноември
Виж целия пост
# 523
Върнах се да чета назад и нищо не открих за Емаг. Някой знае ли , на коя дата ще са намаленията?

Е идния петък трябва да е, на 23 ноември.
Виж целия пост
# 524
В Рино и днес има -30% на всичко. Май е последният ден с такива промоции Simple Smile
Чудя се за това въздушно легло, става ли за нещо?
https://reno.bg/gradina/vazdushno-leglo-muhler-sin-22623

Гледам и Нутриблендера
https://reno.bg/elektrouredi/elektrouredi-za-kuhnyata/nutri-blen … 88-old-gold-19867
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия