Черен петък 2018

  • 194 155
  • 2 189
# 420
Може ли информация за уреда за шунка
Как се ползва
Виж целия пост
# 421
Голямо мазало е българският Черен петък. Всеки си прави някакво намаление (де читаво, де измамно) в различни дни (периоди) на ноември и му дава име "Черен петък".
Виж целия пост
# 422
До къде поръчвате от рено? Само Спиди излиза като опция.
Виж целия пост
# 423
До къде поръчвате от рено? Само Спиди излиза като опция.
Спиди е куриерска та фирма, с която работят и доставят до адрес.
Виж целия пост
# 424
До къде поръчвате от рено? Само Спиди излиза като опция.
Спиди е куриерската фирма, с която работят и доставят до адрес.
Виж целия пост
# 425


Благорадя!
Виж целия пост
# 426
Хепи, уредът за шунка се ползва като се пълни с овкусено и подправено сурово месо. После се слага в тенджера с вода и се вари на ниска температура. Бях му хвърлила око преди време и почти го бях поръчала от Емаг, но се отказах в последния момент. Иначе в кулинарния подфорум има тема, доволни са хората от тези уреди Simple Smile
Виж целия пост
# 427
Здравейте. Имате ли идея, сайтът на Рено блокирал ли е или са спрели да приемат поръчки, предвид изтичането на деня? Напълнена ми е кошницата, но не мога да видя всички артикули, не мога и да поръчам Sad
Виж целия пост
# 428
При мен зарежда. Пробвай да отвориш нов браузър в инкогнито режим и се опитай да финализираш поръчката там.
Виж целия пост
# 429
Току-що си завърших поръчката от Рено, но от лаптопа. От телефона и аз не мога.
Виж целия пост
# 430
Здравейте. Имате ли идея, сайтът на Рено блокирал ли е или са спрели да приемат поръчки, предвид изтичането на деня? Напълнена ми е кошницата, но не мога да видя всички артикули, не мога и да поръчам Sad

Аз поръчах преди малко. Нямах акаунт, видях, че има опция да се поръча като нов клиент без регистрация и започнах да поръчвам така, но не ме пускаше на последна стъпка. Направих си регистрация и ми прие поръчката.
Виж целия пост
# 431
Аз поръчах без регистрация. Тия от Рено, трябва да пуснат специални отстъпки за Бгмами. Цял ден само ние им правим поръчки Simple Smile
Виж целия пост
# 432
Аз не успях втора пор. да пусна, допоследно ми се бъгваше - не ми дава да видя всичко в кошницата и да финализирам. Първо от тел, после от лаптоп - тогава дойде недопускането в профила- уж грешна парола.
    Просто се уплашиха, че ще ги изкупим, явно смятат, че някой ще пазарува на редовните цени. / за рено.бг. говоря/
Виж целия пост
# 433
Аз от сутринта се опитвах да си направя регистрация от телефона. Неуспешно беше. Ама не пробвах повече
Виж целия пост
# 434
Цените все още са с -50%, който не е успял, може да се пробва.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия