Кутия за обяд, или какво приготвяте на децата за училище? - 7 тема

  • 75 801
  • 784
# 480
Bibiana_, добре дошла! Simple Smile
И аз ям такива порции 4-5 пъти дневно.

Иначе днес менюто е азиатскo, само сладичкото... Wink


Виж целия пост
# 481
Днеска бях на пържен дроб,а утре съм на пълнени пиперки и сладичко.
Виж целия пост
# 482
Закуска - портокалов кекс; червен портокал и мляко.
Снак - “Брауни” и ягоди.
Обяд - пилешки печени хапки; зеленчуци.  







  И кутията на ММ - пилешки хапки, тортии, маслини и чери домати. Има и бутилка айрян, бадемов пудинг за десерт.



Виж целия пост
# 483
Моята кутия вчера беше с омлет с гъби, краставица и ябълка. Детето си взе само портокал и мъфин с ябълки.
Виж целия пост
# 484
За днес : мляко с какао , портокал , баница със спанак и сирене ,варено яйце.
За обед имат : пилешка супа и кекс.
Виж целия пост
# 485
Днес повторих кутията на младежа - картофени кюфтета и пържола, като само удвоих количеството пържола по негово изискване .  Върнатите орехи от вчера изпратих пак, сложих и чери доматки. На съпруга си сложих малко бурканче домашно заквасено кисело мляко и порция мусака. Без хляб, но с един бонбон за десерт. Аз днес гладувам. Правя го веднъж на седмица и се чувствам отлично.
Виж целия пост
# 486
Днес пак повторих мусаката,отделно има зелева салата и банан.
Виж целия пост
# 487
МЗ - ягоди, киви и мандарина
Обяд - канелони с броколи и карфиол; салата - гриловани моркови с чеснов дресинг, магданоз и мента

клик за по-голяма снимка
Виж целия пост
# 488
   Днес ще обядва в стола - има тако ден и от отдавна ме моли. Не че мойте такота са лоши, ама 😝😝😝.
   Закуската беше бърза, че майка му се успа - варено яйце с шарена сол (винаги имам в хладилника сварено едно или две, за такива ситуации), препечена филийка с масло и шарена сол, малко мляко и боровинки.
   Снак - ябълка и солети.



Виж целия пост
# 489

Нещо като фритата със спанак ,лук ,домати и подправки + пиле кордон бльо
За детето: кроасан с шунка и кашкавал; палачинка със сладко от ягоди, термос с чай и мандарини.Поиска и 1 мъфин с шоколад купихме.

За обяд ще имат боб яхния.
Виж целия пост
# 490
Виж целия пост
# 491
МЗ - скир с горски плодове и бадеми
Обяд - ризото с тиква и грах; авокадо; зелении с чери домати; сушени плодове и сурови ядки

клик за по-голяма снимка
Виж целия пост
# 492
Аз днеска съм на кубети,дюнер и нещо сладичко.
Виж целия пост
# 493
козуначени кифлички и плодове.
Виж целия пост
# 494
От мен днес бърза закуска за в работата - хлебчета от овесени ядки и кисело мляко (вдъхновени от пролетните хлебчета тук https://www.supichka.com/%D1%80%D0%B5%D1%86%D0%B5%D0%BF%D1%82%D0 … D0%BD%D0%B0%D0%BA, но без брашно и, за съжаление, без спанак, поради липсата на пресен), моркови и краставици, заляти със стиска лимонов сок.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия