♡~ Любов под наем ~♡ Време за щастие ~♡ Безжизнени ~♡ Сблъсък ~♡Тема 74

  • 89 122
  • 726
# 285
Моля да пуснете линк за гледане, като го качат епизода Simple Smile.

Джанъм и аз таман го почвам  Hug Peace Заповядай http://www.ddizim.com/izle/65788/carpisma-1-bolum-izle-hd1.htm/0  Wink

Виж целия пост
# 286
Здравейте момичета!
И аз не можах да гледам, но ви изчетох. Очертава се интересен и динамичен сериал.
Темпи, благодаря за линка!   Hug
Виж целия пост
# 287
Боби Hug ще врътнем ли едно тест кръгче с Боре в комбина Stuck Out Tongue Winking Eye

Йееесссс Коте! Как ще го пуснем иначе да си ходи : )))))

Те и по Шоу го повтарят филма ,че и ще го потретят после  : )))
Виж целия пост
# 288
https://vk.com/feed?z=video-46308288_456239881%2F645d721d953a0f6 … _-64878628_267732
Котелина,ето ти на руски даже,с озвучка..

А този Улуч на кои други филми е режисьор,знае ли някой...
Вили благодаря 🌺. Доколкото знам и на Езел беше режисьор и на Север-Юг също
Виж целия пост
# 289
Моля да пуснете линк за гледане, като го качат епизода Simple Smile.

Джанъм и аз таман го почвам  Hug Peace Заповядай http://www.ddizim.com/izle/65788/carpisma-1-bolum-izle-hd1.htm/0  Wink


Тешекюлер татлъм HugKissing Heart. Хванах малко от повторението преди малко.... и то баш от терористичния акт Fearful. Оххх бе спря ми дъха просто. Бегам да гледам и утре ще се изказвам каквото съм разбрала Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 290
https://vk.com/feed?z=video-46308288_456239881%2F645d721d953a0f6 … _-64878628_267732
Котелина,ето ти на руски даже,с озвучка..

А този Улуч на кои други филми е режисьор,знае ли някой...

Улуч Байрактар е снимал Менекше и Халил, Езел, Карадай , Вътре, Двор и още само, че по-стари.
Къванч е работил доста с него.
Виж целия пост
# 291
Момичета, малко със закъснение, но ви благодаря много за топлото посрещане! Толкова е уютно тук, при вас!!! За съжаление, не мога, да влизам много често...
Персонално към Темпи: Блестящ разказвач си!!! Очарована съм от Приказката!!!
Виж целия пост
# 292
Нещо мен не ме очарова както трябва сериала... като че ли очаквах повече  newsm78 newsm78 Или може би просто прекалено много се навивахме, а и знаехме кажи речи дословно какво точно ще стане, та ми се загуби тръпката и сега ми е едно странно  Thinking

Историята е добра, актьорския съства - идеален  Peace Много познати места, особено за феновете на Ямата  Mr. Green Освен заради Алпер и приятелството на Ръза и Къванч, явно това бе другата причина за голямата подкрепа на техния екип към нашия- освен общия канал и продуцент, явно и снимат на едни и същи места  hahaha hahaha Дори знака на Чукур се видя в една от сцените  Mr. Green Mr. Green Но като цяло ми остана нещо недоразказано, непоказано... и аз не знам какво  Crazy Joy :35

Ще се гледа сериалчето, то е ясно. Елчин е страхотна, Киво си е талант... Онур бе изненадата за мен... Алперен още ми е странно да го гледам в тоя образ, а Мелиса и Хакан така или иначе не ги харесвам, идеална двойка са ми  hahaha hahaha hahaha

Ефеджан само последно не разбрах- ще играе или не  Mr. Green Уж щяха да махат сцените с него, ама май се е оказало невъзможно  Whistling Whistling Да видим ще го убият ли или просто ще сменят актьора за по- нататък  Mr. Green

Персонално към Темпи: Блестящ разказвач си!!! Очарована съм от Приказката!!!

 newsm68 newsm68 newsm68
Виж целия пост
# 293
Епизода с руски субтитри  Mr. Green Crazy Crazy Party Party

https://vk.com/video-129812063_456240919


В сети появились новые снимки с Эльчин за кадром съёмок для журнала «BeStyle».




Виж целия пост
# 294
wavey

Рейтинг:


Темпи и аз не съм от прехласнатите Innocent . Хубава игра, хубаво заснемане- ефекти, обстановка. Трябва да минат поне още 3-4 епизода, за да се разгърне. Има мнохо герои  и за да въведат всички и да покажат какви са иска време.
Виж целия пост
# 295
Добро утро  Hug Hug

Наистина ще преценя хубаво след втория епизод  Whistling но се надявам след толкова реклама и такъв каст да не остана разочарована  ooooh! Whistling Rolling Eyes

Нещо красиво за да ни започне красиво деня  Heart Eyes Heart Eyes

Виж целия пост
# 296
Финальную сцену сериала "Столкновение" снимали 6 дней, было использовано 360 тонн воды и 8 автомобилей 😱

Виж целия пост
# 297
 Hug Hug Hug



Голям берекет тази седмица, Боре и реклама/ която всъщност много ми хареса, но няма да си купя тази марка автомобил Rolling Eyes/, Елка и нов проект, където виждам една нова Елчин, като актьорско присъствие... Ама Киво си е трепач, какво да се прави, пристрастна съм си Mr. Green... Другите мъже в сериала са ми меко казано некрасиви... Crossing Arms
Виж целия пост
# 298
Здравейте  Hug  Hug  Hug
Аз още не съм го гледала с превод, но на първо четене, така, по картинки, на мен ми хареса. Елка и тоя Онур, бандита, са страхотни, за Кънчо си знаем.
 Ще го изгледам тия дни със субки, дано разбера защо, като ми хареса нещо, рейтинга му се оказва на точката на замръзване и го спират на 4-6 серия  newsm78
Виж целия пост
# 299
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия