Лакове за нокти - 125

  • 54 149
  • 738
# 120
Аз съм с красивата Екстраваганца, която седи ужасно на моите ръце Laughing Много мразя някакви готини лакове да не ми отиват на мен Crossing Arms
Скрит текст:
Виж целия пост
# 121
Ама, Осмичке! Няма такова нещо, супер си!
Виж целия пост
# 122
И на мен ми харесва как то стои Heart

Аз с един нюд-бъркоч Grinning https://www.instagram.com/p/BpR4mnRC0wp/?utm_source=ig_share_she … hid=1xurgigysu4hk
Виж целия пост
# 123
Момичета, лакът е много хубав, но нюанса седи кофти на моя тен. Но ще го понося де, защото е красив Simple Smile
Виж целия пост
# 124
Осмичке, много добре ти стои.
Арабеск, много е нежен "бъркоча"Blue Heart
Виж целия пост
# 125
Днес Rimmel 203 Lose Your Lingerie:
Oh, че си чудна! Има ли лек розов оттенък или аз съм за нови очила?
Има, има лек розов оттенък, нямаш нужда от очила.  Mr. Green
Прекрасни Agent Provocateur, Осмичка, AraBesqUeHeart Eyes
Виж целия пост
# 126
Осмичка, подкрепям съфорумките - и според мен ти стои чудесно този цвят.
Виж целия пост
# 127
Осмичка, +1 че лакът е страхотен и ти стои добре. Дай му шанс да свикнеш с него Wink
Виж целия пост
# 128
Първите ми два лака на A-england, от мерак да ви ги покажа ги снимах буквално пред офиса на Еконт 😂


Виж целия пост
# 129
и сега очакваме,като се прибереш вкъщи да се лакираш с тях Wink

 Осмичка, и на мен ми харесва как ти стои лака.
Виж целия пост
# 130
A-England Peaseblossom A Fairy:

https://www.instagram.com/p/BpT5X5qhurc/?taken-by=nailpolishpalace
Виж целия пост
# 131

Прекрасен е! Колко силен и наситен цвят. Two Hearts

Бояна, честити придобивки.

Осмичка, чудесно ти стои Екстраваганца-та, макар че и аз имам предубеденост към този нюанс.
Виж целия пост
# 132
Момичета, лакът е много хубав, но нюанса седи кофти на моя тен. Но ще го понося де, защото е красив Simple Smile
Жестоко ти седи,  не мога да допусна, че този лак може да седи кофти на някой - всичко е в нашите глави, да знаеш. Heart Eyes

 ScreamCupid
 Как се нарича този нюанс ? Deep cool pink/purple - демек?? Joy Боровинково, от онези безбройните американски разновидности, кренбери, примерно Grinning

И едно прелакиране тази сутрин, което уж е с цвят, който ми отива, но и аз като Каталано катo си погледна ръцете все едно съм ги извадила от памперса... За капак е гнусно и студено!
https://www.instagram.com/p/BpR5SkuAqsj/?taken-by=agent_provocateur_maitresse
Trollface TrollfaceTrollface
Виж целия пост
# 133
Осмичке, разкошно ти стои! И не го казвам само , защото ми е любимият лак ЕВЪР! Прости цветът е много неутрален в моите очи - нито топъл, нито студен... нито твърде светъл, нито твърде тъмен и стои прекрасно на 90% от жените!

Написах ти ферман в ИС, но и тук да кажа, че този цвят и финиш са умопомрачително твои!

 ScreamCupid
 Как се нарича този нюанс ? Deep cool pink/purple - демек?? Joy Боровинково, от онези безбройните американски разновидности, кренбери, примерно Grinning

И едно прелакиране тази сутрин, което уж е с цвят, който ми отива, но и аз като Каталано катo си погледна ръцете все едно съм ги извадила от памперса...
https://www.instagram.com/p/BpR5SkuAqsj/?taken-by=agent_provocateur_maitresse
Trollface TrollfaceTrollface
Grinning Grinning Grinning
"Peaseblossom A Fairy, officially described a violet red hologram..."
"Peaseblossom a Fairy, un joli rouge/rose opaque...."
"Лак Для Ногтей A-England Peaseblossom A Fairy  - цвет: розовый, фиолетовый, фуксия"

Майстор Тричко покри лайня... пардон, благородно карамеленото ОПИ с един пласт от още по калн... пардон изтънченото ПП. Повече цветен контраст ми трябва, знам си аз, ама и за дрехи и за нокти все залитам към универсално скучните коричневато-буро-малиновые Trollface TrollfaceTrollface


PS
Първите ми два лака на A-england, от мерак да ви ги покажа ги снимах буквално пред офиса на Еконт 😂

Супер стилно съчетание на цветове! Със кеф да си ги носиш!
Виж целия пост
# 134
Trollface "розовый, фиолетовый, фуксия" Sunglasses Ооо, Тия са ми "любимите" евър, с тях се чувствам мангасар на кон, но пък са толкова красиви на чужди ръце!

Аплауз, майстор Тричко Heart, като очи на рижав котарак са ти ноктите Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия