Черен петък 2018

  • 194 147
  • 2 189
# 270
В мол Парадайз ще има черен петък на 23ти. Сега минах от там и заплюх едни кубинки. В Хиполенд и Косед обикновено тогава правят -25% или -30%. Но до последно си мълчат за точните дати и проценти
Виж целия пост
# 271
Здравейте! А къде ще има най-голямо намаление за телефони и ел. четец? Нямам свободно време да прочета цялата тема, заради това се извинявам, ако вече е споменато в предишните страници.
Виж целия пост
# 272
На Хиполенд 25% на всичко ,онлайн и в магазините ,този петък 16.11,доставка до 5.12.Преди малко получих мейл.Ще отворят и по-рано магазините,в Сливен в 9ч,вместо в 10ч.Предполагам ,че и в другите им магазини ще етака.
Виж целия пост
# 273
Споменахте за евтини самолетни билети? Къде трябва да гледам?
Виж целия пост
# 274
Здравейте! А къде ще има най-голямо намаление за телефони и ел. четец? Нямам свободно време да прочета цялата тема, заради това се извинявам, ако вече е споменато в предишните страници.


какъв четец търсиш, ако е Киндъл, най-добре направо от амазон?
Виж целия пост
# 275
Някой знае ли кога ще е черният петък в ТЕХНОПОЛИС?
 
И аз ги дебна тях, имам един ваучер подарък , и съм си набелязала една сушилня и ще изчакам да видя дали ще я намалят.
За момента нищо не се чува от Технополис , само Техномаркет правят някаква реклама измислена, НО аз от там не пазарувам .
Виж целия пост
# 276
"Черните намаления идват по-рано". Очаквайте скоро онлайн. Sport Vision. Ако някой го чака.
Виж целия пост
# 277
Знаете ли дали ORSAY участват в Черния петък? Харесала съм едно яке там и се чудя дали да го вземам сега или да чакам 2 седмици.
Виж целия пост
# 278
Миналата година имаха 25% на всичко, но без да се комбинират с вече намалени неща.
Виж целия пост
# 279
Здравейте! А къде ще има най-голямо намаление за телефони и ел. четец? Нямам свободно време да прочета цялата тема, заради това се извинявам, ако вече е споменато в предишните страници.


какъв четец търсиш, ако е Киндъл, най-добре направо от амазон?
От петък в Кауфланд ще има намаления. От брошурата - Kindle Glore touch - 159.90 лв., и Kindle Paperwhite 3 - 259.90 лв. с 2 години гаранция.
Виж целия пост
# 280
www.eventim.bg дали ще имат черен петък?
Виж целия пост
# 281
Някой да знае да ли ще има намаление в Хеликон?
Виж целия пост
# 282
Търся информация за Apple Istore , искам да купя AirPods за подарък но 360 лв ми са малко в повече за такъв тип дрънкулка  .

евентуално ако чуете за намаление , ще се радвам да споделите .
Виж целия пост
# 283
Здравейте! А къде ще има най-голямо намаление за телефони и ел. четец? Нямам свободно време да прочета цялата тема, заради това се извинявам, ако вече е споменато в предишните страници.


какъв четец търсиш, ако е Киндъл, най-добре направо от амазон?
От петък в Кауфланд ще има намаления. От брошурата - Kindle Glore touch - 159.90 лв., и Kindle Paperwhite 3 - 259.90 лв. с 2 години гаранция.

Paperwhite го хващаме на около 80 евра на намаление в немския амазон, разликата е значителна, щом се търси изгодна оферта. Гаранция пак има.

Виж целия пост
# 284
Аз пък съм си харесала едно палтенце в Спрингфийлд, което не ми е нужно и съответно не ми се дават 100+лв на нормална цена. Та, минали години включвали ли са се с подобни намаления?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия