Градинарство – моето хоби 21

  • 48 869
  • 754
# 420
Незнам защо но не мога да прикача снимка Sad
Ами освен да търсиш в гугъл снимки и да сравняваш,иначе не знам. Или питай хората,от които си ги купила.
Виж целия пост
# 421
Аз насадих камелията, люляци, японска дюля, божури, аненоне до лалетата, които садих декември и са поникнали, кукуряци и една азалия. Днес взех рододендрон и 2 намалени храстчета, ей такива
https://www.google.com/search?q=weigela+florida+black+and+white& … w=360&bih=612
Чакам и хибискуси. Както нямаше да бързам, така от един месец не съм се спряла Joy
Виж целия пост
# 422
Събота и неделя се убих от градинарстване. Насадих калдаръмчетата и оставих съндъчетата в къщата, не съм ги покривала. Копах, садих теменужки. Имам много идеи, само ми трябва време и парички. 😁



Виж целия пост
# 423
МОмичета и момчета имате ли повече семена на калдаръмче.Много искам , ама от нашето си .Тука ще вирее чудесно на дългото лято и жега.
Виж целия пост
# 424
МОмичета и момчета имате ли повече семена на калдаръмче.Много искам , ама от нашето си .Тука ще вирее чудесно на дългото лято и жега.

Simple Smile кои харесваш?

Simple Smile
Виж целия пост
# 425
Харесвам некъдравите.Ползвали ли сте купени семена?Ако сте доволни препоръчайте ми ,за да наларам майка да ми прати.Благодаря.
Виж целия пост
# 426
не съм купувала точно такива, но наскоро гледах в кауфланд три вида, на различни фирми. струваха стотинки.
а къдравото не трябва да те притеснява Simple Smile на следващата година всички ще са обикновени Simple Smile
Виж целия пост
# 427
Преди няколко години си купих от К.семенца,посях ги;) .Поникнаха малко на брой,рахитични и само два цвята.На следващата-все едно ги е нямало,а миналата година-сандъчетата преливаха от цветове...събирах и раздавах и...сега нямам нито едно.
Виж целия пост
# 428
Аз съм направила разсад от едни пакетчета, има стотици кълнове.
Не знам как се качват снимки, да ги постна.
Виж целия пост
# 429
Калдаръмчетата у дома се самопосяват всяка година. Дойде ли им времето лятото, поникват си и цъфтят като луди. Даже майка ми ги скубе, защото са завзели половината двор. На следващата година отново е пълно. Хващани са от семена от улицата и вече доста години си се саморазсаждат. Това е най-непретенциозното цвете у дома.
Виж целия пост
# 430
Сега правят и някакви хибриди, не се сеят повече.
Виж целия пост
# 431
Най-добре от някой баба от село. Нейните няма да са хибриди и цъфтят разнообразни цветове. Ние бяхме хванали само от 1 цвят, сега имаме всякакви.
Виж целия пост
# 432
Аз съм направила разсад от едни пакетчета, има стотици кълнове.
Не знам как се качват снимки, да ги постна.
Как ги засади? Аз ги притиснах в почвата, без да ги покривам с нея и ги напръсках с пулверизатор. Държа ги в стаята на топло при печката.
Виж целия пост
# 433
Разглеждам брошурата за април месец (от днес започва) на HomeMax. Искам за първа година да си взема алпийски сакъзчета. Имам две големи саксии и понеже миналата година не можах да отгледам петунии в тях, реших да купя тази година алпийски сакъсчета Simple Smile цената за 6 броя е 8,99 лв. Според вас как е цената? Каква е разликата между сакъсче и мушкато?

Ппс: Има и по 12,99 лв., 10 бр. мушкато или сакъсчета разсад.
Виж целия пост
# 434
Аз съм направила разсад от едни пакетчета, има стотици кълнове.
Не знам как се качват снимки, да ги постна.
Как ги засади? Аз ги притиснах в почвата, без да ги покривам с нея и ги напръсках с пулверизатор. Държа ги в стаята на топло при печката.

По същия начин.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия