Кралски работи и клюки - 19

  • 49 410
  • 756
# 630
Цитат
ПП Реших да си правя брошка-мак, има някои много красиви в нета.

Лана, да не би и ти да правиш бижута? Simple Smile Мисля, че с полимерната глина много лесно ще се измайстори такава борошка.

Не...понякога за мен или някой близък, много аматьорски обаче. Отдавна не съм, но едно макче ми се вижда постижимо и би освежило някой тъмни дрехи (не че имам много, но все пак - черно плато, сако - имат нужда.

Ама много недомислено това с подаръците - те са израз на уважение Simple Smile. Добре, че не съм херцогиня да трябва да връщам бижутата (то не че някой чак толкова ми подарява, освен съпруга и родителите де Joy)
Виж целия пост
# 631
Кралското семейство е толкова богато и може да си купи каквото поиска.
Истински израз на уважение е когато като подарък се привеждат суми за благотворителност✌
Собственичката на бранда не е изпратила бижуто, защото много я обича Мегън, а по-скоро с други подбуди😁
Сега и аз си харесах нещо от сайта 😂
Виж целия пост
# 632
Lana?
https://www.google.co.uk/search?q=skinny+gold+belts&source=l … =1366&bih=626

 Извинявам се за спама!
Виж целия пост
# 633
Нови официални снимки на принцеса Мери, принцеса Изабела, принц Винсънт и принцеса Жозефин





Сватбеният прием на принцеса Аяко

Скрит текст:

Ако вече е коментирано се извинявам, ще го изтрия.
Duchess Sophie Wurttemberg и Maximilien d'Andigné  
https://www.brides.com/story/duchess-sophie-wurttemberg-of-germany-royal-wedding


Скрит текст:




сватбеният прием

Скрит текст:




Виж целия пост
# 634
Мери и децата и са ми любимци. Много красиво семейство.
Виж целия пост
# 635
Хм, нищо не знаех за херцогинята и графа.
Скрит текст:
Булката снимана с брат си и сестрите си.
Виж целия пост
# 636
Що така са намръщени?

Мери и Фредерик и аз много ги харесвам. Особено Мери
Виж целия пост
# 637
Що така са намръщени?
Не знам, тръпки ме полазиха като ги видях Scream
Виж целия пост
# 638
Obаче булката и брата са много хубави.
Малките може и те да станат хубавички,сега са с по-груби черти.
Виж целия пост
# 639
Мери, Фредерик и децата ( само 2) през 2010 г.
Виж целия пост
# 640
Хм, нищо не знаех за херцогинята и графа.
Скрит текст:
Булката снимана с брат си и сестрите си.


Малии! Иначе горните снимки са много изтънчени.

Чудя се как са успели да покрият в УК скандала с изтеклите nude снимки на Мегън.
Виж целия пост
# 641
Чудя се как са успели да покрият в УК скандала с изтеклите nude снимки на Мегън.
Като всяко друго чудо - три дни беше коментирано и толкова. Направиха добра реклама на "Костюмари", който се котира добре в Нтефликс напр. Имаше доста и доста паралели с голите  снимки на Кейт от една ваканция.
Виж целия пост
# 642
Кралското семейство е толкова богато и може да си купи каквото поиска.
Истински израз на уважение е когато като подарък се привеждат суми за благотворителност✌
Собственичката на бранда не е изпратила бижуто, защото много я обича Мегън, а по-скоро с други подбуди😁
Сега и аз си харесах нещо от сайта 😂
Ясно че искат да се рекламират разните марки, затова и не могат да задържат подаръците...но пък от друга страна правят ти подарък за сватбата, а ти го връщаш. Но кралските правила са строги Simple Smile

G&B, мерси, ще разгледам Simple Smile

За голите снимки на Кейт май осъдиха списанието, ама не съм сигурна.
Виж целия пост
# 643
Осъдиха го за няколко милиона.

Те много от кралските правила са безумни, но това си е обидно според мен.
Виж целия пост
# 644
Каква беше случката с голите снимки на Мегън? Забравила съм.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия