Черен петък 2018

  • 194 147
  • 2 189
# 300
Аз не ти поставям думите под съмнение, вероятно в София в пиковите часове също е така. Ама честно казано предпочитам да си ида на място и да почакам, а не да се чудя ще дойде ли изобщо. Grinning Мое мнение, разбира се.
OOooo, подкрепям на 100% ! Предпочитам да видя и пипна на живо... а и миналата година черния петък мисля беше на 23ноември, а поръчката дойде в последния работен ден на Еконт преди Коледа. Ужасно беше и до последно се чудех какво да правя без подаръци Sad 
Виж целия пост
# 301
Elinor.bg
20% НАМАЛЕНИЕ
PROMO CODE: ELNBDAY1
*Не се комбинира с други промоции
*Валидно до края на Ноември 2018
Виж целия пост
# 302
А за магазини като дъглас ? Сепфора ? Какви са намаленията ? Всъщност въобще тази година ще имат ли намаления ? Защото май миналата година нямаше , някой да ми обърне внимание , моля ви
Виж целия пост
# 303
Някой знае ли дали в Джъмбо ще има черен петък?
Виж целия пост
# 304
В Джъмбо не мисля, че е имало някога, то накъде по-ниски цени там.  Grinning
Виж целия пост
# 305
Здравейте, не знам дали някой вече е пускал това, но ето да се ориентирате миналата година как е било http://sofiaring.bg/bg/article/black-friday-2018
В линка пише 2018, а в съдържанието 2017, та предполагам, че ще обновят скоро страницата Simple Smile
Виж целия пост
# 306
В сердика център ще има ли някакви намаления в петък?
Виж целия пост
# 307
Някой да е поръчвал миналата година онлайн от Комсед? Колко време се бави имейла за потвърдена поръчка? И въобще как беше с доставките на поръчките?
Виж целия пост
# 308
За съжаление не мога да ти дам много подробна информация, защото съм забравила. Имам спомен, че не чакахме много за доставката, обаче...  Laughing Имаше голям проблем със самата доставка и няколко телефонни обаждания, защото бяхме поръчали шейна, в крайна сметка си дойде шейната, но беше опакована в кашон за бебешко столче, та се чудихме какво аджеба се случва.  Laughing
Виж целия пост
# 309
Аз от както има Черен петък в Комсед и Хипото поръчвам от тях.Проблеми не съм имала до сега с доставките.Виж в Емаг едни памперси ми ги разхождаха около месец докато дойдат при мен!

Спортдепо да знаете ще има ли черен петък и колко ще са намаленията?
Виж целия пост
# 310
Благодаря, ще гледам, ако можем, да идем до Варна и направо и в Комсед, и в Хиполенд, и в Джъмбо да огледаме.
Виж целия пост
# 311
Мислите ли, че магазините на Swarovski в София ще се включат в Black Friday?
Засега май няма никакво намаление, освен на единични артикули, но то, това си е целогодишно.
Харесала съм си едно бижу и следя цената му от няколко месеца насам, но засега не са го пускали на промоция. Чудя се дали да си го взема тези дни или, все пак, да изчакам до Черния Петък. Вие какво мислите? Simple Smile
И втори въпрос, всъщност – имате ли наблюдения как се движат цените на бижутата на Swarovski в чуждестранните им онлайн магазини? По-изгодно ли е да се пазарува оттам? И ако "да", от кой точно онлайн магазин – английския ли? Peace
Благодаря!
Виж целия пост
# 312
Сваровски винаги се включват в Черния петък, въпроса е че не мога да ти кажа дали всяка година е едно и също намалението. Аз така си купих гривна и обици с 20% отстъпка една година. На твое място бих изчакала.
Виж целия пост
# 313
https://mallplovdiv.bg/2018/11/15/otstapkite-letyat-v-mall-plovd … MUJwiMGoXPbcoj2Po
Виж целия пост
# 314
Сваровски винаги се включват в Черния петък, въпроса е че не мога да ти кажа дали всяка година е едно и също намалението. Аз така си купих гривна и обици с 20% отстъпка една година. На твое място бих изчакала.

OK, мерси. Peace Не ми се искаше да чакам, но май наистина е по-разумно да го направя, при положение че Черният Петък е едва след седмица.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия