♡~ Любов под наем ~♡ Време за щастие ~♡ Безжизнени ~♡ Сблъсък ~♡Тема 74

  • 89 122
  • 726
# 300
е, Славе, те това е Борко Simple Smile не оня разпасан, покапал се младеж Grinning 
Добре ,че дойде тази рекламна кампания, та го видях  както ми се нрави на мен Wink ама той как си се харесва - сам си знае.
Аз слухтя за картинки Simple Smile и ви благодаря, момичета! но този път ще чакам 3-4 серии да събера Simple Smile
Хубави почивни дни!

Виж целия пост
# 301
Здравейте,киномани романтици!
Благодаря , BVAR,че снощи ме насочи към руския превод!
Отдавна не бях гледала филм с толкова динамика , интересни обрати и решения на сценаристите, прекрасна игра на актьорите.Е, имаше леки забежки към удължаването на тежките емоционални моменти,но това  все пак е турски сериал и на мен ми допадна. Началото с дикторския текст те кара да помислиш  какъв си и какво търсиш в този живот все още. Знаех какво да очаквам от сценария и все пак останах изненадана, в това е магията на "Сблъсък". Но дали ще се понрави на местната публика? А дано!!!!!!!!!! Сигурна съм,че ако продължат да следват същия подход, ще успеят да наложат и продадат сериала и извън Турция.
Очаквам с нетърпение бг превода и следващите серии.
Успех на всички в групата!
Виж целия пост
# 302
Кукла  Hug

Виж целия пост
# 303
Елка и компания празнуват РД на Кито  Whistling Whistling







https://vk.com/video-96725873_456243985

https://vk.com/video-96725873_456243984

Виж целия пост
# 304
Елка и компания празнуват РД на Кито  Whistling Whistling


 ooooh! ooooh! Sick Sick
Виж целия пост
# 305
Ако не е Берил ще е Тюркю  Mr. Green Mr. Green

Виж целия пост
# 306
Леле, какво празненство са му спретнали на Кито Mr. Green заслужил ли го е... ConfusedА Елка весела скача и подскача Mr. Green

Ако не е Берил ще е Тюркю  Mr. Green Mr. Green


Ники Кънчев Mr. Green
Виж целия пост
# 307
Здравейте момичета,
Това е трети опит дано се получи
 И аз да се запиша.  Изгледах първи епизод на „Сблъсък” доста кахърно начало, но и  бая, бая добро представяне на основните персонажи. Наистина доста динамичен,не усетих как е изтекло времето… нямаше  прекъсвания на серията от реклами. Да си призная, наредена съм в четвъртък пред екрана, няма да вземам пуканки… не защото не ги обичам , а ме е страх да не се задавя, че то тематиката на филма, за сега е доста сериозна.
Време е И за малко забавления с  нумерология, разбира се ако Юнос наистина има рожден ден на 23-та дата, вижте какво прочетох за родените
 На 23  - Приключенци
Хората, родени на тази дата, са много непостоянни. Те са пълни с оптимизъм, ентусиазъм и любопитство. Фантазьори. Последното ги възпрепятства малко, защото те са склонни да изграждат илюзии около себе си. Най-важното в живота за тях е свободата, те не обичат да се отчитат пред никого. Техните таланти са многофункционални и могат да се реализират почти във всяка професия благодарение на високата интелигентност, творчеството и прогресивните идеи. Но често пътят им е пълен с много бариери, които не всеки може да преодолее.
Носителите на 23-и имат изключителна способност да внасят разнообразие в живота: те лесно се поддават на изкушението . Следователно, техният постоянен партньор трябва да е готов за неочакваната глупост на половинката си.
 Ти да видиш , според звездите,  наш Юско излиза че е бохем
Хайде до скоро. Моля Ви пишетеее…защото много обичам да Ви чета People Dancer
Виж целия пост
# 308
hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha


Виж целия пост
# 309
А ето и още един вариант на новите ЕЛБАР. Клипът е сътворен от руската група и е мноооооого добър. Ако може някой да ни го преведе ще е още по-забавно. Макар, че трудно възприемам идеята за бъдещ общ  проект на Елка и Боре,защото мисля,че нещо пречупи връзката между аслан аркадашите.Аз  съм от онези техни почитатели,на които им е интересно как актьорите ще използват  позитивите от силния старт на ЛПН.Засега  Елка и Боре се справят много добре!! На финала на клипа Омер казва,че нещо е свършило, но какво,не разбирам...
https://vk.com/kiralikasktvstar?z=video-96725873_456243990%2Fvid … 2Fpl_-96725873_-2
Виж целия пост
# 310
Ако може някой да ни го преведе ще е още по-забавно.

През цялото време вървят думите на Вели Джевхер, с които питаше Зейнеп дали знае какви ги върши съпруг ѝ, а после я накара да вземе 10те милиона срещу дъщеря си.  Peace На финала са думите на Йомер от завръщането му от Италия след кошмарите: "Свърши, Дефне, всичко свърши. Вече съм добре!" Не споря за точен цитат, но долу горе това са думите му.  Wink
Виж целия пост
# 311
Руското творчество няма край,но клипчето е хубаво.
Виж целия пост
# 312
 Hug Hug Hug



 ooooh! ooooh! ooooh!

Виж целия пост
# 313


Виж целия пост
# 314
Привет : )
днес много мързеливо - никой никъде не пише;
Трябвало да излезе фрага в 20:00 а май още го няма.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия