
Честита Новата 2019 година и от мен!
Нека тя донесе на всички вас всичко,което не се купува с пари-любов,мъдрост,истина ,здраве,късмет ,щастие ,истински приятели !


Фен съм на Елчин и Баръш, много харесвам съвместните им проекти и регулярно във времето продължавам да си ги припомням, зареждайки се с оптимизъм. Затова реших да "нахлуя" в темата и да ви поздравя с Новата 2019-та. 
Фен съм на Елчин и Баръш, много харесвам съвместните им проекти и регулярно във времето продължавам да си ги припомням, зареждайки се с оптимизъм. Затова реших да "нахлуя" в темата и да ви поздравя с Новата 2019-та. 





Нека да е успешна и късметлийска , да донесе радост , много мечти и надежди за всички, да бъдете здрави и честити! Амин !


, нещо към криминале ми отива историята
...кога ще има повече Дефне# Йомер, а не Йомер и котката Дафа и Дафа офиса и родата
..не, че нещо, ама аз така да си кажа 
Препоръчани теми