Лакове за нокти - 125

  • 54 165
  • 738
# 210
Честита рожба, Пурплетка! Да расте здрава, красива, щастлива и обичана малката принцеса! 💗🍀💞
Виж целия пост
# 211
Лилaвке, прекрaснa новинa. Дa ти е честитa рожбaтa, мaмче. Дa рaсте здрaвa и щaстливa и много дa ви рaдвa. Heart Eyes Heart Kiss
Виж целия пост
# 212
Честита рожба, Пурплетка! Да расте здрава, безгрижна и много щастлива! Heart
Виж целия пост
# 213
Честито бебче, purpletka! Да ти е жива и здрава, много щастлива и обичана, малката принцеса!
Виж целия пост
# 214
Пърпълче, да ви е жива, здрава, засмяна и умерено суетна прекрасната щерка! Коликите да ви забравят и да спинка по цяла нощ малката душичка! Каква прекрасна новина! Днес празнува РД и моята мама Hug Hug Hug

Душа да ти е яка с дъщеря Скорпион на тебе, но не се притеснявам силно - познавам Телешкия стоицизъм Wink
Как я кръстихте, ако не е тайна! Ти как си, как мина раждането!?!
Виж целия пост
# 215

Живи, здрави и мнооооого щастливи❤❤❤
Виж целия пост
# 216
Лилавке, честита да ви е малката принцеска, много да ви радва  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 217
Purpletka, да ти е жива и здрава дъщерята, много да ви радва и по малко да ви ядосва. Много да я обичате Simple Smile
Избрала е най-хубавата зодия Simple Smile И аз и мъжът ми сме скорпиони.
Виж целия пост
# 218
purpletka, честито! Да расте здрава и усмихната! Много се зарадвах! 💜🌷💜
Виж целия пост
# 219
Ех,че хубава новина.purpletka ,нищо,че не те познавам лично,много се радвам за теб.
Виж целия пост
# 220
Purpletka, честита рожба! Да расте здрава, щастлива и с късмет!  На теб- бързо възстановяване и спокойствие.
Добре дошла на малката Скорпион-ка! Много сме! Силни сме! 💕🎀🦂
Agent, честита да е и твоята рожденичка! Здрава и успешна! Опасно е да си имаш Скорпион, но пък толкова любов и всеотдайност получаваш! Simple Smile
Milena, вкъщи сме същата комбинация, плюс баткото в нашия отбор! 😊
Виж целия пост
# 221
Благодаря ви, момичета! Purple Heart Cake Champagne
Тази тема ми е любимата във форума, много цветна и миролюбива банда сме Wink
Агентче,
Скрит текст:
малката се казва Леа, раждането мина чудесно, бързо и лесно, благодаря.
Инак аз си избрах мъж скорпион доброволно, пък той си поръча щерката да е от неговата зодия, да му мисли той, аз живи и здрави ще съм доброто ченге и ще си правя мадамски неща с нея Smiling Imp Как се заблуждавам само Joy
Тя се роди по-голяма от баткото, а е толкова по-нежна, много било различно да имаш момиче, разтопявам се като я гледам Heart Eyes
П.П. Извинявам се за офф топика Wink
Виж целия пост
# 222
Много бебета си имаме вече...да е жива и здрава и много щастлива и обичана 💗💗💗

https://www.instagram.com/p/BpgekrcAnQT/?utm_source=ig_share_she … hid=1gjev9lf2xge1
Виж целия пост
# 223
Честита радост и от мен! Здраве и щастие ви желая!


Лакът е flormar JL07
Виж целия пост
# 224
purpletka, Много здраве пожелавам на малката госпожица! Да има безгрижно детство и много да ви радва!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия