Кралски работи и клюки - 19

  • 49 410
  • 756
# 105
Определено.. Тук присъства със семейството си на национален празник за страната.
На 21 юли всяка година се отбелязва възкачването на трона на първия крал на Белгия Леополд Първи /1831 г. Това е Денят на независимостта за страната.
Скрит текст:
Ето снимки, в предишните теми съм ги виждала.


Принцеса Елизабет,която е родена през 2001г., вече е на 17г... Чувствам се някак стара. Grinning
Виж целия пост
# 106
Симпатична е белгийската принцеса. Но майка й е по-хубава.Дано заприлича повече на нея.
И забелязах вчера, че Максима е с червен лак...на ръцете 👋
Виж целия пост
# 107
Максима редовно ходи с червен лак на ръцете.

Мери
Летисия
Виж целия пост
# 108
Определено.. Тук присъства със семейството си на национален празник за страната.
На 21 юли всяка година се отбелязва възкачването на трона на първия крал на Белгия Леополд Първи /1831 г.
...
Принцеса Елизабет,която е родена през 2001г., вече е на 17г... Чувствам се някак стара. Grinning

А кой ще наследи трона, тя или по-големия брат?
Виж целия пост
# 109
Ето и синьото може да е красиво Simple Smile
Да, заблязала съм я Максима, но не го очаквах при посещението при баба - от мен, пълно 6!
Нюдовете са ми скучни, и честно казано не виждам нищо чак толкова...хм...класно в тях.

Определено.. Тук присъства със семейството си на национален празник за страната.
На 21 юли всяка година се отбелязва възкачването на трона на първия крал на Белгия Леополд Първи /1831 г.
...
Принцеса Елизабет,която е родена през 2001г., вече е на 17г... Чувствам се някак стара. Grinning

А кой ще наследи трона, тя или по-големия брат?
Тя...май само Монако останаха с предимството на децата от мъжки пол. Не знам в Люксембург и Лихтенщайн как е.
Виж целия пост
# 110
Nature Boom Тук Кейт много ми харесва..бременна изглежда много добре,
 като роди, още по-добре..може би е ген, защото и сестра и изглеждаше добре по бански
месец преди да роди, сигурно има и още някаква тайна,защото и през трите бременности
нито качи много килограми,нито я видяхме подпухнала или с отоци въпреки че беше над
30-те..Nature Zap

Виж целия пост
# 111
Тайната се нарича активно спортуване и атлетично тяло.
Виж целия пост
# 112
Така добре ми се отразява / направо като терапия / да се любувам на роклите на принцесите, на кралиците....
Виж целия пост
# 113
Не знаех че има такава тема, с удоволствие изчетох всичко 😊
Виж целия пост
# 114
Официалният портрет на Елизабет по случай 17-тия и РД, пуснат от Двореца


Летисия и момичетата. Леонор ще навърши 13 години на 31.10
Виж целия пост
# 115
Много хубав и нежен тоалет има това момиченце.
А Кейт сигурно спортвува и е с всичко друго, но не и с "атлетично тяло".
Виж целия пост
# 116
Хари  и Мегън на среща с министър-председателя






Скрит текст:




Рокля - Martin Grant
Чанта - Prada
Обувки - Ralph Lauren
Обеци - Maison Birks
Виж целия пост
# 117
Nature Boom Не ми харесват роклите  с раета на  дизайнера  Martin Grant
с които се облича Мегън - нито тази официалната* нито  плажните преди..
някак си ми простее с тях .. обувките и  на  Lauren са страхотни ..
..със синята ми изглежда по-добре/пак в синьо/ макар че с тези  джобове
и голям възел на корема  все едно е с халат.. но  Хари с бежовия панталон и тъмно синята риза
 с навити ръкави изглежда супер Nature Zap

Скрит текст:





Виж целия пост
# 118
Много хубав и нежен тоалет има това момиченце.
А Кейт сигурно спортвува и е с всичко друго, но не и с "атлетично тяло".

Аз пък мисля точно обратното. Кейт има супер атлетично тяло /може би с една идея сестра й Пипа я превъзхожда в това отношение/ до степен да е дори леко грозно /неженствено/ в определени случаи.
Виж целия пост
# 119

А здравейте и от мен. Супер тема 😳
Много ми хареса Нотингам котидж. Всъщност Меган и Хари там живеят, нали?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия