Лакове за нокти - 125

  • 54 131
  • 738
# 630
Криси, честити и да показваш Heart

Наде, забележи, че съм с  Infinite Shine версия Smiling Imp Пробвай се пак и им пиши да ти го опаковат в найсе ка́та бъбъл!
И впрочем ПП няма ли да пуснат нещо ново - -15% в Рейнбоу, а аз няма какво да си купя.

Сега дилемата ми е дали да се намажа с ПП заради Криси или с ОПИ Feel the Chemis-tree (топлата версия на OPI Turn On the Northern Lights) заради Каталано Grinning
TrollfaceTrollfaceTrollface Тази дилема я усуквам от септември , та да ме отмениш така, ако може, нали Sweat Smile Пък после коледно ще се метаморфозираме (не, че ще купя нещо от тази колекция, но да не се заричам:))

Впрочем и в NPD  15% оф. Оф!....Joy
Виж целия пост
# 631
Ох,Криси ,прониза ме в сърцето Cupid Кога ли аз ще почна да поръчвам пикчърите.
Виж целия пост
# 632
Криси, уау! Честити! Със здраве да се ползват, чакаме снимки! Ще перифразирам- без нито един РР може, но само с един-не! Така че, почнете ли, спиране няма да има! Simple Smile
Виж целия пост
# 633
На фона на красотите, които видях до сега, направо ме е срам да се покажа Hug
Виж целия пост
# 634
Здравейте!За първи път си поръчах от сайта starnails.bg
На 17.11 я направих поръчката,горе-долу за колко време пристигат?На статус на поръчката пише:заявена.

Големи красоти показвате! Heartbeat
Виж целия пост
# 635
Аз получих смс, че днес ще дойде поръчката от СнБ, поръчах май на 16, нали тогава започна кибер уикенда?
Арабеск, аз така веднъж не зная какво точно направих, но затворих вратата на колата и един от пръстите ми остана вътре.😼
Виж целия пост
# 636
Романтичка, на мен също още не ми е пристигнала поръчката от СНБ. На 18.11 я пуснах, ако това е от значение, до офис на Спиди(не обичам да чакам куриер у дома). На сайта им имаше информация, че поръчките ще се изпращат в рамките на 10 дни( ама работни ли бяха) след приключване на акцията, така че аз не се притеснявам има още време.

За втори път поръчвам от тях, но не помня първия път за колко време пристигнаха лаковете.
Виж целия пост
# 637
Ох, засега не съм успявала да си оставя пръста вътре в колата, ама дано и да не се случи Smiley Сега ходяс лепенка, за да не се вижда... Как пък точно преди коледните маникюри можа да се случи? Confounded

В този ред на мисли... ще имаме ли някакъв код за декември? Снежинки, брокат, а, у?  Smile
Виж целия пост
# 638
Аз успявам да пострадам най-зле на мокро време, когато дръпна вратата на колата и ми се плъзне пръстът, и се обръща нокът...
Виж целия пост
# 639
AraBesqUe, много кофти за нокътчето.. Ама има време до Коледа, ще порасне! Kissing Face

А обърнат нокът ми звучи още по-гадно и от счупен..

Виж целия пост
# 640
Паднал нокът е най-зле, скоро ще стане година откакто ми остана пръста в колата. Става за секунди, а минават месеци докато се възстанови. И добре, че изобщо се оправи сам, че бях готова да ходя да го вадят пак само и само да порасне хубав. Внимавайте!
Виж целия пост
# 641
Аз най мразя като се убода с нещо под нокътя и чак си отлепя живеца Sick Вчера ми се случи отново, отвратително е. Отдавна не съм чупила( пу-пу) , но като се случи при мен е брутално. Ноктите ми са много твърди и ако счупя е до месо. Cry
Виж целия пост
# 642
AraBesqUe, много кофти за нокътчето.. Ама има време до Коледа, ще порасне! Kissing Face

А обърнат нокът ми звучи още по-гадно и от счупен..


А, той като се обърне, се и чупи, та чак в месото...
Виж целия пост
# 643
Страхотни неща творите момичета Simple Smile
Виж целия пост
# 644
AraBesqUe, много кофти за нокътчето.. Ама има време до Коледа, ще порасне! Kissing Face

А обърнат нокът ми звучи още по-гадно и от счупен..


А, той като се обърне, се и чупи, та чак в месото...
Точно така съм и аз, барабар с месото Sad
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия