Бъдещи петокласници 2019/2020 г

  • 48 896
  • 788
# 450
Къде проверявате резултатите?
Виж целия пост
# 451
Нашата класна се обади лично на родителите на всяко дете по-рано днес. Дъщеря ми има 19 точки, така че сме доволни всички. Simple Smile
Виж целия пост
# 452
Резултатите още не са им съобщени. Знам, че по БЕЛ имал една или две грешки, защото се оказа, че моя приятелка е проверявала работа му. Днес ще ходи на училище само заради ЧО, което хич не го радва. 14-и май е неучебен ден в нашия град.
За четвъртокласника учебната година вече я броим за приключила.
Виж целия пост
# 453
И при нас още няма резултати. Не знам дали ще сложат списъци или ще им ги каже класната.
Днес е другото проблемно за моята препитване. Знае материала, отговаря на въпроси, но забрави да цитира точна година. Особено години от Възраждането.
Виж целия пост
# 454
В нашето училище са казали, че на 19.05. ще обявят резултатите от 4-те матури. Но имат и някаква междинна информация от сорта “кой е с най- нисък резултат в класа ” по БЕЛ. (16 точки). Даже са препоръчали на въпросното момиченце лятото да посещава някакви занимания за наваксване и опресняване на знанията.
Виж целия пост
# 455
В нашето училище са казали, че на 19.05. ще обявят резултатите от 4-те матури. Но имат и някаква междинна информация от сорта “кой е с най- нисък резултат в класа ” по БЕЛ. (16 точки). Даже са препоръчали на въпросното момиченце лятото да посещава някакви занимания за наваксване и опресняване на знанията.
Егати!
Кое е училището, ако не е тайна?
Виж целия пост
# 456
В нашето училище са казали, че на 19.05. ще обявят резултатите от 4-те матури. Но имат и някаква междинна информация от сорта “кой е с най- нисък резултат в класа ” по БЕЛ. (16 точки). Даже са препоръчали на въпросното момиченце лятото да посещава някакви занимания за наваксване и опресняване на знанията.
Егати!
Кое е училището, ако не е тайна?
Този съвет е повече от абсурден!
Виж целия пост
# 457
Че откога резултат от 80 % е лош? Някои хора съвсем са изтрещели.
Виж целия пост
# 458
Ще изчакам да обявят резултатите, за да не излезе като “градска легенда” и дъщеря ми да не е разбрала колко са всъщност точките на въпросното дете. Но предполагам, че на недобре справилите се деца ще им отделят допълнително внимание под формата на консултации.
Преди малко ми докладва, че ЧО не е бил толкова страшен, колкото е очаквала, но да видим... Там ни е слабото звено.
Виж целия пост
# 459
Крайно време е да се спре това публично обявяване на оценки, резултати, класиране, обсъждане на поведение и проблеми на което и да е дете. Тази информация трябва да бъде предоставена само на хората, които ги касае - детето и родителите.
Виж целия пост
# 460
Според мен никой не отдава такова зачение на въпросните матури, защото и нищо не зависи от тях. И за децата е като обикновен тест. Затова се и коментират свободно. Предполагам, че както беше и при сина ми, ще разлепят резултатите на входа на училището и всеки ще си гледа какво и колко е изкарал...Самите деца не са се впрегнали толкова, колкото някои родители.
В седми клас нещата са различни вече, разбира се.
Виж целия пост
# 461
Не е точно да не зависи нищо от матурите. В нашето училище в пети клас се продължава с кандидатстване по паралелки само на база резултатите от НВО. Ако искаш да преместиш детето също се взимат тези оценки.
Виж целия пост
# 462
И при нас за записване в 5 клас се следят оценките от НВО.Има паралелка с БЕЛ и руски език ;мат.+информатика и природни науки.
Според синът ми,днешното НВО не е било трудно,дано се окаже прав,че ЧО му беше най-трудно за подготовка.
Виж целия пост
# 463
Първите резултати са им го обявили днес, БЕЛ - 18 т., математика - 19 т. Чакам да пуснат теста по човекът и обществото, че ми е любопитно.
Виж целия пост
# 464
Пуснаха и теста по ЧО на сайта на МОН https://mon.bg/bg/100148
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия