Нямах възможност да се включа вчера и го правя днес.
"Февруари винаги е изпълнен с надежда. Февруари е почти пролет. А през пролетта е възможно абсолютно всичко."
Али Смит
и още нещо
"Събота през февруари.
Домашна, топлошоколадена, тиха, лична,
обичана, усмихната, уютна.
Навън - слънце, под което спят непоникнали още цветя.
С такова начало Февруари трябва да е добър.
(Отбелязвам в календара с "Дано!")...
Добро утро, 2-ри Февруари!"

Днес празнуват мъжките майки - да са ни живи и здрави синовете!
Фло, така описа събирането, че ми събра очите.... Искам и аз...!
Сети Бети - не се нервирай, всичко ще е наред, Радинка, да се оправяте бързо!
Аз замествах две седмици /дано няма още, че съвсем ще лудна/ и нямах време за нищо. Надявам се поне събота и неделя да си почина.
Прегръщам ви!



. Както казах преди - искам и аз...
Захванах една малко миризлива дейност - да изпразним бидона със зелето. Но у нас хубаво листо от зелка не се реже на ситно, а се отделя за сармички. Та обработих няколко зелки, омесих 3 кила кайма и сме навили има-няма 800 бр. /станимашки, разбира се/. Разпределих ги в пакетчета по равен брой, броила съм ги, да не си помислите, че не съм, и във фризера. Другата седмица има още малко работа. Дано бидонът не ме изненада и от него да изскочат повече зелки, отколкото ми се иска. Че пак ще отидат два дена. ММ може да навива, ама не иска. Най-много обича да ги хапва.


Няма такова нещо. Ето и аз да се прицънцуря ( да се присъединя ).

) пъзели да ми подаряват.
