До момичетата в Бургас - информация за гинеколог

  • 289 209
  • 1 587
# 675
защото записва чак за средата на м.Ноември,

Ей затова не се записах на ЖК при Гамишев.Да чакам 1 месец за час за мен е неприемливо!Преди така беше не само по ЗК но и срещу заплащане.
Виж целия пост
# 676
Какви са ви впечатленията от д-р Дорийска? Работи ли със ЗК? Влиза ли в родилно отделение?
ако ще ходиш само по ЗК да те тегли и мери - става
иначе, ако очакваш нещо по-сериозно - категорично не
дори и да имаш с нея уговорка за раждането /в това число и за пари/, тръгнеш ли да раждаш или няма да си вдигне телефона или ще е извън града
Виж целия пост
# 677
Amelia, според теб д-р Дорийска добър специалист ли е или ако е само за профилактичен преглед??
Виж целия пост
# 678
Здравейте, момичета!
Бременна съм в 14 г.с. Ходя на консултация в Света София при д-р Скочева и за момента съм много доволна. Още от първия път ми пусна един куп изследвания, видя бебчо на ехограф, даде ми направление за кардиолог, тъй като имам малък сърдечен проблем. Единствено каза, че не се ангажира с раждане. Дано да продължи да се държи все така внимателно и занапред.
Не искам да говоря лошо за нейни колеги /имам доста за казване/, но няма да пропусна двама - първият е Шик - преди няколко години реши, че ще "лекува" моя стерилитет и за малко не стигнах до Бърза помощ. Просто аз НИКОГА повече не бих отишла при него.
Другият гинеколог, който искам да спомена е Дорийска - тя искаше да "изчисти" моя приятелка, тъй като плодът нямал сърдечна дейност. Очакваме "плодът" обаче да се роди след около 2-3 седмици. Няма да ви казвам колко уплашена беше моята приятелка. За мен това е недопустимо. Общо взето всички тук май стигаме до извода, че в Бургас свестен гинеколог не може да се открие, да не говорим за болницата, в която се очаква да родим нашите съкровища. От сега започвам да се плаша когато наближи момента.
Пожелавам на всички лек и приятен ден!
Виж целия пост
# 679
здравейте,момичета!аз родих преди 9 месеца и на смяна беше миринчев!ВНИМАВАЙТЕ-по - некъдърен лекар от него едва ли има!имам 20 шева ,,благодарение" на него и освен това след като ходих на контролен преглед след 40 дни при друга лекарка(галина петрова) имам още 5 шева ,защото така ме беше зашил ,че беше станала инфекция ........ и да не ви занимавам с последствията от това!на бременните майчета пожелавам успешно раждане и дано имате по-добър късмет от моя!
Виж целия пост
# 680
дори и да имаш с нея уговорка за раждането /в това число и за пари/, тръгнеш ли да раждаш или няма да си вдигне телефона или ще е извън града

Сестра ми и двата пъти имаше уговорка с нея, и двата пъти не само че си вдигна телефона, но и беше в болницата преди нея. (Става въпрос за д-р Дорийска)

Уговорката, разбира се, беше финансово "подплатена"..... както май е почти навсякъде.
Виж целия пост
# 681
Някой ходил ли е при Градева в к-с Славейков и какво ви е мнението?
Виж целия пост
# 682
Момичета,можете ли да ми дадете някакви координати на др Добрева.
Виж целия пост
# 683
Момичета,можете ли да ми дадете някакви координати на др Добрева.
0888423512
Виж целия пост
# 684
Градева е много добър лекар но няма апаратура-онколог е
Виж целия пост
# 685
А на Добрева, къде е частният кабинет? Нали само там преглежда вече?
Виж целия пост
# 686
А на Добрева, къде е частният кабинет? Нали само там преглежда вече?
в новия си кабинет (над ресторант Зорница, в Новата поликлиника) преглежда в сряда и петък.
Виж целия пост
# 687
Доволна съм от д-р Добрева.Има добра апаратура и е много внимателна.
Да.До р-нт Зорница има нова клиника.Под една нова кооперация е.
Виж целия пост
# 688
Градева е много добър лекар но няма апаратура-онколог е

Това значи ли че няма ехограф?
Виж целия пост
# 689
Градева е много добър лекар но няма апаратура-онколог е

Това значи ли че няма ехограф?
Няма
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия