До момичетата в Бургас - информация за гинеколог

  • 289 214
  • 1 587
# 690
щущончето ти е отговорила -няма екограф ама ноята киста дет беше като портокал само тя я набара иначе Ризовата ме върна че нищо ми нямало а на следващия ден ме оперираха по спешност че беше пред спукване.
Виж целия пост
# 691
Градева е много добър лекар но няма апаратура-онколог е

Това значи ли че няма ехограф?
Няма
Значи не ми трябва.Освен пак да ходя в Света софия при Скочева.
Виж целия пост
# 692
Д-р Градева е най-добрият гинеколог при който съм ходила. Peace Ако е само за преглед горещо  я препоръчвам. Проблем е апаратурата и че работи само на частно. Иначе за мен няма по-добър специалист. Жалко, че в момента ми е доста далече и ходих при д-р Габровска. По първи впечатления съм доволна, но ще видим.... Thinking
Виж целия пост
# 693
Д-р Градева е най-добрият гинеколог при който съм ходила. Peace Ако е само за преглед горещо  я препоръчвам. Проблем е апаратурата и че работи само на частно. Иначе за мен няма по-добър специалист. Жалко, че в момента ми е доста далече и ходих при д-р Габровска. По първи впечатления съм доволна, но ще видим.... Thinking
Трябва ми добър гинеколог за обгаряне на раничка...Д-р Градева дали го прави и колко ще ми струва?
Виж целия пост
# 694
Здравейте!  Simple Smile Изчетох всичко публикувано до този момент, но пак не ми стана ясно - д-р Добрева преглежда ли някъде по ЗК или има само частен прием в Зорница?
Виж целия пост
# 695
Д-р Градева е най-добрият гинеколог при който съм ходила. Peace Ако е само за преглед горещо  я препоръчвам. Проблем е апаратурата и че работи само на частно. Иначе за мен няма по-добър специалист. Жалко, че в момента ми е доста далече и ходих при д-р Габровска. По първи впечатления съм доволна, но ще видим.... Thinking
Трябва ми добър гинеколог за обгаряне на раничка...Д-р Градева дали го прави и колко ще ми струва?

До колкото знам обгаря,защото майка ми мисля при нея беше ходила,но за пари....незнам.
Виж целия пост
# 696
Здравейте!  Simple Smile Изчетох всичко публикувано до този момент, но пак не ми стана ясно - д-р Добрева преглежда ли някъде по ЗК или има само частен прием в Зорница?
там преглежда и по ЗК- сряда и петък!
Виж целия пост
# 697
Благодаря за отговора! В Зорница ми е по-удобно да отида, защото след по-усилено ровене из Интернет разбрах, че преглежда и в Медицински център І-Бургас, срещу Транспортна болница. А там е най-вероятно да работи по ЗК.
Виж целия пост
# 698
Благодаря за отговора! В Зорница ми е по-удобно да отида, защото след по-усилено ровене из Интернет разбрах, че преглежда и в Медицински център І-Бургас, срещу Транспортна болница. А там е най-вероятно да работи по ЗК.
Не, вече не преглежда в МЦ 1
Виж целия пост
# 699
Момичета актуални ли са тези телефони 089 9 340 440
056/811 068 на Драгнева?
Виж целия пост
# 700
Здравейте момичета,малко извън темата някакви отзиви за д-р Каракачанова кожен лекар в ОРБ?
Виж целия пост
# 701
Искам да попитам някой знае ли къде в Бургас могат да се направят всичките тези изследвания-синдром на Даун, БХС,фетална морфология.Или само във Варна и София се правят.
Виж целия пост
# 702
БХС - могат и от тук да ти вземат кръв и да ти направят ултразвук, и да ги пратят в София в Майчин дом(това изследване включва и риска за Даун, но е доста неточно, казвам го от личен опит).
Аз на фетална морфология ходих при Калчева.
Ако имаш възможност направиги в София.
Ако искаш повече информация, кажи аз минах по целия този път, включително и амниоцентеза, слава Богу с бебка всичко е наред.
Успех.
Виж целия пост
# 703
БХС - могат и от тук да ти вземат кръв и да ти направят ултразвук, и да ги пратят в София в Майчин дом(това изследване включва и риска за Даун, но е доста неточно, казвам го от личен опит).
Аз на фетална морфология ходих при Калчева.
Ако имаш възможност направиги в София.
Ако искаш повече информация, кажи аз минах по целия този път, включително и амниоцентеза, слава Богу с бебка всичко е наред.
Успех.

dar77,благодаря ти много за отговора.Аз съм в 10 г.с. и това ми е втора бременност.Интересуват ме всичките тези изследвания, за да съм спокойна че бебето се развива добре. При Калчева колко излиза феталната  морфология. Кои др. изследвания мога да направя при нея
Виж целия пост
# 704
Здравейте момичета !
Искам да ви попитам какво ви  е мнението за д-р Георгиев и д-р Трапичов
Благодаря Ви предварително!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия