Черен петък 2018

  • 194 150
  • 2 189
# 750
https://edigital.bg/elektricheski-chetki-za-zbi/el-chetka-za-zbi … ty-frozen-p417827
Аз в този сайт ги дебна, четките ,защото постояно им сменят цените,бяха по 26 лв..веднъж ,ама защо не поръчахх.. newsm78
В Била също бяха намалени.
Виж целия пост
# 751
Тая четка за зъби я издирвам и аз.Ако намерите добра оферта с нея, моля ви пишете!Масово я свалят като наличност от магазините.
https://www.metro.bg/metro-offers/top-offers?icid=bg|Re-pricing|hero-stage-banner|1|181119|Top-offers|BG:ACWS:%D0%9D%D0%B0%D1%87%D0%B0%D0%BB%D0%BE|BG:ACWS:%D0%9C%D0%95%D0%A2%D0%A0%D0%9E%20%D0%9E%D1%84%D0%B5%D1%80%D1%82%D0%B8:%D0%A2%D0%9E%D0%9F%20%D0%BE%D1%84%D0%B5%D1%80%D1%82%D0%B8%20%D0%B2%20%D0%9C%D0%95%D0%A2%D0%A0%D0%9E

Много благодаря!
Виж целия пост
# 752
Пишеше -20% в ДМ, аз разбирам, че на всички стоки. Даже си правя списък  Blush
Виж целия пост
# 753
В Лили я видях току-що, намалена е на 38.99лв. Няма смисъл. Офертата на Метро е супер, благодаря MamaMonika.
Виж целия пост
# 754
Излезе някакъв наръчник в емаг, ама нищо конкретно няма

https://www.emag.bg/guide/black-friday-guide-2018
Виж целия пост
# 755
Здравейте! В момента в сайта на Делимано е намален чопърът, който е 3в1. Има ли доволни от него, дали си заслужава да го поръчам?
Виж целия пост
# 756
Пускайте и линкове като питате за нещо Simple Smile

Има ли хора, които не са си получили поръчките от Рино?
Виж целия пост
# 757
Пускайте и линкове като питате за нещо Simple Smile

Има ли хора, които не са си получили поръчките от Рино?

Аз още нищо не съм получила.Ни зов, ни стон, ни смс.
Виж целия пост
# 758
http://www.delimano.bg/jutil-chopper-3-v-1?med=sem&cex=99255 … mOLUaApzlEALw_wcB  За този питам
Виж целия пост
# 759
А спално бельо дал ще има на оферта някъде??
Виж целия пост
# 760
Искам да поръчам климатик сега на черния петък, имате ли наблюдения от къде са изгодни, със сигурност от имаг няма да е.
Аз купих от Зора. Ако си харесаш от там, имай в предвид че монтажа е отделно (дори и да пише включен стандартен монтаж), чака се доста и са много натоварени.
Виж целия пост
# 761
И аз нямам от Рино
Виж целия пост
# 762
А аз умишлено не поръчах от Комсед /нищо,че беше по-голямо намалението/, понеже пишеше срок 1 месец, а в Хиполенд не видях никъде да има срок и реших, че ще са по-бързи.
В baby.bg ще има много сериозни намаления на 22 и 23 ноември.
Има срок и Хиполенд, началото на декември. Peace

Поръчката ми в комсед все още непотвърдена, и без отговор на съобщенията ми към тях.

От Комсед току що си получих моята поръчка.
Кога е направена поръчката. Моята е от 16ти, все още непотвърдена.

На 16-ти рано сутринта поръчах.
Виж целия пост
# 763
Пускайте и линкове като питате за нещо Simple Smile

Има ли хора, които не са си получили поръчките от Рино?

Моята поръчка е от събота - офис-стол и две тенджери. И нищо досега, никакво инфо или движение.
Виж целия пост
# 764
За цигарите GLO - явно в различните магазини Relay е различно, този в подлеза на СУ изобщо не предлага устройството, а само цигари. ММ е взел неговата от магазинчето в Кауфланд Слатина. Вчера е имало промоутър в бензиностанции Еко.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия