До момичетата в Бургас - информация за гинеколог

  • 289 188
  • 1 587
# 720
Мърмърова и Гамишев не са вече в Ел Масри.
Виж целия пост
# 721
Моля Ви ако някой знае къде е новия кабинет на др гамишев да ми отговори,спешно е!Благодаря Ви предварително!
Виж целия пост
# 722
На пресечката на Гурко и Републиканска, в една нова кооперация. Малко по-нагоре на предната страница съм дала и телефона му.
Виж целия пост
# 723
Благодаря,мога ли да отида при него без направление и кога приема?Ще раждам след месец,досега всичко беше добре,но днес ходих при Ковачева и тя ми каза,че бебето изостава в растежа с 3 седмици.Ужасно съм притеснена и искам да отида и при друг за видеозон,а се сещам само за него.
Виж целия пост
# 724
ЗДРАВЕЙТЕ!Имам мн голям ,проблем и моля за помощ и съвети от ваша страна!На 24 години сам ,и ве4е от доста време имам те4ение което стра6но много ме дразни.Влизам ВъВ разни форуми и 4ета интересни не6та за тези гинекологи4ни проблеми.Те4ението ми е от доста време и ме притеснява много,за6тото е доста неприятно и има неприятна миризма,няма сърбеж.преди месе4ния ми цикъл се усилва ,а след това намалява.ходила сам и на гинеколог ,изписаха ми някакво крем4е и хап4ета за 4иито имена в момента не се се6там ,но гинеколожката не ми каза  какво е то4но.ако може някои да ми помогне ,предварително благодаря!!!!!!!!!!!!!!!!!
Виж целия пост
# 725
Благодаря,мога ли да отида при него без направление и кога приема?Ще раждам след месец,досега всичко беше добре,но днес ходих при Ковачева и тя ми каза,че бебето изостава в растежа с 3 седмици.Ужасно съм притеснена и искам да отида и при друг за видеозон,а се сещам само за него.
Ако искаш да отидеш при него, обади му се по телефона и питай кога приема. Графикът му е доста натоварен, но му кажи по телефона за какво става въпрос и сигурно ще те приеме по-скоро.
Аз пък направих обратния "трансфер" - от Гамишев към Ковачева в последния месец на бременността. Оказа се, че Гамишев не е забелязал на ехографа дотогава, че плацентата е старееща, а Ковачева го видя и оттогава тръгнах на прегледи при нея. В последствие тя ме изражда и съм много доволна, защото проблем наистина имаше, а тя се справи чудесно.

Защо не идеш при Калчева? Тя има и 3Д, пък и е добър лекар.
Виж целия пост
# 726
ЗДРАВЕЙТЕ!Имам мн голям ,проблем и моля за помощ и съвети от ваша страна!На 24 години сам ,и ве4е от доста време имам те4ение което стра6но много ме дразни.Влизам ВъВ разни форуми и 4ета интересни не6та за тези гинекологи4ни проблеми.Те4ението ми е от доста време и ме притеснява много,за6тото е доста неприятно и има неприятна миризма,няма сърбеж.преди месе4ния ми цикъл се усилва ,а след това намалява.ходила сам и на гинеколог ,изписаха ми някакво крем4е и хап4ета за 4иито имена в момента не се се6там ,но гинеколожката не ми каза  какво е то4но.ако може някои да ми помогне ,предварително благодаря!!!!!!!!!!!!!!!!!

Взеха ли ти секрет за изследване ,какво излезе ?

Ако трябва се насочи към друг лекар  и си направи обстоен преглед - микробиология,хламидии,цитонамазка .
Виж целия пост
# 727
и аз ден преди да родя бях при гамишев.каза,4е вси4ко е наред,ще пренося.а аз на др ден родих,водите ми бяха кални парцали,плацентата супер презряла.питаха ме колко кутии цигари на ден пуша,а аз не помирисвам цигара.бебето определено беше страдало,слава богу вси4ко си му е наред.ина4е преди това като ходех бях доволна,но съм убедена,4е ако има проблем той ще го види.
Виж целия пост
# 728
упс исках да кажа ,4е не съм убедена,4е ще види проблема.
Виж целия пост
# 729
Ходих на 3д при Калчева и всичко е нормално-размери,тегло,глава,тази Ковачева само ми изкара акъла и вдигнах кръвно от нея,явно апарата и е стар или тя не може да мери с него!
Виж целия пост
# 730
Браво, радвам се, че всичко е наред. Лека и безпроблемна до финала, и леко раждане!
Виж целия пост
# 731
Здравейте момичета.
Снаха ми е бременна.За първи преглед ходи при Вълкадинова, а от втория е вече при Дорийска.Смята да остане при нея да и следи бременноста.Това добър избор ли е според вас.Надявам да е добър лекар и ако я помолим да пресъства на раждане дори и да е заета в момента когато дойде хубавия момент ще пресъсва ли на раждането.Знаете ли колко иска за такава услуга.
Виж целия пост
# 732
Здравейте момичета.
Снаха ми е бременна.За първи преглед ходи при Вълкадинова, а от втория е вече при Дорийска.Смята да остане при нея да и следи бременноста.Това добър избор ли е според вас.Надявам да е добър лекар и ако я помолим да пресъства на раждане дори и да е заета в момента когато дойде хубавия момент ще пресъсва ли на раждането.Знаете ли колко иска за такава услуга.

По това,което съм чула за Вълкадинова ,мисля,че да.За другите неща нямам мнение.
Виж целия пост
# 733
Здравейте момичета.
Снаха ми е бременна.За първи преглед ходи при Вълкадинова, а от втория е вече при Дорийска.Смята да остане при нея да и следи бременноста.Това добър избор ли е според вас.Надявам да е добър лекар и ако я помолим да пресъства на раждане дори и да е заета в момента когато дойде хубавия момент ще пресъсва ли на раждането.Знаете ли колко иска за такава услуга.
       
       Аз бях при Дорийска и за раждането дори не беше нужно да я моля, тя сама се ангажира. Обадих и се в 1ч. посред нощ и тя беше в болницата преди мен /не беше на смяна дойде от тях/, чакаше ме на входа на родилното и съм много доволна от нея, мисля че снаха ти не е сбъркала в избора си. А за парите аз като раждах преди три години не каза сума. Занесох и колкото прецених аз. Сега до колкото знам иска но не знам точно колко.
Виж целия пост
# 734
Благодаря на галхен и ивето за отговорите.И аз така мисля е няма да збърка снаха ми с избора на Дорийска.Ще се радвам и други момичета от форума да споделят мнението си за Дорийска.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия