Черен петък 2018

  • 194 149
  • 2 189
# 1 110
Здравейте, чета редовно, но от многото информация се обърках
Търся за подарък дрешка за книги, и се чудех в  кои книжарници ще има намаление и дали и "аксесоари" за книги ще са намалени?
Виж целия пост
# 1 111
Здравейте! Магазините за мебели ще имат ли черен петък?
Ето.https://mebelnaborsa.bg/
Виж целия пост
# 1 112
Тъй като наскоро купих няколко уреда, сега погледнах цените в Зора. Ами реалното намаление е с 20 лева на уред. Смях в залата. Български черен петък.
Виж целия пост
# 1 113
Точно това смятам да направя и сега ще им го и напиша. Ще подам сигнал!

Задължително, като са ти приели поръчката, трябва да я изпълнят!
Виж целия пост
# 1 114
Аз също съм "за" такива действия, от неизпълнените им поръчки, по-малко от 50% ще подадат сигнали, защото на хората не им се разправя и това явно добре го знаят. Не оставяйте нещата така!

Аз май няма да намажа нищо от черния петък, харесала съм си телефон, но цената му никъде не пада. Да не говорим, че в магазините на мобилните оператори, Емаг и пр., стойността му е с около 200лв по-висока, отколкото в по-неизвестните онлайн магазини.
Виж целия пост
# 1 115
Обувки.бг от три дни пускат всеки ден промо код, за различни неща. Вчера и оня ден беше за обувки - единия ден спортни, другия ден детски. Днес е за чанти и аксесоари. Утре ще е друго сигурно. Отделно от миналата седмица май тече някаква Midseason Sale, до -30% за избрани модели, още си е валидна.
Може ли кода за днес? Вчера направих регистрация, но не съм получила email за код днес.
Виж целия пост
# 1 116
Кодът е BLACK, има го на сайта.
Виж целия пост
# 1 117
Два любими за мен сайта, също правят намаления утре:

http://daphne.bg/bg/news-view/22.html

http://avangardshop.bg/
Виж целия пост
# 1 118
Ще има намаление и в Styler, мисля че е от днес.
В obuvki.bg също.
Виж целия пост
# 1 119
Някой по-назад питаше за Iqos. Ще се включат и те в Черния петък. Устройството за 45 лв и аксесоари с до 70% намаление.
Виж целия пост
# 1 120
Аз пък не мога в юск почнал ли е черният петък или не е? Някой да се  е ориентирал в сайта им?
Виж целия пост
# 1 121
Би трябвало да е започнал - те са от 22-ри.
Виж целия пост
# 1 122
Някой по-назад питаше за Iqos. Ще се включат и те в Черния петък. Устройството за 45 лв и аксесоари с до 70% намаление.
къде да видя информацията?
Виж целия пост
# 1 123
Точно това смятам да направя и сега ще им го и напиша. Ще подам сигнал!

Задължително, като са ти приели поръчката, трябва да я изпълнят!
Не са длъжни да я изпълнят. Нито КЗП, нито КЗК ще направят нещо, защото нарушение няма.
Виж целия пост
# 1 124
И аз за пръв път чувам за такова изискване, като споменатото от Мацорана. Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия