Време е за ИКЕА! - Тема 26

  • 79 896
  • 755
# 165
Хмммм. Не знаех, че имат такъв проблем.
Значи бяло Simple Smile
Виж целия пост
# 166
Моят soderhamn в цвят тюркоаз не е избелял, но е пран само веднъж целия на 40 градуса, тъй като го имам отскоро. Много е удобен иначе. Белият също е красив, мисля си ако случайно пуснат на промоция калъфите му да си взема за разнообразие.
Виж целия пост
# 167
Аз съм за Кивик, и аз такъв искам да купя скоро, само че мострата в магазина ми изглеждаше много захабена и се чудя дали ще издържи поне 5-7 години. Ако някой има Кивик, би било супер да сподели дали диванът си запазва формата, също и от лежанката се интересувам. Компромисен вариант ми е Вимле, но харесах Кивик заради широките ниски подлакътници.
Виж целия пост
# 168
момичета, а знаете ли кой е диванът от стр. 41 на каталога, закачам и снимка на страницата, не мога да го разпозная, а той не е в продуктите на тази страница

Скрит текст:
Виж целия пост
# 169
azalia_me, това е серията, KUNGSHAMN се казва, но не я намирам при нас.
Виж целия пост
# 170
Да, и аз тъкмо щях да пиша, че е тя, но я нямаме в България. И си харесах още сума ти мебели, които ги няма тук. Няма повече да гледам другите сайтове на Икеа, че ме е яд. Grinning
Виж целия пост
# 171
Някой да има спомен кога се появиха коледните неща миналата година?
Виж целия пост
# 172
Тази вечер бях в магазина, зареждат вече коледните. Има елхи, декорации, покривки, салфетки... Предполагам ще зареждат още, но и сега има доста неща.
Виж целия пост
# 173
Спомняте ли си дали пускат интересни неща за Черния петък. Май нямаха миналата година...,
Виж целия пост
# 174
Аз съм за Кивик, и аз такъв искам да купя скоро, само че мострата в магазина ми изглеждаше много захабена и се чудя дали ще издържи поне 5-7 години. Ако някой има Кивик, би било супер да сподели дали диванът си запазва формата, също и от лежанката се интересувам. Компромисен вариант ми е Вимле, но харесах Кивик заради широките ниски подлакътници.
Имам Кивик 3-местен с две лежанки. На 2 години и половина. Не е мръднал. Единствената забележка е, че калъфката на възглавницата,на която седях като бях бременна, се е захабила,станала е на топченца. Та ще трябва да купя нова. А понякога спират или нямат цветове, та бих си взела резервни калъфки,ако сега го купувах. Иначе две кучета са лежали, големи компании сме канили, хора са спали, не се е променила формата. Ако се покапе с нещо, свалям и пера. Доволна съм много.
Виж целия пост
# 175
Благодаря за темата.
Дали имате представа кога ще изкарат Коледни неща?

Вече са изкарани коледните неща и в Икеа и в Джъмбото . Време е за коледен шопингг:smile:
Виж целия пост
# 176
Гледах коледните предложения на английския сайт на Икеа, май нищо не ме грабна... Но, все пак, мисля да купя от тяхната хартия за опаковане на подаръци - миналата година ползвах за пръв път и с една ролка опаковах повечето подаръци  (тя беше 9 или 10 метра за 5 лева)
Виж целия пост
# 177
Здравейте,

Купихме си такова масло за поддръжка на кухненския ни плот, който е с естествен фурнир. Е, използвахме колкото ни е необходимо и понеже след предишното такова омасляване кутията седя с години без да се сетим за нея сега я предлагам ако на някой му предстои същото.
Използвали сме около 1/3 от количеството.

Изпращам като подарък през Еконт, доставката е за сметка на получателя.
Виж целия пост
# 178
Здравейте,
Имам ваучер от върната стока. Наведнъж ли трябва да го изхарча?
Виж целия пост
# 179
Да
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия