Лакове за нокти - 125

  • 54 164
  • 738
# 195
Aрaбеск, прекрaсно ти стои този червен пясъчен Пърфект. Нa мен ми е един от любимците.
Aз, докaто се нaкaня дa се лaкирaм и постнa снимки, счупих нокът до дъно и сегa съм с къъъси ноктенцa. Нищо, де, ще порaснaт. Aко успея тaзи вечер дa се нaмaцaм, ще се покaжa. Aмa то с този уж, лек, освежителен ремонт, ни сили, ни време ми остaвa. Дa, бе, лек, цялaтa къщa е с крaкaтa нaгоре.
Виж целия пост
# 196
Флормар Fiery ruby:





Зоя Dilalah:





Виж целия пост
# 197
Днес Flormar N008 Gipsy Pink:
Виж целия пост
# 198
Лейди, това е твоят цвят, много ти отива. Или поне снимката така е излязла.
Виж целия пост
# 199
Лита много хубав лак и страшно нежен!
Виж целия пост
# 200
Lemy, благодаря. Много е хубав, наистина. И аз харесвам как ми стои. Много покривен лак, тук е само на един пласт. Миналата седмица го носих три дни, но днес чистих и го развалих.

Зоя-та пък е ужасно прозрачна и трудна за нанасяне. Става на четки и се разтваря в топа.
Виж целия пост
# 201
Лита много хубав лак и страшно нежен!
Благодаря! Heart
Виж целия пост
# 202
Момичета, влизам само да споделя, че вчера станах мама на девойка с обещаващо дълги и тънки пръсти, хубави плочки и за сега с бяло-розова кожа, за разлика от моят жлъткав тен Heart Eyes Излишно е да казвам че съм влюбена Heart Eyes
Виж целия пост
# 203
purpletka , честито! Да сте живи и здрави! Hug bouquet
Виж целия пост
# 204
Момичета, влизам само да споделя, че вчера станах мама на девойка с обещаващо дълги и тънки пръсти, хубави плочки и за сега с бяло-розова кожа, за разлика от моят жлъткав тен Heart Eyes Излишно е да казвам че съм влюбена Heart Eyes
Честито и да е жива и здрава за радост на всички, които я обичат!
Виж целия пост
# 205
Еха, purpletka, честита дългопръста дъщеря ! Ribbon Flowers Hibiscus Revolving Hearts Да расте здрава!
Виж целия пост
# 206
Пурпулетка, да ти е здрава и засмяна дългопръстата девойка! Честито, мамче Heart
Виж целия пост
# 207
Лилавкеее, да ти е здрава и много усмихната Purple Heart
Виж целия пост
# 208
Пурпулетка честита радост!Да ви е жива и здрава!
Нещо от тази вечер, знам далеч съм от френския маникюр!😀
Виж целия пост
# 209
Честито да е бебето, много здраво и щастливо! Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия