♡~ Любов под наем ~♡ Време за щастие ~♡ Безжизнени ~♡ Сблъсък ~♡Тема 74

  • 89 122
  • 726
# 270
Хубава Елчин..Ще го гризе съвестта..Написа писмото..
Елчин е прекрасна, и разкошна игра супер
Виж целия пост
# 271
Ще видим следващите серии Алексче. За сега е приключенски : ) бомби, смърт, отвлечени деца, обираш си банката, защото те изнудват, ошамариха Зейнеп, подземния свят . . . да видим още какво

а значи удариха се т.е. сблъскаха се : )))) , че изтървах 20-тина минути

о то пък това е края на серията
Виж целия пост
# 272
Здравейте, така и не остана време да гледам епизода. Ще изчакам с превод. Малкото, което все пак успях да видя, една тъжна и самотна Зейнеп и едно емоцинално, щастливо семейство на Кадир.
Виж целия пост
# 273
Много, много крими. Мен вече ме спечелиха. Засега всичко е много добре. Завързан сюжет, динамика, добро изпълнение от всички .  Няма я Дафне , роди се Зейнеп, коренно различна.  Дано все така да е и напред и да не допускат спад в динамиката. От мен  "На добъе час".
Дай Боже и Баръш да ни зарадва скоро с нещо стойностно.
Виж целия пост
# 274
Боби, 🤗 Киво ме впечатли много, вярно , че той имаше и най-много екранно време, но е блестящ!😲

Елка прекрасно се вписа в картината, много нежна, емоционална и много храбра в решението си!🥰

И другите играят чудесно и остава да видим мнението на турския зрител..🤔

Е , появи се още едно дизи от тежката артилерия, ще има сътресения на пазара!🙁
Виж целия пост
# 275
Алексче Hands Plus1

аз не разбрах - Зейнеп и Кадир познават ли се от преди? Тя в колата защо казваше Кадир?
Виж целия пост
# 276

Виж целия пост
# 277


Боби,доколкото си спомням в анонса,представянето на филма ,Кадир и Зейнеп са били заедно в дома,като деца..
Виж целия пост
# 278
Алексче Hands Plus1

аз не разбрах - Зейнеп и Кадир познават ли се от преди? Тя в колата защо казваше Кадир?
И аз това се чудя, даже първоначално си помислих, че казва кадер - съдба... но май казваше Кадир... Thinking
Виж целия пост
# 279
Мерси Вили! Вярно, че имаше нещо такова.
Виж целия пост
# 280
Здравейте!

Още с първата серия успяха да ме спечелят като зрител.

Елчин...много различна и в същото време чудесна в тази си роля.

И тук каста е на ниво. Всички са много добри.

В очакване съм на следващата серия, а преди това...серийката с превод.

Пуснаха го по SHOW TV от начало, за който не е успял да го гледа по-рано. Тази вечер е тяхна...на СБЛЪСЪК.

И на Баръш рекламата я видях  по NTV - в 21.30 ч н.вр.

Спокойна вечер!
Виж целия пост
# 281
Купувам си веднага форда - ако го доставя рекламното лице : ))))) Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 282
Добър вечер Hug
Аууу иде ми да се захапя за труднодостъпни части Rage. Толкоз чакане за Сблъсък и баш днес една камара задачи вкъщи Tired Face.

Моля да пуснете линк за гледане, като го качат епизода Simple Smile.
Оха пак сме у Топалови Joy макар и за кратко. Виждам, че коментирате яко екшън и динамично започване, за което още ме е яд 💢
Ваййй Heart Eyes и новата реклама на фирд е чудна, особено бизнесмена в нея Heart
Виж целия пост
# 283
Купувам си веднага форда - ако го доставя рекламното лице : ))))) Stuck Out Tongue Winking Eye
Боби Hug ще врътнем ли едно тест кръгче с Боре в комбина Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 284
https://vk.com/feed?z=video-46308288_456239881%2F645d721d953a0f6 … _-64878628_267732
Котелина,ето ти на руски даже,с озвучка..

А този Улуч на кои други филми е режисьор,знае ли някой...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия