.Джанъм и аз таман го почвам
Заповядай http://www.ddizim.com/izle/65788/carpisma-1-bolum-izle-hd1.htm/0 
.
Заповядай http://www.ddizim.com/izle/65788/carpisma-1-bolum-izle-hd1.htm/0 
ще врътнем ли едно тест кръгче с Боре в комбина 
.
Заповядай http://www.ddizim.com/izle/65788/carpisma-1-bolum-izle-hd1.htm/0 


. Хванах малко от повторението преди малко.... и то баш от терористичния акт
. Оххх бе спря ми дъха просто. Бегам да гледам и утре ще се изказвам каквото съм разбрала
Или може би просто прекалено много се навивахме, а и знаехме кажи речи дословно какво точно ще стане, та ми се загуби тръпката и сега ми е едно странно 
Много познати места, особено за феновете на Ямата
Дори знака на Чукур се видя в една от сцените
:35

Да видим ще го убият ли или просто ще сменят актьора за по- нататък




. Хубава игра, хубаво заснемане- ефекти, обстановка. Трябва да минат поне още 3-4 епизода, за да се разгърне. Има мнохо герои и за да въведат всички и да покажат какви са иска време.

но се надявам след толкова реклама и такъв каст да не остана разочарована




Препоръчани теми