Фон дьо тен, бази за грим и перфектен тен - 30

  • 79 464
  • 760
# 690
Тази на Никс 03 е наистина невероятна.
Виж целия пост
# 691
Вчера си купих новия ФДТ на Герлен, 02N Simple Smile Единственото ми разочарование е липсата на помпичка, 100 лв. за четка няма да дам, отделно съм свикнала да нанасям с пръсти, така че явно ще изсипвам от шишенцето. По-нататък, при по-продължително разносване, ще споделя впечатления.
Виж целия пост
# 692
Липса на помпичка? За L’essentiel става дума, нали?
Виж целия пост
# 693
Той има помпичка Бисквитка. Виж и на сниките има. Ако при твоя липсва е свалена или не е поставена фабрично /дефектен е/, върни го веднага.
Виж целия пост
# 694
На мен също ми хареса  новия ФДТ на Герлен.Единственото , което ме кара да се замисля е ниския защитен фактор.
Упудват ме   завишените цени на които го продават в България.
Тук може да се намери фдт за 39.90 евро , а четката, за 36.90.

Виж целия пост
# 695
Аз мисля да ходя за L’essentiel 02N във вторник, защото сега не съм в София, а ми влезе под кожата и го мисля Simple Smile Но, на снимките и в клипчетата наистина е с помпичка. В магазина не съм питала, когато ми дадоха пробата.
Относно цените на козметиката в България - да по-високи са и съм останала с впечатлението, че винаги е било така.
Виж целия пост
# 696
На мен също ми хареса  новия ФДТ на Герлен.Единственото , което ме кара да се замисля е ниския защитен фактор.
Упудват ме   завишените цени на които го продават в България.
Тук може да се намери фдт за 39.90 евро , а четката, за 36.90.


Защо да е нисък фактор 20? За фон дьо тен си е много добре даже.
Виж целия пост
# 697
Благодаря ви, момичета Kissing Face Flowers Hibiscus аз си взех пробичка преди няколко дни, поносих го, отидох в магазина и директно го купих, без да го отварям там. Не купих четката към него, прибрах се и като го отворих видях, че няма помпа - помислих, че за това са предвидили четка Wink  Върнах го вече, няма проблеми - фабричен дефект. Бая се учудих, де - ФДТ за 113 лв. и без помпа...
Виж целия пост
# 698
Браво, честит!🌹
Виж целия пост
# 699
На мен също ми хареса  новия ФДТ на Герлен.Единственото , което ме кара да се замисля е ниския защитен фактор.
Упудват ме   завишените цени на които го продават в България.
Тук може да се намери фдт за 39.90 евро , а четката, за 36.90.


Защо да е нисък фактор 20? За фон дьо тен си е много добре даже.
Зависи ор потребностите на всеки един.
При мен 50+ е  наложително задължителен и подновяване с почистване на лицето (навън на два часа, на закрито без пряка слънчева светлина преди повторно излизане.)
Поне фактор  30 да беше...
Иначе цента е ок, днес гледах, че на 39.90 даже дават  и несесер  с минита на бранда.


Виж целия пост
# 700
На мен също ми хареса  новия ФДТ на Герлен.Единственото , което ме кара да се замисля е ниския защитен фактор.
Упудват ме   завишените цени на които го продават в България.
Тук може да се намери фдт за 39.90 евро , а четката, за 36.90.


Защо да е нисък фактор 20? За фон дьо тен си е много добре даже.
Зависи ор потребностите на всеки един.
При мен 50+ е  наложително задължителен и подновяване с почистване на лицето (навън на два часа, на закрито без пряка слънчева светлина преди повторно излизане.)
Поне фактор  30 да беше...
Иначе цента е ок, днес гледах, че на 39.90 даже дават  и несесер  с минита на бранда.



Двата нови на Диор са с 35-ти фактор.
Виж целия пост
# 701
Озаряващият нов Диор е прелест. Има различно по- мокро или влажно озаряване от Герлен. Страхотен е. Аз обаче имам три нови фон дьо тена, а нося рядко и пасувам. Имам проба и на матовия, но още не съм я носила нея. Знам, че и той е много хвален.
Виж целия пост
# 702
Благодаря, но не съм фен на козметиката на Dior.
Явно не се сработва с моята кожа
Шанел също.
Отдавна подарих всичко от бяла и двкоративна , което имах на тези два бранда.
Дори и една 200 млл мадмоазвл едп подарих скоропостижно, за да се избавя от неподходящия подарък
Виж целия пост
# 703
Озаряващият нов Диор е прелест. Има различно по- мокро или влажно озаряване от Герлен. Страхотен е. Аз обаче имам три нови фон дьо тена, а нося рядко и пасувам. Имам проба и на матовия, но още не съм я носила нея. Знам, че и той е много хвален.
Кой е този Диор?
И аз съм затрупана с фдт и бб, СС кремове, но аз ползвам всеки ден, понякога и по два пъти и си ми вървят. Като чуя мокро и озаряващо покритие съм на нисък старт.
Виж целия пост
# 704
За суха кожа новият на Герлен не е нещо изключително. Все още съм в търсене на озаряващ ФДТ. Disappointed
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия