Фермата 4 - Съединение - тема 5 (08.10. - 14.10.)

  • 32 629
  • 623
# 495
Мен ме учудва, че Сашо ще подкрепя Христина на дуела.
Виж целия пост
# 496
И мен,ама е там-седнал до Ваня.
Виж целия пост
# 497
Ваня и тя барабар Петко с мъжете.. Много ми е антипатична тази жена. Не успявам да я харесам. На Христина работата е на калпава ракета, космосът й крив - всички й казват колко е неприятна, ама видиш ли те не били в ред.
Лили и на мен не ми е любимка, има нещо в нея, което не ми харесва. Не обичам хора, които лежат на съжаление от околните - все те онеправдани, все на тях животът им най-тежък и т.н. Многострадална Геновева. И въпреки, че не я харесвам, искам тя да спечели и да разкара откачалката.
Скрит текст:
Много, много се изкефих на информацията, която сте пуснали за победителя! Искам да й видя физиономията просто.Hug
Виж целия пост
# 498
Да я подкрепят. Аз я искам вън тази простачка.
Лили, давай момиче, всички надежди са в теб! Вярвам, че ще я победиш и ще стискам палци това да стане. Heart Eyes

Спойлери, не чета и не отварям, коментирайте само в скрит текст, ако нещо предстои да се случи.
Виж целия пост
# 499
Мен ме учудва, че Сашо ще подкрепя Христина на дуела.
Със сигурност ще изкара някакъв интелигентен аргумент... най-малкото, че никой не е за нея, че Лили си има достатъчно подкрепа.
Виж целия пост
# 500
Да, и аз нещо такова предполагам, че ще е обяснението му, ако има такова.
Виж целия пост
# 501
И според мен Дидо го каза с ирония
Със сигурност. Те даже после се и изсмяха.  Peace
Виж целия пост
# 502
Ясно, значи и двамата сме бляли. Smile
Виж целия пост
# 503
Скрит текст:
Ако Хриса падне и после я върнат като я изправят срещу близначките за мен това ще е безспорно доказателство , че е човек на продукциятапродукцията, защото я изправят срещу най слабия участик .Ами да я изправят срещу Нина примерно
[/spoiler/
Виж целия пост
# 504
Скрит текст:
Ако Хриса падне и после я върнат като я изправят срещу близначките за мен това ще е безспорно доказателство , че е човек на продукциятапродукцията, защото я изправят срещу най слабия участик .Ами да я изправят срещу Нина примерно
[/spoiler/
Това ме съмнява да се случи честно казано.
Виж целия пост
# 505
Скрит текст:
Ако Хриса падне и после я върнат като я изправят срещу близначките за мен това ще е безспорно доказателство , че е човек на продукциятапродукцията, защото я изправят срещу най слабия участик .Ами да я изправят срещу Нина примерно
[/spoiler/
Това ме съмнява да се случи честно казано.

Абе и мен ме съмнява ама...
Силно се надявам да не се случи.
Виж целия пост
# 506
Скрит текст:
Ако Хриса падне и после я върнат като я изправят срещу близначките за мен това ще е безспорно доказателство , че е човек на продукциятапродукцията, защото я изправят срещу най слабия участик .Ами да я изправят срещу Нина примерно
[/spoiler/
Това ме съмнява да се случи честно казано.
Абе и мен ме съмнява ама...
Силно се надявам да не се случи.
Sunglasses Wink Grinning
Скрит текст:
Напълно вярвам, че ще се случи, както и си мисля, че и други знаят/вярват, че ще стане. Но само времето ще покаже. Това е "ценен" персонаж, основен източник на интриги и не се изпуска лесно. Но си оставям и елемент на изненада - да не е вярно.
Сашо хем го играе тактик, хем уж от съжаление ще да е. Странна птица, малко на Иван Сапунджиев ми прилича, във всеки сезон има като че ли по един такъв образ.
Виж целия пост
# 507
Да, винаги има по един ХЕнтелигент. На мен този най ми харесва от всичките до момента. Сапунджиев трудно го изтрайвах. Във втори сезон май Терзийски трябваше да е в тази роля, но удариха на камък... или на бутилка.
Виж целия пост
# 508
 Laughing По-скоро на бутилка.
Виж целия пост
# 509
В първи сезон имало ли е такъв ХЕнтелЕгент? Не мога да си спомня. Там много любим ми беше Гошко от Пирдоп. Heart Eyes И майорът, разбира се.
Между другото, като споменахте Сапунджиев, се сетих нещо, което си мисля още от началото на новия сезон: Андрей нещо обясняваше скоро около Съединението как им била хрумнала идеята за мотото на сезона. Аз мисля, че им е дошла тази идея още при скандала между Гинчев и Сапунджиев за емигрантите.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия