Бъдещи петокласници 2019/2020 г

  • 48 896
  • 788
# 510
На мен ми се струват доста по-сложни от тестовете от предишни години.
Виж целия пост
# 511
Уж най-лесен се очакваше да е теста по ЧП. Обаче за щерката се оказа по-труден. Има 18т., а на другите три има по 20т.
Виж целия пост
# 512
Определено е по-труден.Моят се е ошашкал,връщал се да чете въпросите,после нещо преценил,че е сгрешено,пък го задраскал.Ще разкаже след тренировка,но беше притеснен.В крайна сметка каквото ,такова.По ЧО е с 20т.Умни са ни децата!
Виж целия пост
# 513
Много бързо ги проверяват при вас тестовете! Ние за сега знаем 19т по БЕЛ и 14т по мат.
Днешният тест определено е по-труден от предишните години! Моята го класифицира като "не беше труден", за разлика от ЧО, за който каза "много лесен". Но на нея ЧО определено ѝ е по-лесно и по-приятно. Все пак е объркала велосипедиста...
Виж целия пост
# 514
Трябва да вземем подарък на госпожите. Ина ли вече решили? Трябват ли предложения. Моля Simple Smile
Виж целия пост
# 515
И ние прегледахме отговорите - откри си една грешка по ЧП. ( въпросът за сезоните и слънцето). Съобщили са им резултатите по БЕЛ и математика - 2х20, което ме изненада.
За госпожата събрахме пари от всички деца и ще й подарим ваучер към туристическа агенция по идея на една майка. Тя ще си реши в каква посока и в чия компания да го оползотвори:).
Виж целия пост
# 516
И ние ще купуваме ваучер към тур-агенция Simple Smile Една майка организира и някакъв ръчно изработен албум (каквото и да значи това, само знам, че струва 80лв). Състоял се от отделни страници, на които всяко дете ще може да нарисува/напише/залепи нещо - свое лично послание към госпожата. В момента страниците са у децата с нечетни номера, да творят върху едната им страна. Утре трябва да отидат в децата с четни номера и ако всичко върви по план - у нас трябва да дойде един лист, на който на гърба да твори(м) нещо събота и неделя. После това щяло да се подвърже..някак, да се дооформи и към него да прикачим и ваучера. Аз събирам парите (дават ги на детето, а то ги разнася до занималнята, после в залата за тренировки и по някакво чудо все още пристигат точен брой). Събираме по 25лв/дете от вече 3 седмици и все още има 7 недали деца...
Виж целия пост
# 517
Както бяха подготвени по ЧиП така и там имат грешки. За ЧиО не ми се коментира защото там даже ни преподаваше зам. директор и пак изтърваха всичко, но каквото такова мина.

Подарък за госпожите и при нас ще е ваучер за тур. агенция да си изберат дестинация.
Виж целия пост
# 518
И моята дъщеря е объркала два въпроса и на два не помни отговорите, защото се двоумяла, но съм спокойна защото е направила точките за петица.

За подарък на госпожите ще купуваме ваучер за пазаруване.
Виж целия пост
# 519
За подарък на госпожите ще купуваме ваучер за пазаруване.
Ние също, по-специално от тези Gift card, които се зареждат с определена сума пари като дебитна карта.

Сега ще прегледам теста по ЧП с девойката.
П.С. Според това, което ми каза, че е писала, няма грешки.
Виж целия пост
# 520
Моето се притеснило,защото заградил един отговор,а после сменил с друг.Шахирал се,дали ще му го признаят.Иначе всичко друго по памет му е вярно.Цял ден страдал заради това.
За подарък умувахме и до последно нищо не се реши.Бяхме се насочили към ваучер,но понеже през годините подарявахме всякакви такива ,отпадна.После имаше идея за бижу,часовник,сервиз за чай,порцеланова гарафа+колаж от снимки на децата.Е до днес не е ясно какво точно ще е,по преценка на касиерката на класа.
Друго да попитам,правят ли вашите деца изходни нива?При нас освен НВО има и по един изходен тест.Днес ,наред с НВО по ЧП е било по мат,вчера по англ.език,преди това по бел. и ЧП.Утре ще е по ЧО и по зиповете.Дори не съвпадат с програмата по принцип.Ако искате ми вярвайте,но детето ми заспа без да вечеря за пръв път от септември месец. Кому е нужно всичко това?
Виж целия пост
# 521

Друго да попитам,правят ли вашите деца изходни нива?
Имат, да. Остана им само по математика, ще го правят в понеделник. Моята се е притеснила за него, защото ще взимат оценката от него и от НВО за класиране в математическата паралелка догодина. Гледам да си трая и да не я стресирам допълнително.
Виж целия пост
# 522
Дъщеря ми е с по 20т по ЧП и математика, и по 19 на другите.
На тях матурите им ги броят за изходящи нива. Само по английски правиха миналата седмица.
Сега ме информира, че си е броила оценките в бележника-129 са.
Виж целия пост
# 523
Ние нямаме още резултати. Класната, ще остане без подарък....
Виж целия пост
# 524

Друго да попитам,правят ли вашите деца изходни нива?
Имат, да. Остана им само по математика, ще го правят в понеделник. Моята се е притеснила за него, защото ще взимат оценката от него и от НВО за класиране в математическата паралелка догодина. Гледам да си трая и да не я стресирам допълнително.
При моята дъщеря е същото. Да не са в едно училище? 4 ОУ в София?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия