90-дневна диета – килцата стопи и фиданка стани. Тема 368

  • 47 161
  • 748
# 615
Днес съм на плодове,но снощи и аз мисля ,че прекалих със сладката вечеря. Днес реших да не се меря.
Виж целия пост
# 616
Момичета,
Моля за съвет, за първи път ще се пробвам с диетката. И имам два въпроса:
Досега си пиех кафето с какаово масло, мога ли така да продължа?
И в кои дни мога да похапвам натурални счукани какаови зърна и евентуални комбинации. Досега ги слагах в кисело мляко с чия и овесени ядки.
Привет. Не, бронираното кафе не е разрешено.
Какови зърна може в плодов ден Simple Smile
Виж целия пост
# 617
И аз на плодове днес. Последните два дни задържам и се надявам утре на стабилен минус. Като килограми не съм свалила много - 1,500 за 16 дена, но явно падат сантиметри защото ММ каза че съм се вталила.
Виж целия пост
# 618
Благодаря 🍀 Дух 🍀
Виж целия пост
# 619
няма за какво.
Не искам да те подведа, за това споменах само плодов ден, но мисля че можеш да ги хапваш и във въглехидратната вечеря. Там се препоръчва ред черен шоколад с над 75% какао. Та предполагам и само какаови зърна също може.
До колкото зная какаовите зърна са мазнини, нали? И то високо калорични (както всички мазнини) т.е. според мен са замо за плодов ден и въглехидратен вечер.
Виж целия пост
# 620
Дух, благодаря! До сега съм изяла само една круша и няколко ореха, за първи път не усетих глад през плодовия ден. Сега почвам да приготвям тиквата. Аз я правя само на пара и ще си хапна още орехи.
Виж целия пост
# 621
Идвам да си посипя главата с пепел и да си призная греховете...
Не знам какво ми става, волята ми ме предава. И то не е толкова воля, не зная как да го опиша. Някак си изведнъж се почувствах ужасно уморена да ме боли. А си ме боли вече месец...
Та на обяд седнахме в китайския (а аз съм най-видния любител на китайска храна), приятелката ми яде оризово фиде със зеленчуци и пиле в сладко кисел сос. Аз лочих зелен чай и супа (като помолих да махнат яйцата и пилето). След около час  се прибрах и си ядох от моята супа с 1 ф. вита.
Цял ден ме боли стомах, лошо ми е и преди малко ми се разтрепериха краката и така ми се прияде сладко... изядох едно редче шоколад.
Вечерята пак беше супа и пак филийка хляб, ама и малко лютеница към хляба. Реално нищо не ми се ядеше, освен шоколад. Успокоявам се, че съм на някакви мижави калории - то пък колко може да съм изяла с бистра супа, в цялата тенджера има един картоф и 2 филийки хляб за деня, обаче ми е супер кофти, че нарушавам така. Искам да съм си пак себе си, да си тренирам, да си следвам правилата и най-вече да не ходя като робокоп по улиците Sad
Оплаках се.
Виж целия пост
# 622
Духче, аз съм много стриктен човек. Обаче вчера, без никакво чувство за вина, ядох сладко и 2 часа по- късно солено. Второто миришеше много апетитно, но не беше вкусно. Но ядох!
Днес ми беше нещо неразположено, мислех да изкарам на вода, но хапнах кисело мляко.
Добре, че не броя калории, че след вчера, поне седмица сигурно би трябвало да карам на глад и молитви.
Виж целия пост
# 623
Добро утро! Първите 29 дни минаха успешно. Свалила съм 7 кг. Днес сред воден ми е малко отпаднало. За обяд пиле с кисело зеле, вечерята 1/2.
Виж целия пост
# 624
Агора, аз от няколко години работя над усещането, че мога да си позволя да не бъда "супер човек", работя върху изчистването на вината и разбирането, че има състояния, в които няма нищо лошо, да не съм "супер" - супер стриктна, супер изпълнителна, супер добра, супер мила, супер свежа, супер позитивна, супер спокойна. Благодаря ти, че сподели и ми го напомни Wink

Днес ми е позитивно. Да, боли ме, да кофти ми е, да имам притеснения около себе си за много неща, но ... всичко минава, всичко тече, всичко се променя. Днес ще е по-добре от вчера. Утре, ще е по-добре от днес.
Днес въглехидратен ден, утре плодов, в други ден воден - решена съм да отмия и да пречистя всичко кофти от себе си, от тялото си и от ума си. Гледам на водния, като вид изчистване и съм решена да го изкарам. Надявам се да ми се получи.

Желая ви позитивен ден, момичета Simple Smile

Еха, Ани! Ама страхотно, браво, честито. 7 кг са си суууупер!
Виж целия пост
# 625
Ani193, браво! Това е страхотен резултат.

Аз съм минус 900 грама след плодов.За днес се чудя яйца или пилешки крилца за обяд... За вечеря мисля риба.
Виж целия пост
# 626
Благодаря ви! Водния вчера ми мина много леко. Изпих около 7 литра вода. Доволно съм от себе си. Дух аз преди много се тормозех доли всичко е както трябва, дали всичко е перфектно. Откакто спрях да взимам всичко толкова навътре се чувствам идеално, в хармония със себе си. Хора сме, всички грешим, не можем да бъдем перфектни. Живота е прекалено кратък, за да се тормозим толкова. Грешките са хубаво нещо, учат ни на много неща.
Виж целия пост
# 627
Здравейте. Днес е бобови, закусих мандарини, обяд варени картофи и краставичка, малко фъстъци, за вечеря краставичка и леща, може би ще хапна няколко пържени картофа, че ще правя на семейството.

Ани, браво! Моят воден е петък.
Виж целия пост
# 628
Измина една четворка и съм с 600 гр по лека Simple Smile Днес съм на протеини. На обяд ще хапна салата и запечени филийки 72гр със сирене и кашкавал и фалшиво шкембе  с гъби кладница, вечерта още не знам какво ще е
Виж целия пост
# 629
Привет и от мен момичета,

След варивата съм +400, но аз съм си виновна прекалих с количеството!
Днес въглехидрати, на обяд ще хапна пица със зеленчуци и салата, за вечеря мисля парче торта, ако ли не пак ще е нещо солено и редче шоколад.
Успешен ден на всички! Flowers Hibiscus
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия