Черен петък 2018

  • 194 150
  • 2 189
# 825
Малко помощ ми трябва. Искам да купя айфон 7, някъде няма ли да има намаление?  От къде мога да го купя?
В технополис дали ще има отстъпки на телефоните? 
Виж целия пост
# 826
От Textura

Скрит текст:
Виж целия пост
# 827
Малко помощ ми трябва. Искам да купя айфон 7, някъде няма ли да има намаление?  От къде мога да го купя?
В технополис дали ще има отстъпки на телефоните? 
7-ца видях в Емаг най-евтино, но беше малката памет и само 1 цвят - лъскаво черният. Другите бяха на редовна цена. 
Виж целия пост
# 828
Lea, препоръчвам ти mobster, имат голямо разнообразие от Айфони, някой път нови с кутии, но повечето са били мострени. Внасят от чужбина. С гаранция са.
Виж целия пост
# 829
Извинявам се, ако вече е питано, но е доста динамична тема и не успявам всичко да проследя Grinning Имате ли наблюдения откъде е най-изгодно да се гледа за смарт тв? Разбрах вече, че технополис и техномаркет са с доста смешни намаления и не са опция.
Виж целия пост
# 830
Не съм пазарувала от Парфимо, но ми стана любопитно и проверих какво има. Цените преди намалението са супер завишени, така че парфюмите след намалението са си на съвсем стандартните цени на Нотино... селски номерца.

Не искам да споря и да спамя, но парфюмът на майка ми е с 10 лв по-скъп в Нотино от този същия в Парфимо.
Виж целия пост
# 831
В Зора обявиха ли нещо официално?
Виж целия пост
# 832
Lea, препоръчвам ти mobster, имат голямо разнообразие от Айфони, някой път нови с кутии, но повечето са били мострени. Внасят от чужбина. С гаранция са.

Тези само айфони ли продават? Питам, защото ме интересува едно Ксиоми. Тъй де, както там се произнася.
Виж целия пост
# 833
Lea, препоръчвам ти mobster, имат голямо разнообразие от Айфони, някой път нови с кутии, но повечето са били мострени. Внасят от чужбина. С гаранция са.

Тези само айфони ли продават? Питам, защото ме интересува едно Ксиоми. Тъй де, както там се произнася.

За Ксиаоми ти препоръчвам сайта tmobibg.com. Лично са ми го препоръчвали от хардуерен форум, и хора които познавам. Гаранционно обслужват. Успех!

Аз също искам да си взема ново телефонче, че ми трябва, но понеже не е спешно, ще изчакам след Нова Година към март месец за Samsung S10 Simple Smile.

Много ми се изкаше тази година да се обзаведа с кашмирени дрехи - полувери - поло, V-neck и всякакви, но някак не ми се занимава с онлайн магазини и поръчка-проба-връщане за друг номер и т.н., а по софийските магазини или няма или са със съмнително качество. Та и тази година ще карам "само" с мерино вълните.
Виж целия пост
# 834
В Зора обявиха ли нещо официално?

Казаха ми, че ще започне черния петък още от четвъртък, но все още не се знае на кои стоки и с колко. Това ми го каза служител. Аз търся телефон и проверявам на всякъде.
Виж целия пост
# 835
Оглеждам се и за коледна елха, 180 см поне. Споделете, ако попаднете на оферта. Simple Smile
Виж целия пост
# 836

В Стара Загора – мол Галерия.
За ДМ става въпрос, да припомня.  Simple Smile
Виж целия пост
# 837
Lea, препоръчвам ти mobster, имат голямо разнообразие от Айфони, някой път нови с кутии, но повечето са били мострени. Внасят от чужбина. С гаранция са.
Леле, господ здраве да ти дава. Че там цените са супер бе. Ще ходя на място да избера. Някой купувал ли е от тях? Човека казва, че са демонстрационни модели. Би трябвало всичко да им е наред. Дано да уцеля модел с кутия, че го искам за подарък на детето.
Виж целия пост
# 838
Оглеждам се и за коледна елха, 180 см поне. Споделете, ако попаднете на оферта. Simple Smile

Похвалиха ми фирма  Грипс за много хубави елхи https://kolednielhi.com/
Виж целия пост
# 839
Ще следя за оферти за съдове за готвене.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия