Черен петък 2018

  • 194 155
  • 2 189
# 630
В "Зора" също ще има черен петък на 23.11.
Миналата година се възползвах, имаше намаление, но ми скъсаха нервите с доставка и монтаж.
Виж целия пост
# 631
Относно питанките за моловете, в целия мол има отстъпки в магазините.
Виж целия пост
# 632

Миналата година към сряда почнаха да рекламират, та мисля, че традиционно ще се включат на 23.11. Както и Техномаркет и Технополис с - 10%.Wink

А дано .... че дебна един хладилник Simple Smile
Виж целия пост
# 633
На А1 черните седмици са с добри оферти. Снабдих се с бюджетен смартфон за без пари.
С подписване на нов договор ли важат офертите?
Да.
Виж целия пост
# 634
Много трябва да се внимава покрай тези намаления, поръчах си от емаг часовник уж с 50% намаление, и какво да видя днес в магазин за часовници той просто  си е бил на редовна цена....
Обаче супер щастлива останах от РИНО - СТОКИ ЗА ДОМА https://reno.bg/  Вчера - 50%, днес - 40%, е на това вече му казвам истински черен петък. Отдавна си бях  набелязала по магазините разни необходими стоки за вкъщи, ама пусти пари за вкъщи все не остава ред, та сега е празник за мен... че и успях скъпи по принцип неща да си купя сега на супер цена.
Мога да се изкажа много по въпроса с Емаг и часовниците, защото с часовници се занимавам, но няма. Тя дама го е казала. Интересно ми е, от професионално любопитство, с какви документи Ви го изпратиха, каква и как е попълнена гаранционната карта, ако има такава Simple Smile
Виж целия пост
# 635
В "Зора" също ще има черен петък на 23.11.

Как мога да видя, обявено ли е? С колко ще е намалението?  newsm78
Виж целия пост
# 636
Не знам с колко ще е намалението, но ще има такова със сигурност. От служители знам.
Виж целия пост
# 637
Не знам с колко ще е намалението, но ще има такова със сигурност. От служители знам.

Аха, ясно. Благодаря!  bouquet
И на матраци Тед ще има Черен петък, петък и събота -23.24.11.!
Виж целия пост
# 638
    В "Зора" също ще има черен петък на 23.11.
    Миналата година се възползвах, имаше намаление, но ми скъсаха нервите с доставка и монтаж.

    При мен пък обратно. Наскоро имах проблем с един поръчан хладилник, който сама бях объркала. Купен в промоция, замениха ми го с правилния месец по-късно. Бяха сууупер любезни, жената ми се извини хиляда пъти, а вината дори не беше тяхна.
    Виж целия пост
    # 639
    Сайбър седмицата в амазон започна днес, има детски таблет намален Kindle Fire HD 10 Simple Smile
    Този таблет го гледах още миналата година, но понеже нищо не разбирам да питам - това нормален пълнофункционален таблет ли си е, в смисъл може ли да му се качват разни програми и файлове като на обикновените, да рови в интернет и т.н.? Даже не знам за какво точно се ползват таблетите, защото нямам такова чудо Embarassed
    Би трябвало да е нормален таблет, но детския има допълнителни функции за ограничаване на времето за ползване от деца, ограничаване до някакви ресурси на достъп. Има безплатен абонамент за амазон неща за деца(книги, филми, музика) 1г, но не знам дали са достъпни в българия и има гумиран калъф мисля в комплекта. Иначе е същия таблет като Amazon fire HD 10

    Може ли линк? 😊
    Виж целия пост
    # 640
    Тъкмо си взех нещата от  reno.bg. Има преглед преди плащане. Всичко е наред. Доволна съм.
    Виж целия пост
    # 641
    7 инча:
    https://www.amazon.de/gp/product/B01J90R8D8/ref=fs_ausket
    8 инча:
    https://www.amazon.de/gp/product/B0794SNF6C/ref=fs_karKET
    10 инча:
    https://www.amazon.de/gp/product/B079Z4NVTS/ref=fs_sket
    Виж целия пост
    # 642
    Някой знае ли дали в Пунто ще има черен петък?
    Съжалявам ако е коментирано, но нямам време да изчета темата...
    Виж целия пост
    # 643
    В "Зора" също ще има черен петък на 23.11.

    Повече инфо има ли някъде? Какво ще е намалено?
    Виж целия пост
    # 644
    Относно часовниците в Емаг - не съм поръчвала, но преди колко две седмици влязох в сайта да видя какви предлагат. Ами тези по-евтините, които уж също бяха с намаление, са тези, които продават по 1-2-3 долара с безплатна доставка в Ибей, Алиекспрес и т.н., лично аз имам няколко, а в сайта ги пускат за по 20-30 лв. Flushed
    Виж целия пост

    Започнете да пишете...

    Страница 1 от 1

    Общи условия